Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Little G

Soovitatud postitused

statement;jsessionid=v16JN47QMlK9QhyzNrm11p3NnqH2vv81Jjyv3Tvrdjd4jfqyJy0j!388510048#statementBeginning

 

Ostsin kasutaja ära kuid pole seda isegi näind....

Asi oli siis umbes nii , et tal oli teema...vaatasin norm kasutja ostaks ära.

Lisasin ta messengeri(Msn) tundus normaalne vend algus ...pärast hakkas jamama et tal kiire

ja tuleb alles pühapäeval online. Seega ma küsisin talt panga andmeid.Need oli järgmised.

Saaja nimi ANDREAS KULDSALU

Saaja konto 221022233650 Swedbank AS

Kui makse olin teinud, ütles et tee pilt ka määratud maksest. Tegin ära ja siis ta ütles , et sealt pole midagi näha(ma nägin küll) ja siis ta kaduski kuskile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

andreas kuldsalu on 19 a . homo .. kes elab väike maarjas vms

tahad võin tema tüdruku numbri anda ..

see lohh mulle kah mingi 375.- veel võlgu ..

 

oleks sa vaadanud rs24 petiste listi oleks raha alles...mis summa oli muidu ? mingi korralik siis tee avadlus .. ma teeks kah siis :) hästi läheb siis saab mingi jama omale kaela ..või arestitakse vähemalt tema konto ära ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
...Ta pasandas mulle et ta peab oma tükruku juurde minema ja ta minutid jooksevad...

10€(156.-) on summa mis kaotasin...mitte niihull nagu sul aga ikkagi.

 

sa said üle :) mis rsn oli muidu mis pidid ostma ? ma kandsin raha ära ja sisi ta pidi minema kuskile pittu .. ja seal oli ta mingi 3 päeva vms .. :D siis tuli korra msni ja siis oli nädalks jälle kadunud ja vabanduseks tõi, et oli haiglas...tal ihtsalt täiesti mõttetu lohh...10 € kah korralik summa ..mine ikka menti :D siis ma lähen kah ..vbl on veel keegi..väiksed summad aga ikkagi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw :D ..isegi hoiatasin seal ju...kuna ma teadsin et andreas kuldsalul siin vahlis kaks userit kuldsalu ja littel g ..kuldsalu sai banned, kui ma üle sain ...Ma ütlesin dumpy le kah vms, et ta selle littel g sammuti banniks aga seda ta ei teinud ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mis mõttes?

 

---------- Post added 20-01-11 at 18:01 ----------

 

vaata sealt

http://www.vahvel.net/showthread.php?65686-M%FC%FCn-4x99-Overall-1860-Mining-90-!

 

---------- Post added 20-01-11 at 18:02 ----------

 

kui sa mõtled vahvli kasutajast siis nimi on tal : little g

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.