Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

in zine pwn-nõuan kasutajale banni/warni

Soovitatud postitused

Tahan et ta saaks kas warni või banni, sest ta lisas mind mind msni. Palus et ma shareks oma account(rs). Mina keeldusin, kuid siis läks asi käst ära, hakkas sõimama ja paluma ja ÄHVARDAS, et kui free trade tuleb, scammib ta minu acounti ära. See pole muidugi võimalik(ta et tea acci nime ega infot). Sõimas mind ilma põhjuseta, mina olin endas kindel, vastus oli EI

 

 

Aitäh lugemast, loodan et võtate asjaga midagi ette, saan hankida ka conversationi!

 

 

Parimatega,

Kristjan194.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irv tahad talle selleeest banni/warni, et ta sind msnis sõimas, palus ja ähvardas?


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah, ma ipodiga hetkel, varsti:P

 

See tyyp on psühho, ärge võtke msni invitionit [email:2u63e6zk]veere121@hotmail.com[/email:2u63e6zk] ilt vastu

 

Hakkab lambist flamima.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma nõuan teema algatajale slappi.

 

see pole cs, pedekas


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[email:3hi2az5s]tibujordan2008@hotmail.com[/email:3hi2az5s]

Täpselt samamoodi.

Küsis kasutajad sheerida, ja siis kui ütlesin ei ütles et scammib kasutaja ära, sõimas Pe***s, ja saatis hääle lindistusi, kus oli palju roppusi sees.

Nagu : Kuule m***, kui kasutajat ei anna, siis tulen annan peksa sulle igavene sit*****, jne ...

Pole soovitatav suvalisi MSN vastu võtta, kui lisavad...

Aga pärast palus vabandus, et anna ikka kasutaja jne, siis ütlesin uuesti EI, ja hakkas sõimama, ja nii korduvalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
[email:3ofbkp9g]tibujordan2008@hotmail.com[/email:3ofbkp9g]

Täpselt samamoodi.

Küsis kasutajad sheerida, ja siis kui ütlesin ei ütles et scammib kasutaja ära, sõimas Pe***s, ja saatis hääle lindistusi, kus oli palju roppusi sees.

Nagu : Kuule m***, kui kasutajat ei anna, siis tulen annan peksa sulle igavene sit*****, jne ...

Pole soovitatav suvalisi MSN vastu võtta, kui lisavad...

Aga pärast palus vabandus, et anna ikka kasutaja jne, siis ütlesin uuesti EI, ja hakkas sõimama, ja nii korduvalt.

 

Hea, ma pole ainus, kellele mingi lambikas lampi juttu räägib:D, pole veel jõudnud vabandada ka.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ah kino vana on jh:D

mul suht sama teema

tahtis acci shareda, keeldusin tüüp hakkas ähvardama jne:D

 

ega sinusuguseid scammereid peabgi ähvardama kuradima debiil , ütlesid et lasid mult kasutaja üle kuna niinimetatult mina ütles et ma sain scammi ja et tõmbaksid tagasi ? veits taun oled ? tra sa dj kirki lasid ka üle puhas debiil oled . linnar lill till .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega sinusuguseid scammereid peabgi ähvardama kuradima debiil , ütlesid et lasid mult kasutaja üle kuna niinimetatult mina ütles et ma sain scammi ja et tõmbaksid tagasi ? veits taun oled ? tra sa dj kirki lasid ka üle puhas debiil oled . linnar lill till .

 

Mõnus riimimees oled,vana sa olidki? 11? 12?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma yritan hetkel ipodist pilt arvutisse panna. Varsti pic and proof, fayl( vaata rohkem rwj, saad targemaks) k6ike elutarkusi ei saa rsi mängides, saadvarsti ebk aru, kui aru pähe tuleb.

 

 

Btw, tyyp on mega kade vist...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.