Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

reportin kasutaja "sininepilv"

Soovitatud postitused

Tere!

 

 

Algas see kõik väga lampi. Tuli minu serveri topicut flamema

 

põhjust polnud lampi.

mida ta kirjutanud on:

nii see algaski, meaga lampi, täiesti tühja koha pealt-.-

ee , sa modil ja adminil vahet teed üldse? miks see kald kriips seal on?ei tea , ma ei julge allagi tõmmata kui mingi vend ei tee

vahet siin moderaatoril ja administraatoril , päris dumb dumb oled , ja MOD , admin ei ole samad asjad, see tõttu ei sa aru miks see kald kriips seal on.? Betin et kuuaega peab max vastu ja serveriga kõik, kui see ei tee isegi modil ja adminil vahet,siis rohkem ei pakuks..

 

mm mida HAHAHHA MADE MY DAY ee eestikeelt oskan piisavalt hästi v.a sina , ei oska isegi eestikeel kirjutada.. ja sõimab mind 5 aastaseks , ja näita kus see kirjas et märk / tähendab mingis keeles sõna

Või , või midagi taolist? mine lohuta nurgas end. serv failib , seadistused väga pasad.

 

eee fail again ee vali sõnu , su vanuseks pakuks kõige rohkem 10 , eesti keel't ei taju sa üldse , nagu näha

pole sul raha et eesti keelset klaviatuuri lubada? miks muidu kirjutad pool numbritega ja vahest täpi tähteega.

sobib, aga sa tead mis vahe neil on?oskan piisavalt rääkida eesti-vene-inglise keeltes rohkem pole vaja.aga

sa ei oska mitte ühtegi neist.eesti keelt ja inglis keelt mitte vähemalt.MAD KID U JUST FAIL AGAIN.

 

Edit: Kuuaega püsti või mitte Nice ppls arv.. Voted selle kuu jooksul ainult 100?mm okay.

 

 

oota oota, mida sõnavara, kontrolli enda oma, kirjutada sa ei taju. noh naudi, serveri kohta ütleks siis ikkagi et failib:D

 

 

huvitav jah olen new comer, eee liitusin 2009 Aastal septembris . 2 aastat foorumis olnud umbes , see pole mu elu, nagu näha sul on.

ma pole kade su wannabe serveri pärast. mm meie liitumis vahe on 1 Aasta ja 4 kuud, ja ma olen mingi newcomer?

Huvitav sa ei tea mu vanustki. su sõnavara ei näita et oleksid üle 12 aasta.pc üles? sa oled umbes 40päevaga saavutanud 140 Postcounti...

mul on ligi 2 aastaga mingi 30?. ime kõrt:D . kade selle serveri peale ei saa kuidagi olla. õudne lihtsalt kuidas sa failisid jälle.

Kade saab olla ainult Near Reality peale , seda ka vähe. sest Nr ei saa sellega võrreldagi mis siin on.

ontopic : serv failib . no offence.kaugele ei jõua , Kuu mängite veel ja siis gf serv. rohkem ei pakuks.

 

i told ya serv failib , kriitikat talu ja ära nuta. sa oled siin ainuke tatikas .kvaliteeti pole, selle pärast kade? see su kiindumus vist kade selle pasa pärast olla ei saa sorry. lihtsalt talu kriitikat tatikas.

sa ei te meie vanustki ja juba sõimad , btw nice signa. nagu mingi 10 aastasel .

, wannabe. Muusikat annab soovida su minividil , no offence läbikukkunud.

 

 

... kõik, loodan et on piisav tõestus, et anda talle mingi warn või BAN, ise loodan, et ta saab banni:)

 

thx;)!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.