Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan !!!!!!!!

Soovitatud postitused

Olge ette vaatlikud msni [email:1sgizlq9]klennukas@hotmail.com[/email:1sgizlq9] - eest minu vana msn tegutseb ,Mina antsin msni mingile revole v kellegile kunagi kuna tegin uue msni [email:1sgizlq9]veere121@hotmail.com[/email:1sgizlq9] , täna üritati mulle myya hd pinni 50 eegu eest õeldi et jõulueri , taheti kõik ette et pidi vahvlis 18 tehingut olema et on kasutaja vibuk2pp , postkasti kirja ei tahtnud saata , peale seda panin kasutajale block . hoiatan teid selleeest !!!! Ta müüb ka usdsid/eure jne pp money olge ettevaatlikud alati kui ostate pange msn googlest läbi kui just ta ette teile ei käi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ega mina pole tajur irw , kus sellise mõistus tuleb ? mul juba 1 a uus msn olnud [email:3pvn1c0s]veere121@hotmail.com[/email:3pvn1c0s]

[email:3pvn1c0s]revo_pehlak@hotmail.com[/email:3pvn1c0s] lasi just 50 eeku üle omg tra :D ei tajunud msni vaadata .revo just tunnistas et tema polnd siis peaks olema see msn .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

[email:9n0ei7ge]klennukas@hotmail.com[/email:9n0ei7ge] oli mu eelmine msn umbes 1a ja mingi paar kuud tagasi , isegi rohkem ei tea kaua kolinud kohas elan juba ,vbla isegi 2a kellegi suvakate käes see msn ringi liikunud täna hommikul lisati mind sellemsniga sisse , ja pakuti hd pinni 50 eegu eest .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

leitsin inimese ülesse kes 50 eeku üle lasi , miks mind ban ? ega mina süüdi pole et ma kellegile teisele msni annan kust ma pean teadma kellele ma antsin ja see nüüd scammib ?kõik lahendatud sellega kes üle lasi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no p*tsi 2ra siis anna enda msn igale suvalisele tra kust p2ra persest me peame teadma äkki oled se hoopis sinna lihtsalt tegid teema et siis kui peaks teema tulema sinu nimele et b2nni ei saaks-.-


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.