Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Crifes, scammer?!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nii, alustuseks siis nii palju, et müüsin tüübile 3 pinni (10.5€), kuna tal Krediidipank ja mul Swed, siis raha tuleb kauem, siis tegi pilti, et ülekanne sooritatud teatud isikule, nii, siiamaani pole raha tulnud. Lisaks sellele 10.5€ oletatavale pettusele (annan teada, kui raha kunagi jõuab), ostsin temalt 30€ eest USD'si (55USD), saatsin 30€ ära, ja ütles, et see Swedbank konto mis tal järsku kuskilt välja ilmus, oli sõbra oma ja et ta helistab nüüd oma sõbrale, helistas korduvalt, kuid Antti (see on ta nimi arvatavasti ..) väitis, et sõber ei vasta ja saatis SMS'si, kuna kell oli palju, siis otsustasin magama minna ja lubas hommikul kell 8 MSN'i tulla, aga ei ilmunud kohale.

Kell 13:00 tulin jälle MSN'i, teda polnud, lahkusin kodust 14:05 ja kui tagasi jõudsin (kell 17:30) oli mulle tulnud teada temalt läbi MSN'i, et minu raha jõudis temani ja nüüd saatis ka USD ära, läksin PayPal'i, seal nägin oma 2.80 USD'd, mis eelmisest korrast alles, kuid mingit taotlust 55USD'le ei olnud, kui sisse logisin, oli temagi sees ja ütlesin, et raha pole kohal ja et kui reedeks raha ei saa, siis teen menti avalduse, selle peale ei vastanud ta midagi (olek oli tal MSN'is pandud "eemal"), kuni lõpuks logis välja.

Tänan, kui keegi viitsis läbi lugeda, sest tahaks oma 40.5€ tagasi saada, kui kellelgi infot, siis palun jagage seda minuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.