Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

N6gesemehe signatuurid

Soovitatud postitused

Mõtlesin, et teen endale ka sellise teema.

(niisama ütlen, et ma ei kasuta photoshopi, see programm mis ma kasutan, on palju algelisem)

 

 

Just praegu nikerdasin midagi. Öelge mis arvate. :)

__________________________________________________

 

 

  1. N6gesemees.png[/*:m:1xmdsqeh]

 

 

__________________________________________________

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ütlen, mis arvan. Mitte midagi erilist see ei ole, must taust, ääred, suvaliselt lõigatud render, mõttetu tekst.

Smells like paint.

 

Lihtsuses peitub ilu. Ja kui ma kaevaks mõne sinu signatuuri välja mis sa meisterdanud oled..

 

GunMan.png

 

ei noh, see võtab lihtsalt sõnatuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsuses peitub ilu. Ja kui ma kaevaks mõne sinu signatuuri välja mis sa meisterdanud oled..

 

GunMan.png

 

ei noh, see võtab lihtsalt sõnatuks.

 

See on ilus mitte nagu sinu oma -.- teed mingit sitta siin meiser teab mida meiser räägib... Ta on sinust vanem ja elu näind sa ei tea veel sittagi...


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga rõvedad..


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See devil may cry oma pole tema tehtud nagu ma aru sain on see meiseri kunstiteos.

 

Väga rõve on ikka, vahet pole kelle oma :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm, kui sa ütled, et sa ei kasuta photoshoppi, et midagi algelisemat. Kas sa sellega öeldes loodad, et me hindame su töid paremini, sest nö "masterpiece" ikkagi sinu programmiga teha ei saa. Pigem ütlen ma sulle, et tõmba omale PS, arened paremini. Pole mõtet mingit sitta kasutada, kui sa räägid, et isegi transparent tausta ei saa sellega teha. Igatahes jah, tõmba PS, siis hakkan midagi hindama ka..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mm, kui sa ütled, et sa ei kasuta photoshoppi, et midagi algelisemat. Kas sa sellega öeldes loodad, et me hindame su töid paremini, sest nö "masterpiece" ikkagi sinu programmiga teha ei saa. Pigem ütlen ma sulle, et tõmba omale PS, arened paremini. Pole mõtet mingit sitta kasutada, kui sa räägid, et isegi transparent tausta ei saa sellega teha. Igatahes jah, tõmba PS, siis hakkan midagi hindama ka..

 

Hetkel kasutan uuemat versiooni millega saab transparent tausta teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mm, kui sa ütled, et sa ei kasuta photoshoppi, et midagi algelisemat. Kas sa sellega öeldes loodad, et me hindame su töid paremini, sest nö "masterpiece" ikkagi sinu programmiga teha ei saa. Pigem ütlen ma sulle, et tõmba omale PS, arened paremini. Pole mõtet mingit sitta kasutada, kui sa räägid, et isegi transparent tausta ei saa sellega teha. Igatahes jah, tõmba PS, siis hakkan midagi hindama ka..

 

Photoshop ei ole tasuta tõmmatav, tasuta tõmmatud ps on piraatlus. Praegu sina suunad teist inimest piraatlusega tegelema. Häbihäbi :)

GIMP on tasuta saadav ja kõike algelist omav programm, millega võimalik igast nalja teha juba.

 

ja sellega ma ka lõpetan su teema reostamise ;)

 

.......................

@meiser

Jah kõik tasuta PSi tõmmanud inimesed on piraadid.

Iga kuu aja tagant formatit teha on idiootsus imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Photoshop ei ole tasuta tõmmatav, tasuta tõmmatud ps on piraatlus. Praegu sina suunad teist inimest piraatlusega tegelema. Häbihäbi :)

GIMP on tasuta saadav ja kõike algelist omav programm, millega võimalik igast nalja teha juba.

 

ja sellega ma ka lõpetan su teema reostamise ;)

Next comment might contain strong language, if you think you may be offended - switch off now.

 

 

Piraatlus on pohh, senikaua kuni sa ise ei levita.

 

@ Scene (vms) - Tra küll kõik on aru saanud et sul nõgesega mingi teema on, te ei pea igas teemas koos pepupoisse mängima. Nahhui sul vaja sellist paska ajada ja oma partnerit kaitsta on? Ja palun, palun ära tule siia veel mingit kakat ajama, jätab sinust veel magedama mulje.

 

Actually on topic: See ainuke mis siin hinnatav on, on üsna kole. Võiks juba paari päeva peale mõne signa veel meistertanud olla, ehk siis vast arengut oleks ka näha.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Next comment might contain strong language, if you think you may be offended - switch off now.

 

 

Piraatlus on pohh, senikaua kuni sa ise ei levita.

 

@ Scene (vms) - Tra küll kõik on aru saanud et sul nõgesega mingi teema on, te ei pea igas teemas koos pepupoisse mängima. Nahhui sul vaja sellist paska ajada ja oma partnerit kaitsta on? Ja palun, palun ära tule siia veel mingit kakat ajama, jätab sinust veel magedama mulje.

 

Actually on topic: See ainuke mis siin hinnatav on, on üsna kole. Võiks juba paari päeva peale mõne signa veel meisterdanud olla, ehk siis vast arengut oleks ka näha.

 

Väike parandus.

 

Kui aega leian siis proovin. Teen sellele CIA agendile siis vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Next comment might contain strong language, if you think you may be offended - switch off now.

@ Scene (vms) - Tra küll kõik on aru saanud et sul nõgesega mingi teema on, te ei pea igas teemas koos pepupoisse mängima. Nahhui sul vaja sellist paska ajada ja oma partnerit kaitsta on? Ja palun, palun ära tule siia veel mingit kakat ajama, jätab sinust veel magedama mulje.

 

Tänud et demonstreerisid oma ingliskeele oskust, nüüd kui meiser või sinusugune retard sellist iba ajab siis mina ütlen mida mina tahan ei koti keda te mõnitate, palun too näide ''igas teemas'' elad oma maailmas kujutad asju ette et endal huvitavam oleks.Palun tõsta oma rasvased näpukesed veidikeseks klaviatuuripealt ära ja mine välja jalutama näiteks parki vaata ilusaid puid. Kõik on ka aru saanud et sulle siin midagi ei meeldi ja sa ei pea seda 10x ütlema ühest korrast piisab eks?


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Photoshop ei ole tasuta tõmmatav, tasuta tõmmatud ps on piraatlus. Praegu sina suunad teist inimest piraatlusega tegelema. Häbihäbi :)

GIMP on tasuta saadav ja kõike algelist omav programm, millega võimalik igast nalja teha juba.

 

ja sellega ma ka lõpetan su teema reostamise ;)

 

GIMP on for the win. been therem, done that


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.