Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

sooviks nõu .

Soovitatud postitused

Lugu siis järgmine.

Paar nädalat tagasi vahetasin rs kasutajaid vahvli foorumist kasutaja nimega "WhatTheFuck" or whatever. ( tema andis 2 kasutajat, mina ühe) Nii, kõik oli ilus, tegin kasutajad p2p jne. Ükspäev tahtsin teisse kasutajasse minna, parool vahetatud, mõtlesin et mis siis ikka, panin recoveryma, ootasin ootasin. Lõpuks tuli denied. küsisin siis sellelt WhatTheFuck tüübi käest msnis et misvärk on miks valed andmed andsid jne. Vana ainult jahus et tema ei tea midagi tema ostis selle acci ja tema uusi küsimusi peale pole pannud ega midagi. Minul samal ajal praegu p2p aeg jookseb kah. Noh, vend lubas ühendust võtta sellega kellelt tema ostnud oli. Ükspäev oli ta vabandus et tal trenn ja kool jne et polnud aega rääkida, teinepäev polnud toda müüjavenda msnis jne.. kui ütlesin et vahetame kasutajad tagasi hakkas virisema et tema ikka niipalju skillinud kasutajaga et tema ei taha ja temale ei meeldi. Muudkui lubab rääkida kõigiga jne.

Tbh minul on suht suva mida ta selle accoundiga mis ma talle andsin teinud on. Point on selles et minaolen oma ühest kasutajast ilma jäänud ja tema ei taganud mulle turvalisust.

Sooviks siis teiste arvamusi ja tahaks ka kuulda siis mis see WhatTheFuck asjast lõplikult arvab. ?


Heipppps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.