Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Eliit Roleplay SAMP 0.3C

Soovitatud postitused

ParandatudEliiduBannerr_1_.png

 

 

Tere Vahvli rahvas! Kui te otsite eesti keelset serverit, mille mängu tegevus toimub Los Santoses, mis on kiiresti arenev ja omapärane, siis olete sattunud õigesse kohta. Meie server on tegelikult juba üle aasta vana, aga mõtlesin, et teeks korralikuma avalduse.

Miks valida just meid ?

 

*Omapärasus (pangaröövi süsteem, kuskile otsa sõites ilma turvavööta elud vähenevad, elusid/veste ei näe peakohal, ainult nime, prillid, kiiver kui sõidad motikaga nende.)

*Sõbralik mängukeskkond

*Aktiivne & abivalmis admintiim

*Kiiresti arenev mängukeskkond

*Algaja sõbralik

*Mängus on müügil üle 100 maja, väga palju autosi/paate/lennumasinaid ja firmasi.

*GM on eestikeelne

*Palju võimalusi, karakteri tegevuse arendamiseks

*RP tase on nüüd kõrgem, kui kunagi varem

*Ägedad mapingud

 

Grupeeringud

 

Legaalsed:

*Politsei

*KAPO

*G4S

*Päästeamet

*Meedia

*Valitsus

*Takso

*Los Santose Lennujaam

 

Illegaalsed:

Nad on nii vaikselt suutnud tegutseda, et ma ei teagi palju neid täpselt on. Et saada grupeeringut tuleb kogu kama osta IC raha eest, ja peab näitama kõrget RP taset.

 

Ametid

 

 

* Tänavapuhastaja

*Mehaanik

*Bussijuht

*Kerjus

*Veokijuht

*Kaubikujuht

*Ehitaja

*Advokaat

*Ihukaitsja

*Poksija

*Pitsapoiss

*Hoor

*Relvade valmistaja

*Materjalide(relvad) vedaja

*Narko farmer

*Narko vedaja

*Narko diiler

*Prügivedaja

*Lehepoiss

JA PALJUD TEISED

 

Töid on tulemas, nii et varuge kannatust !

 

 

Räägin ka üldiselt siis, mis on meil omapärast ja head. Meil on väga palju erinevad cmdesi mida teistel pole, mõned näited: /kinni, /värskenda jne. Üpris hea Anti-Cheat süsteem. Väga vinge pangaröövi/poeröövi süsteem süsteem, mis üks meie servu vingemaid osasid. Admin avab röövimise võimaluse kui piisavalt riigikaitse organite tegelasi on online. Adminnid on paremad kui eales varem on olnud. Miinused? Minuarust need puuduvad. Linna peal on kaamerad, mida politsei saab enda arvutist vaadata. Oleme tegelikult tegutsenud üpris kaua, üle aasta. Mängijad, kes meil alustavad, jäävad tavaliselt meile mängima. Ka mina mängisin esimest korda SAMPi siin serveris ja siia ma ka jäin. Olen käinud teistes, aga need ei ole nii head, ka seltskond pole nii hea. Me areneme, omanik Silver tegeleb aktiivselt mängukeskonna arendamisega.

 

 

 

 

Informatsioon

 

Koduleht: eeliit.eu

Serveri IP: 80.79.113.50:7777

Map: Los Santos

Gamemode: Eliit 2.1

Omanik: Silver

 

Nautige talve ja külastage meid ka vahest !

Oleme paremad kui kunagi varem !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere Vahvli rahvas! Kui te otsite eesti keelset serverit, mille mängu tegevus toimub Los Santoses, mis on kiiresti arenev ja omapärane, siis olete sattunud õigesse kohta. Meie server on tegelikult juba üle aasta vana, aga mõtlesin, et teeks korralikuma avalduse.

 

Informatsioon

 

Koduleht: eeliit.eu

Serveri IP: 80.79.113.50:7777

Map: San Fierro

Gamemode: Eliit 2.1

Omanik: Silver

 

 

Kus siis tegevus käib?

