Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Füüsika 8 klass ( kerge arvatavast)

Soovitatud postitused

teema on nagu läätsed ja silmad jne.

punktiirile vaja siis kirjutada õige sõna või lause.

 

Väikeste esemete vaatamiseks kasutatakse mõne sentimeetri suuruse ................... kumerläätse, sellise kasutusviisi korral nimetatakse läätse ................

kui ese asub läätse fookuse lähedal , kuid kaugemal kui .............. siis on kujutis läätsest kaugel ja suurendatud ning esemega võrreldes...................

sellist optilist skeemi kasutatakse.....................kui aga ese asub läätsest kaugel siis on kujutis läätse...............lähedal, kuid kaugemal läätsest kui..............

sellist optilist skeemi kasutatakse ......................

 

 

ja siis

 

võrdle punast ja sinist valgusfiltrit värvusõpetuse seisukohast , kirjuta üks sarnasus ja erinevus

 

päikesevalgust nimetatakse ka ...................... valguseks. Valge valgus ................ värvilistest valgustest.

värvilised valgused sellises vahekorras nagu need on ..................... tekivad inimese silmas valge valguse ainstingu.

valgest valgusest saab värvilisi valgusi lahutada ..................... või ...................... abil

Valgusfilter laseb läbi iseenda ........ valgust , kehade pinnad on värvilised selle tõttu et ................ valgust valikuliselt. värviline pind .................... seda värvi valgust millist ise on. valge ja hall pind peegeldab ühteviisi .................. värvilisi valgusi.

 

punktiirile vaja siis kirjutada õige sõna või lause.

suured tänud siis kes aidata oskab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nahhui te mölisete? Teine küsib abi ja teie tulete siin mingit tarka mängima. Tõmmake nahhuj kui te vastuseid ei tea..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väikeste esemete vaatamiseks kasutatakse mõne sentimeetri suuruse .............. kumerläätse, sellise kasutusviisi korral nimetatakse läätse .luubiks(ei tea kas see õige on mul on nii kirjas :P).

kui ese asub läätse fookuse lähedal , kuid kaugemal kui .fookuskaugus. siis on kujutis läätsest kaugel ja suurendatud ning esemega võrreldes.ümberpööratud.

sellist optilist skeemi kasutatakse.kinos.kui aga ese asub läätsest kaugel siis on kujutis läätse.fookuse.lähedal, kuid kaugemal läätsest kui.fookuskaugus.

sellist optilist skeemi kasutatakse ......................

 

ma ei tea kas see õige on mul on TV nii kirjas aga ma füsas pasandan koguaeg nii et jamh

 

ise kaa 8 klass aga wtf te alles seal? me ammu kuskil liikumise graafika juures

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.