Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

abi vaja

Soovitatud postitused

Tere.

Mull abi vaja, et saada korda laptop nimelt kõvaketas on ülekoormatud ja nüüd vaja see kõig ära kustutada aga ma ei oska. Mulle õeldi, et on vaja windows xp plaati mis on mull nüüd olemas aga nüüd on seal igast valikuid ja ma ei tea millist valita. Kui keegi teab mingist õpetust siis oleks tänulik ka selle eest.:ty

 

---------- Post added 19-01-11 at 22:34 ----------

 

ja siis kirjutab veel et ei ole leidnud mingi hard drive vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lase oma isal teha. Kui sa ise ikka ei oska, siis pole mõtet proovida ka. Võid veel midagi valesti tehes tuksi keerata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

kle live123 kui sa ise ei oska siis mine kellegi inimese juure kes näitaks sulle kohe su nina alla mida teha ja kuidas , ns siin proovides ja üksi võid arvuti nii perse keerata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alles tegin ise XP'le formati, kuid tavaliselt on formatite tegemine erinev siiski arvutitel, väike õpetus siis:

 

1.Panen CD sisse

2.Kui arvuti töötab siis vajutad DEL

3.Sealt otsi üks koht, kus saab valida "First Device" "Second Device" täpselt selle koha nime ei mäleta.

4. First Device valid kust kohast ta enneb võtab, siis paned CD

5. Second Device paned Hard Disk

6. Restardid arvuti ja formati tegemise screen peaks ette tulema, seal valid asjad mida soovid ja vajutad install.

Selline oli minul XP'lt Windows 7'le üleminek.

Loodan, et aitab!

 

---------- Post added 26-01-11 at 08:08 ----------

 

Siia juurde, et Live123, kui sa otsid abi, siis katsu meile lähim ülevaade anda.

See, et sa ütled, et on palju valikuid on liialt kauge vastus.

Seal on niivõrd palju, et me ei kujuta ettegi, kas sa oled ikka õiges kohas.

Katsu mingi fotokaga kasvõi pilt teha, aga niimodi on aidata suht raske, kui meil ülevaadet ei ole ja ainsaks täpsustuseks on "palju valikuid"


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tegin siis pilti sellest mis jama mull selle teise arvutiga on saab keegi aitada http://img268.imageshack.us/i/arvuti.jpg/

 

---------- Post added 29-01-11 at 21:19 ----------

 

siin täpselt sama asi http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=351915 aga ma ei saa aru, et need driverit mis ma sealt tõmban kuidas ma saan need endale windows xp plaatile panna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.