Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rsdanel@hotmail.com Petis, auth failed

Soovitatud postitused

Tere ostsin " [email:392apmaj]rsdanel@hotmail.com[/email:392apmaj] " käest hunter authi, kuid see failis ma kasutasin seda ainult 3 korda, kuna see hunter auth laggas siis ühel päeval mõtlesin, et müün authi maha aga see oli failed siis küsisin uue authi või raha tagasi siis ta ütles, et raha sa küll tagasi ei saa, kuid me leppisime kokku, et authil on eluaegne garantii. [email:392apmaj]Keit@rsblackmarket.eu[/email:392apmaj] on tõestaja kuna invitesin teda ja keit saatis talle raha sest müüsin keidile acci ja jätsin 200.- tema kätte, et saaks authe osta ja online ta ka pole ilmselt pani ta mulle blocki sest lasin sõbral teda addida ja ta oli online siis ütlesin sõbrale, et ta inviteks siis küsisin talt raha tagasi ja ta ütles "türa mul kiire", keegi oskab midagi soovitada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine menti, muud võimalust pole. Ega ta juhuslikult Danel Hütt pole?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere ostsin " [email:1ht9je4o]rsdanel@hotmail.com[/email:1ht9je4o] " käest hunter authi, kuid see failis ma kasutasin seda ainult 3 korda, kuna see hunter auth laggas siis ühel päeval mõtlesin, et müün authi maha aga see oli failed siis küsisin uue authi või raha tagasi siis ta ütles, et raha sa küll tagasi ei saa, kuid me leppisime kokku, et authil on eluaegne garantii. [email:1ht9je4o]Keit@rsblackmarket.eu[/email:1ht9je4o] on tõestaja kuna invitesin teda ja keit saatis talle raha sest müüsin keidile acci ja jätsin 200.- tema kätte, et saaks authe osta ja online ta ka pole ilmselt pani ta mulle blocki sest lasin sõbral teda addida ja ta oli online siis ütlesin sõbrale, et ta inviteks siis küsisin talt raha tagasi ja ta ütles "türa mul kiire", keegi oskab midagi soovitada?

 

Palun ära tee nii pikki lauseid. Pildid peavad olema, muidu ei saa midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta küsib soovitusi mitte mingit banni. Ära targuta eks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tõmba nah*u õli

 

Irw. Muud pole sinusuguse peale öelda. :D

Tüüpiline laps, kes on läbi neti jõle kõva vend, IRL aga ennast olla polegi prolly.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mine menti, muud võimalust pole. Ega ta juhuslikult Danel Hütt pole?

 

Võimalik, et on aga ma pole kindel, kuna ei mäleta sest see oli suht ammu, uurin välja ja lähen ka menti kui vaja aga ma ei tea kas nad 60 krooni pärast hakkaksid midagi uurima,..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kas see oli Danel Hytt v ?

 

Idioot loe ta teist posti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olete süüdi, et ei taju isiku tausta ennem tehingut uurida.

ta teine msn on [email:k50wix8z]danel23@hotmail.com[/email:k50wix8z]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nh esiteks anna proof ka siis vms...

Kus on selgelt n2ha, et tema sulle seda authi andis ja, et see nyyd failed on.

VASTASEL JUHUL TEEMA KINNI.

 

nagu päriselt kah, sina pole siia teemasse eriti üldse puutunud, niiet sina ei ütle siin midagi kas teema läheb kinni või ei. olen ka varem näinud teistes teemades kus sina ütled et see ja see tüüp saab nüüd bani jne. sina ei banni kedagi. rahune maha ja ära ürita mängida vanemat kui sa ise oled.

 

- Sorri for Offtopic. pidin sellele peoloomale midagi ütlema, liiga üle viskas juba


Heipppps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nagu päriselt kah, sina pole siia teemasse eriti üldse puutunud, niiet sina ei ütle siin midagi kas teema läheb kinni või ei. olen ka varem näinud teistes teemades kus sina ütled et see ja see tüüp saab nüüd bani jne. sina ei banni kedagi. rahune maha ja ära ürita mängida vanemat kui sa ise oled.

 

- Sorri for Offtopic. pidin sellele peoloomale midagi ütlema, liiga üle viskas juba

 

loe reegleid aff, kirjas ju no pic no proof, nahui tullakse huiaaaama, kui proofi pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Imo on teema algataja esimeses postis selgesti kirjas et ta küsib mida teha, ehk küsib nõu ?

 

Täpselt nii ma küsin mis soovitus? keegi pole teid kutsunud siia, et öelda no pic no proof. Ma lihtsalt küsin mis nõu te annaksite. VMS? PALUN ÄRGE KALDUGE TEEMAST KÕRVALE!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rsdanel - cobalt ss


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.