Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja ''Robykene'' Scammer

Soovitatud postitused

Vahvel.net kasutaja Robykene tahtis müüa mulle 31usdi, kui pärast seda kui ma raha üle saatsin tema swed panka (19.84) euri, ütles "saatsin ära" ja ootasin natukene aega umbes 2min ning umbes selleaja jooksul peaks olema raha üle juba, kui ei olnud ja ma ütlesin seda talle ja ta logis kohe välja pärast seda.

Pildid:

Makse:

 

sooritatud.PNG

 

MSN:

 

1.PNG

2.PNG

3.PNG

 

Nagu ka msnis ütles ta oma swed panga andmed, mille järgi mul on hea kerge menti minna.

Nimi on siis: Robert Pindmaa

Kool: Nõo Põhikool

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see pole tema nkn, ma sain samamoodi pmst üle enne. (arvan küll vähemalt nii) mis msni ta kasutas? ma saatsin enne Madli Pindmaale paypalis raha. ja sain ka üle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

[email:96r55pui]roby@robys.pri.ee[/email:96r55pui].

Igatahes, nüüd pole raha raske tagasi saada, kuna ma sain kooli teada, sealt saab edasi aretada, et helistad sinna ja räägid direktoriga interneti pettusest ning see on suur summa ka, mis tähendab seda, kui menti minna siis tuleb kriminaal menetlus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain aru jah, et see tema pole. Kui see tüüp msni tagasi ei tule või ei tagasta raha, siis ma helistan esmaspäev(ei usu, et pühapäev keegi koolis on) kooli ja teatan Robert Pindmaa interneti pettuse kohta ja kui veel mitmel inimesel siis tuleb tal suured probleemid , + ise käib kuuendas klassis. Aga eks jah lolle on ka ikka olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ostsin täpselt samalt tüübilt steam acci, kandsin raha üle täpselt samale kontole, mina vähemalt üle ei saanud.

 

Ma arvan et see on sama tüüp, lihtsalt tegi teise msni ja teenis veitsa raha juurde.

Ei usu väga et keegi teine nagu laseks kanda Temale. Nii ei saa scammerid üldse kasumit.

Kui "Roby" seda ise ei teinud siis on nkn mingi kokkumäng.

 

 

Have a nice day :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Helistasin, emale ära, ema lubas rääkima minna ning ma andsin valikuvõimalused, et kas tagastab raha või lähen politseisse. Natukese ajapärast oli poiss msnis tagasi ja sain oma raha tagasi. Teema võib lukku minna ma usun.

 

---------- Post added 15-01-11 at 22:46 ----------

 

Ma ostsin täpselt samalt tüübilt steam acci, kandsin raha üle täpselt samale kontole, mina vähemalt üle ei saanud.

 

Ma arvan et see on sama tüüp, lihtsalt tegi teise msni ja teenis veitsa raha juurde.

Ei usu väga et keegi teine nagu laseks kanda Temale. Nii ei saa scammerid üldse kasumit.

Kui "Roby" seda ise ei teinud siis on nkn mingi kokkumäng.

 

 

Have a nice day :)

Mulle tundus samamoodi;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga see kellele see raha saadeti , See on ju süüdi vms ? Netiapanga maksetel ei ole v6imalik valesid andmeid panna ju .. Kui valed andmed ei l2he raha ega midagi ju .. ? ..

Ma tean juba :) . Mind proovitud lasta üle rates :D -

Et mingi 50 sol eest 2000 Feimi xD .. Haledad scammerid . Anna menti , Ja siis kll ta nutab .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas tema msn on [email:35bsr5v6]qaq@hot.ee[/email:35bsr5v6] ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

asi selles et ta mulle pidi täna hommikul 12 euri rs millide eest laekuma aga pole siiamaani millegipärast, msnis ka enam ei vasta aga eks tuleb uus teema algatada


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
gravedig fags are gravedig fags,

 

Ja ma ei saa aru miks on Revo unbanned?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
appi, ma nussin sind nagu looma, kuradi tont.

im not scammer any more dog

 

Eks me näe seda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
appi ma juba värisen, kes meie ühine tuttav on siis :D?

 

Küll teada saad, kui peaksid üle laskma kedagi. Pidid mingi suht nõrguke võrus olema. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.