Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

bensiin-@hotmail.com // MeelisM

Soovitatud postitused

Mees väitis ,et raha kantud, ennem muidugi palusin ülekandest pilti teha ,kuid ta ei osanud nagu ta väitis.

Hiljem ütles ,et raha üle kantud ja hakkas userit välja petma, mida ma talle muidugi ei andnud, lubasin hommikuni oodata ja panka vaadata, kell on 12 ja raha veel pole, teda ka MSN-is pole .

 

scammerv.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pilte ei viitsi teha, sama tüüp lisas mind, ütlesin et kanan raha, raha kontol saad asjad, tükk aega kandis, lõpuks küsisin et kantud, siis ütles et kantud, ootasin(seb to seb), tema juba tahtis paroole jne, ütlesin raha kontol siis asjad, sõimas scammeriks tahtis mu aadressit jne kuni logis/blockis mind.

l2scam


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust ma näen tõestust, et tegemist just selle isikuga on? Mõni PM äkki? Ma ei näe kuskil sinu piltidel tema msni. Ma ei kaitse teda aga olgem ausad, msni ajalugu võisid sa kellega iganes teha ja see siia teemasse postitada ning pidada just teda scammeriks. Kahjuks on sinu antud tõestusest liiga vähe, et teda bannida välja petmises. Pane panga väljavõttest pilt ning lisa ka siia miskit, mis tõestab, et see tüüp MeelisM on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.