.:. EDIT .:. Olenemata serveri vanusest ei mängi seal ju eriti üldse rahvast? Näiteks hetkel 7 inimest, võrreldes teiste serverite rahvaga on see väga väike. Parem kolige üle kuskile väiksesse külla, näiteks Angel Pine.


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kus siis tegevus käib?

.:. EDIT .:. Olenemata serveri vanusest ei mängi seal ju eriti üldse rahvast? Näiteks hetkel 7 inimest, võrreldes teiste serverite rahvaga on see väga väike. Parem kolige üle kuskile väiksesse külla, näiteks Angel Pine.

 

Eesti servude jaoks 7 ongi normaalne.

Btw, aasta aega tegutsenud aga skript ikka sama halb.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kõik töötab, asju on rohkem kui enamutes GMides?

Igatahes selle inimeste koha pealt, et vahepeal olime seal 30 koguaeg online kandis aga siis hakkas ilge häkkimise kama, ja nussimise jama pihta. Bugge oli ka meeletult ja rahvas tõmbas nahhui. Endine skripter läks teise servu ja hakaks msni kaudu rahvast üle kutsuma. Nüüdseks on meil korralik omanik. Väga normaalsed skripterid, väga normaalsed adminnid. Loodame, et suveks on külastatus tagasi (ja isegi suurem kui ennem). LSi kolisime, kuna rahvas soovis. Me olime enne San Fierros.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandust, aga isiklike kogemuste järgi võin öelda, et adminid on seal küll s*tahädad kartuli vao vahel, ei olnud vaevalt viit inimestki sees ja admin ei suutnud poole tunni jooksul mulle abi osutada, munes niisam linna peal ja siis kui lõpuks tuli ei olnud ka tast kasu. Esimene mulje oli väga p*sk!


tumblr_m5fwkksWxl1ro3l0qo4_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, aga isiklike kogemuste järgi võin öelda, et adminid on seal küll s*tahädad kartuli vao vahel, ei olnud vaevalt viit inimestki sees ja admin ei suutnud poole tunni jooksul mulle abi osutada, munes niisam linna peal ja siis kui lõpuks tuli ei olnud ka tast kasu. Esimene mulje oli väga p*sk!

 

Ega jah mul oli kah sama.....


matu4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiksite nagu lugeda seda, et server on uues kuues. Vana omanik keeras enamus asjad seal tõsiselt putsi ja ei tegelenud serveriga, serveri maine langes ja algajad vallutasid serveri. Uus omanik püüab nüüd serverit normaalsesse tagasi tuua, mis tal kindlasti õnnestub aja pikku.

Ning te võiksite sellest aru saada, et kõik mis toimus Varem SF'is oli eelmise omanikuga ja tema poolt kahjustatud serveri mainet ei tohiks uue omaniku kaela ajada.

 

Uus omanik teeb nii palju kui võimalik, et server taas korraliku mängijaskonnaga oleks..

Uued ja korralikud mapingud on lisatud ja admintiim on märksa parem, kui esmamulje jääda võib.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti, serveris on uus omanik, ning võiks natuke suhtumist muuta. Vana omanik pidas serverit pmst annetuste pärast üleval, ise sees käimata ja midagi tegemata. Seepärast kadus ka rahvas, lagunes adminitiim koost jne.

Uus omanik jällegi viis serveri annetuste teema väga väikeseks tagasi, ning annetajad pmst hetkel IC mingeid erilisi rahalisi väärtuseid ei saagi.

Üldiselt vana omaniku järel on serveri mängijaskond suurenenud kuskil poole võrra, uus omanik tegi ka kodulehe normaalsemaks. Vahest on räägitud et nad tahtsid BOT-te kah peale saada, aga seal on mingi Cemty poolne viga miks neid peale ei saa. Ise julgen serverit tõesti kõigile soovitada, ning ise mängin samuti seal!

Tänud lugemast! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütlen ära , et seal servus on ÕUDNE RP TASE !!!

Olin seal admin , päevas rikkus üks ja see sama inimene korduvalt reegleid ja nii see oli koguaeg , seal ei õpita oma vigadest.

