Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti saab internetipolitsei.

Soovitatud postitused

223099_02.jpg

 

Allikas: ERR

 

25.01.2011 21:36

 

Politsei- ja piirivalveamet kavatseb tänavu tööle panna internetipolitsei üksuse, mis hakkab virtuaalmaailmas korda looma.

"Erinevates portaalides hakkab see järelevalvet tegema, ühelt poolt kedagi korrale kutsuma, kes midagi halvasti või amoraalselt teinud. Teisalt ka nõu andma," vahendas Postimees.ee PPA peadirektori Raivo Küüdi sõnu.

 

PPA pressiesindaja Martin Luige sõnas, et internetipolitsei pilootprojektis alustab tööd üks-kaks inimest, aga kui see käivitub hästi, saab tulevikus vastavalt vajadusele üksust suurendada.

 

"Et olla tõhus, peab politsei olema seal, kus inimesed. Tänaval patrullitakse ju ikka seepärast, et seal liigub inimesi. Kuna inimesed veedavad üha suurema osa oma ajast veebikeskkonnas, on kindlasti oluline, et ka politseinikud oleksid seal oma näo ja nimega nähtavalt kohal," selgitas Luige üksuse loomise põhjust.

 

Gf scammers? :)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hehe, väga hea. Scammereid jääks kindlasti vähemaks. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hehe, väga hea. Scammereid jääks kindlasti vähemaks. :)

 

hetkel saad ka politseile emaili saada, miks sa arvad et see erineb hetkeliselt?

 

 

mu arust suht möttetu, trollid on trollid ikka edasi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hetkel saad ka politseile emaili saada, miks sa arvad et see erineb hetkeliselt?

 

 

mu arust suht möttetu, trollid on trollid ikka edasi

 

ma arvan küll, et interneri scamme tõsiselt vähem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hehe, hea.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas siis tuleb mingi e-maili moodi asi ka neile kuhu ma scammeritest ise teatada saan ? :h:

 

Hetkel juba on, politsei.ee saad teada


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.