Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaido Kaljula - Pettur 2010 Juuni

Soovitatud postitused

VIP

Makstud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õiged andmed, teeme kokkutuleku ja löömemaha :)


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Makstud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

teie jamate oma 500.- taga, mulle on 1 inimene 2000.- võlgu veel.. 1000 on suutnud ära maksta.. 9 kuud saab täis varsti, 12 veebruar lähen politseisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
teie jamate oma 500.- taga, mulle on 1 inimene 2000.- võlgu veel.. 1000 on suutnud ära maksta.. 9 kuud saab täis varsti, 12 veebruar lähen politseisse.

 

Aga oled sa kindel, et nad sellega veel tegelevad. minu teadmistmööda pidi nii olema, et kui paari kuu jooksul ei teata siis nad seda enam ei uuri.

Ma võin ka eksida. Aga menti mine kindlasti . Loodan, et saad talt raha tagasi :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaks olema pangakonto andmed. Niisama ei avalda võib jamasi tulla :)


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mille eest ta selle summa sees ?

 

Ma ei oska teid siin aidata aga teile teadmiseks, et viimane postitaja e. Aoe II ongi Kaido Kaljula. Nüüdsest banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain oma rahad kätte täna hommikul. Tänud, pidi teistele ka vist ära maksma.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõigil kellel minuvastu pretensioone, paluks pmida. Lahendan kõik oma võlgnevused!!!!

Ja pole vaja postitada et hakkas kartma vms, lihtsalt mõistus lõi pähe lõpuks.

keegi ei ole minukohta avaldust tehtud ja kantpead pole uksetaga ka käinud.

Keit ja siis see sinu sõber, ta ei saatnud mulle paypalist pilte!! äkki saatis raha juba kolmandale isikule? ja siis tahab topelt raha selle eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõigil kellel minuvastu pretensioone, paluks pmida. Lahendan kõik oma võlgnevused!!!!

Ja pole vaja postitada et hakkas kartma vms, lihtsalt mõistus lõi pähe lõpuks.

keegi ei ole minukohta avaldust tehtud ja kantpead pole uksetaga ka käinud.

Keit ja siis see sinu sõber, ta ei saatnud mulle paypalist pilte!! äkki saatis raha juba kolmandale isikule? ja siis tahab topelt raha selle eest?

Ma talle muretult müünud 4k USD ja nüüd sinu 200usdga hakkab jebima või?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaido, sul on selle nädala lõpuni aega ennast kokku võtta. Arvenr-d on sul olemas, tead kuhu raha tagasi kanda. Mul on materjalid koos ja avaldus valmis kirjutatud, vaja ainult ära saata. Ei tahaks sulle sitta keerata, niiet sul on aega veel ennast kokku võtta ja võlg tasuda. Tegutse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maksis ära //


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.