Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

haistak2ng valetaja!

Soovitatud postitused

1. asi oli nii tahtsin zerkerit osta ja ütles et nimi on im p3iker ja pw zxczcx ja proovisin 3 korda ja oli vale proovisin neljandatkorda ja sain blocki.

2.siis hakkas midagi et pass ära vahetatud et nagu mina oleks vahetanud ma ütlesin et antsid vale pwi või nime ütles et mul ema politsei et ütleb ära nagu tahaks teistelt raha scämmida ja tegi video ma juba ootan ka seda .

msn tal [email:2ifkmqi7]antttiii@hotmail.com[/email:2ifkmqi7] või midagi sellist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. asi oli nii tahtsin zerkerit osta ja ütles et nimi on im p3iker ja pw zxczcx ja proovisin 3 korda ja oli vale proovisin neljandatkorda ja sain blocki.

2.siis hakkas midagi et pass ära vahetatud et nagu mina oleks vahetanud ma ütlesin et antsid vale pwi või nime ütles et mul ema politsei et ütleb ära nagu tahaks teistelt raha scämmida ja tegi video ma juba ootan ka seda .

msn tal [email:1tpys0jd]antttiii@hotmail.com[/email:1tpys0jd] või midagi sellist.

Parool vale kuna siin foorumis 1 vend teab infot ja tirib nüüd kasutajat tagasi ja see pole mu msn, räägi ikka õige inimesega mu msn on [email:1tpys0jd]karlakas@live.com[/email:1tpys0jd]...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lisan siia ka selle pildi, üritas kasutajat müüa.

http://img683.imageshack.us/img683/347/scamacc.png

 

palju sa seda spämmid, said acciga sisse kirjutasid selle siis vahetasin ma parooli ära nüüd tõmbasid tagasi, maksad ostjale raha ka tagasi või annan su msn talle ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palju sa seda spämmid, said acciga sisse kirjutasid selle siis vahetasin ma parooli ära nüüd tõmbasid tagasi, maksad ostjale raha ka tagasi või annan su msn talle ?

 

irw .. tema ju ei müünud ...sina maksad ostjale rahad tagasi---

 

 

bannige ära see haista, tegu on 100 % petisega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
0 tehingut ju , prolly scam..

 

nagu sul palju rohkem tehinguid oleks eks?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.