Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mingi scammer vist.

Soovitatud postitused

Et oli nii, et tahtsin osta ühes mängus kasutajat. Kandsin talle selle eest 300.- ja sain kasutaja. Kasutajal oli kõik olemas mis lubas, jäin rahule. peale 300 ülekandmist ta ütles, et viitsid 50 eest solle tellida, siis aitan sind edasi koguaeg. Algul mõtlesin ja lõpuks saatsin ära talle need 50 eegu eest solle ka.

 

Natukene aega sain kasutaja mängitud, kui järsku oli parool vahetatud. võtsin temaga siis MSN'is ühendust ja ta rääkis, et ei tea veel midagi. Rääkisime asju ja siis ta ütles, et mingil tema sõbral oli ka kasutajasse ligipääs.

Läks paarpäeva, kui ta rääkis, et väidetavalt sai ta selle sõbraga kokku, aga sõber tahab saada 100 eeku, sest tema arendas ka kasutajat. Ta rääkis, et tal endal praegu pole anda talle ja et kui ma kohe tahan kasutajat, siis saada mulle 100, saadan talle edasi ja saad kasutaja. Ta rääkis veel , et kui praegu 100 ei saada, siis saad esmaspäeval tagasi, (( esmaspäevani oli mingi 4 päeva)). Algul ütlesin, et savi ootan esmaspäevani, aga siis hakkas igastjama ajama, et tal ikka kohe oleks tarvis jne jne... Saatsint alle ära. Ta siis kandis sellele väidetavalt üle, andis parooli ja sain tagasi sisse. Oli esmaspäev ja raha ta ei saatnud, rääkis et tal pole jne...

 

Nädal aega hiljem JÄLLE ei saanud sisse. Võtsin taga ühendust, ning nagu eelmine kord ta ei teadnud mitte midagi. Siis läks ta juba närvi, et ma olen niipalju sellega tegelenud, et ära sega mind jne jne.. Mina sellega rahul ei olnud sest minul oli juba 450.- läinud ja püüdsin selgusele jõuda. Lõpuks ta rääkis midagi, et viitsid veel 100 saata, mul vaja vanematele jõuludeks kingitus teha ja et 3 jaanuar selle eelmise 100+praeguse 100 ehk 200 krooni, et võin isegi intressiga 250.- Mina muidugi ei kandnud seda talle seekord. Peale seda ma pole teda 3-5 päeva MSNis näinud ja ültse kontakti saanud. Täna on siis 3 jaanur jätkuvalt pole teda näinud ja siiamaani on eelmine 100 tagasi saamata ja ka kasutaja on tagasi saamata..

 

 

 

 

 

Oskate mingeid nõuandeid anda vms? Tundub, et pean varsti asja menti ajama, sest ta mulle sellist sitta juba mingi 1,5 kuud ajanud..

 

Kui see midagi ütleb, siis ta nimi on Heigo Hallik. Foorumikasutaja on vist blackstar . Kindel veel ei ole kas ta petab, kuid otustasin siiski abi otsida, kui niisama lakke vahtida.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina olen vägagi kindel, et tegu petturiga. Ta lihtsalt pettis sinult siin raha välja ja mine kindlasti politseisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tõenäoliselt ootan veel mõned päevad, varsti hakkab kool ja tullakse linna. Äkki siis tuleb selgusele, kuid kui siis ka ei ole midagi, siis lähen hiljemalt 9 jaanuar menti.

Kellegil muidu selliste asjadega kogemusi on ja olete menti läinud? Et pmst kuidas sa sinna menti lähed, sajad sisse ja ütled, et mind on petetud vms? Ja kui pärast tuleb välja, et ta ei olnud pettur ja oli kuskil ära lihtsalt vms, mis siis saaks?


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda avaldust saab ka läbi interneti teha, et kohale ei pea minema. Ehk siin mõni targem oskab aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina saadaks jah kohe ning räägiks ka kindlasti oma vanematele, ka nemad ehk oskavad targemat nõu sulle anda. Minuteada pole vist vaja kohele minna aga pead panti ei pane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Derek, räägi vanematele lugu nii ära, nagu oli, ära sellepärast põe, et nad ei luba sul enam midagi osta, see on mäng...

See, mida tegi see pettur, see on Rööv. Kindlasti mine politseisse, seleta neile nii põhjalikult kui suudad asi ära.

 

Nagu sa eelnevalt ütlesid, et kui ta näiteks ei olegi pettur vaid hoopis oli kuskil ära jms... See on jama, tegemist peab olema petturiga, kui ta käitub niimoodi. Kui peakski juhtuma nii, et sa eksisid, siis sind EI pisteta selle eest vangi, ei tehta rahalist trahvi. See on lihtsalt väike eksimus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on juba pettus, et ta küsis sinu käest 100 krooni juurde. Olen enam kui kindel, et muutis tema selle kasutaja parooli ära mitte tema sõber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina arvan, et sa ei peaks mitte midagi tagasi saama.Miks oled nii lihtsameelne siis?Aga noh...Anna menti ära!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millest mul piltti on vaja, kas konto aruanne ei ole piisav tõestus, äkki ma saan MSN'i jutu ka kätte.

 

mine ikka menti kohale, kui elad mõnes suuremas linnas vms ...paned selle konto väljavõtte ja msn history faili plaadile ja lendad sinna :) ütled, et langesid interneti kelmuse ohvriks ja räägid kogu loo ära ja seda avaldust kah nad aitavad sul kirjutada...Tee kindlasti seda!! sest see emakargaja Heigo Hallik tundub ikka väga nahaalne tüüp olevat..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.