Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

JustOllu - on oodatud ka igasugune lisainfo Oliver Lõõtsmanni kohta.

Soovitatud postitused

Pikka juttu pole. Üle sain, aga oma raha ma ootan talt siiani tagasi ja kui see ka tuleb, võtan oma süüdistused tagasi. Seniks aga paluks tema koht rohkem informatsiooni. Kuna tegemist on mingi suhteliselt noore kutiga ( leidsin ta Saue Gümnaasiumi 7b klassi nimekirjast ja ka facebookist üles ) siis läheksin hea meelega ta vanematega rääkima. Väike vargus võib viia suureni. Kui ma siit infot ei leia, kavatsen lihtsalt Saue Gümnaasiumis ta klassijuhataja / muu õpetaja käest infot paluda.

 

17197772.png

49348442.png

75996601.png

92256499.png

37028318.png

24417657.png

10151181.png

/ Homme lisan juurde pildi ülekandest.

//lekanne.png

 

Moded: ärge teda veel ära bannige, ehk on tal midagi tarka öelda.

 

/ Hetkel siis saadan kooli direktorile meili, milles palun tal edasi anda minu meil tema vanematele, et nad minuga ühendust võtaksid.

// Meil direktorile saadetud, eks siis näis, mis saab. Arvatavasti küll enne esmaspäeva ma vastust ei saa.

 

/ Sain ta siis telefoni teel kätte. Ajas mingit häma, et ei tea kes ma umbes ei olegi ja lõpus ähvardas mulle 100 korda kannaga näkku anda. Kahju, et ma seda teksti kuidagi ära ei saanud salvestada, aga tundub nii, et selle raha järgi pean ma tõepoolest läbi ta kooli või vanemate minema. Kahju, et osadel mõistust pole.

// Helsitas siis 2 korda veel, nagu ma aru sain olid kõik erinevad inimesed ja esimesed kaks ainult sõimasid ja ähvardasid. Kolmas isik ütles siis, et tema on Oliver ja lubas homme msnis rääkida asjad ära. Eks siis näib, mis saab.


Miljon vahele, et seda loed? :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii, sain siis lõpuks oma pini tema käest kätte. Kuna minu poolt on nüüd temaga kõik okei, siis palun modedel see teema sulgeda, ja minu poolt talle pandud negatiivne tehing eemaldada.

Tänud


Miljon vahele, et seda loed? :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.