EI SOOVITA SEDA SERVERIT , AUSALT :)

 

Antispy, minu meele järgi oled sina siin see, keda ma ei soovitaks kellegi serverisse. Kuidas sai isik, kes ei oska rahulikult rääkida ning ainult endale mõtlev adminiks. Iga inimene alustab kunagi, sa ei saa teda selles süüdistada. Igale inimesele ei jää pähe nii kergesti kõik. Igaüks on erinev. Mõndadel on soov ise lugeda ning õppida, kuid mõned soovivad taas läbi mängimise saada kogemusi. Kui isik ei kuula sind, ning ei suuda õppida sinu kaudu, on peamiselt asi sinus, kuna sa ei oska isikule läheneda õige nurga alt. Igal inimesel on mingi nõrk koht, mis paneb ta mõtlema ning kuulama. Teiseks sooviks öelda, miks sa pead süüdistama selles serverit ? Serveri omanik pole selles mingitmoodi süüdi. Kas keegi sunnib sinna serveri siis tulema inimesi ? Admini töö ongi mõeldud selle jaoks, et hoida korda serveris ning teha võimalikult palju sõbralikumaks ümbruskond serveris, ning kui sa sellega hakkama ei saanud, ei ole server selles süüdi, vaid admini töö ei sobi lihtsalt sulle.

 

Terviseid,

Kevin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
NB! UUENDUSED ON NÄHTAVAL SERVERIS /UUENDUSED COMMANDI ALL!

 

 

Uus vip süsteem: /vipid /vipiabi jne (Annetamisel saate vipiks)

Streetraceritele lisatud neooni panemis võimalus, otse baasist saamine )

DriftClub-il korda tehtud /tsisse /tvälja command!

Lisatud /avakapott, /sulekapott, /pagasnik ava, /pagasnik sule!

Lisatud /alarmvälja /tuledsisse /tuledvälja ( olemas vana /tuled kah )

Muudetud /pagasnik info/panerelv/võtarelv/võtavest/panevest süsteemi RP-likumaks

LISATUD STRIPPARID! Täpsemalt siis ESF kandis- valge pickupi pealt saate sisse XD

Korda tehtud /v lukusta süsteemid, ning natuke muudetud neid RP-likumaks.

Korda tehtud Caravello Famiglia, Russia, Grove hq-de lukud.

Korda tehtud Caravello Famiglia Interior!

Muudetud DriftClub-i 2 Elegy-t Sultaniteks!

Kui sisened masinasse mille võtit sul pole, hakkab alarm tööle!

Lisatud ka OOC kanalile ID ette kui keegi mullab!

Iga auto mille pagasnik on objektina lahti, saab võtta relvu, veste jne!

 

Olen 100 prossa kindel et neid oli veel...aga ei m2leta XD!

 

Vaikselt ikka teeme, buggidega tegeleme ka, neid on suht raske eemaldada.

 

Tervitades,

Ailar

 

eeliit.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm , Läksin Serveri Sain Lampi Bann ootan Banni Maha juba 2 nädalat

 

 

Eesti Uus Clan Chat : Chef L Cook Keskel on Väike L

 

---------- Post added 16-02-11 at 04:00 ----------

 

Hetkel on Nüüd Mingi NONRP vend seal liider võttis serveri üle suht haige ei oska isegi Unban teha :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult see oli kunagi tõesti tipp server mängijate poolest.

Olin isegi kunagi seal admin.. Ei tea kas keegi mäletab.. Foorumi kasutaja oli vist EC või Sander. ja ingame nimi oli Mark Cross.

 

Administraatorid on minu silma all jäänud väga null seal.. Isegi Silver vahepeal lihtsalt mängib tola, mitte ei tegele teistega või siis ei RP.

 

Kuid jah, soovin serverile edu :)

Arengut seal küll eriti pole.. Uuendusi toimub harva, kuid GL.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eriti kõva server , ma hitmani liider seal ja kuradima , palgati jay_carterit tapma , lasin vennale kuuli sillalt vend jookseb auto taha peitu specib mind , lasen teda ei lähe cracki no , ütleb et see dm , suht nonrp server ise admin , ja ei tee RP kaasa ja phm koguaeg teete 0rr , see on haige kaotate inimesi .


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.