Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Meiseri AIO Miner Projekt!

Soovitatud postitused

Hakkasin siis tegelema rsbottidega. Nimelt preagu töötan enda esimese nö full scripti kallal, milleks valisin miningu. Preagu on script täiesti töökorras, kuid ta on alles Tin Powerminer faasis. Kõikidest uuendustes jms kirjutan siia, samuti vajan teilt ideid mineri paremaks muutmiseks.

 

 

Need To Do List:

* Lisada rock stealing detect

* Lisada korralik paint

* GUI

* Asukohad

* Banking

 

Versioon: 0.2

 

Kes hästi PSi valdab, siis on täiesti oodatud tegema logo vms.

Samuti läheb mingiaeg paar nö beta testerit vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu :) Pane pilte ka jms siis.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võin tester olla:D

 

edu


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võin ka testida :D edu sulle, loodame et tuleb korralik asi


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@ Julez

See on päevikute all, sest tegu on päeviku/blogiga.

Ja AIO tähendab all in one. Tegu on lühendiga ja seda kasutatakse ka mujal peale bottide.

Um :D, ma ei saanud alguses aru :P

Aga testijat vajad muidu ? :D, lisa MSN : [email:1lum1qfr]blackoutnow@live.com[/email:1lum1qfr] ma ise präegu botin, võiks nagu miningut teha veits :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Selline jääb siis paint preaguseks:

asd.jpg

 

Tean, et numbrid pole lisatud, kuid need lisan täna veel ja siis jätan boti jooksma, et vaadata, kui hea XP tuleb Tin Powerminega ja kui hästi bot jookseb.

 

Kohe teen beta testeri avalduste teema ka.

 

//Edit:

Teema Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?65567-Meiser-Otsib-AIO-Minerile-Beta-Testereid!&p=950476#post950476

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võin tester olla, kui vajad.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saatsin postkasti talle kirja, aga ta ei vasta nendele. MSNis andis teema lingi, ja sinna ka rohkem ei vastanud. Ma ei tea mis tal viga on ...

 

Sellepeale öeldakse, et jäta inimene rahule vms. Kui sa üks tüütus oled, siis mul ei võtaks su ära kustutamine üle minuti. Kõigel on oma aeg, las töötab oma boti välja, siis võibolla saad sina ka seda proovida. Don't annoy him.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepeale öeldakse, et jäta inimene rahule vms. Kui sa üks tüütus oled, siis mul ei võtaks su ära kustutamine üle minuti. Kõigel on oma aeg, las töötab oma boti välja, siis võibolla saad sina ka seda proovida. Don't annoy him.

Hah, lol. Ma olen siin teemas aind küsinud 1 korra. Ja PMi saatsin ka talle selle ankeediga. Ära tule targutama kui midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee ilusam paint. :D .

Aga muidu loodan, et ei feili.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eino ma ei raatsi preagu teha head. Oleks PS peal, siis tuleks ilusam.

Kui inimestel soov, siis võin konkurssi ka teha, et kes parima painti nö idee ja värvilahenduse teeb.

Tuleb ka vist selline kasutajanime ja parooli süsteem. Kui kasutajat ei ole, siis botti kasutada ei saa :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eino ma ei raatsi preagu teha head. Oleks PS peal, siis tuleks ilusam.

Kui inimestel soov, siis võin konkurssi ka teha, et kes parima painti nö idee ja värvilahenduse teeb.

Tuleb ka vist selline kasutajanime ja parooli süsteem. Kui kasutajat ei ole, siis botti kasutada ei saa :P

 

hakkad üle laskma ? nah just joking :D

GL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.