Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suur küsimus

Soovitatud postitused

Tere,

tahaks küsida teilt ühte vägagi suurt asja.

Umbes 3a tagasi sai ostetud endale PS3 , ehk umbes 10k eest.

Eelmine aasta / poolteist aastat juhtus mingi asi, et ei lugenud plaate. Kuna ma ei hakanud asja nii jätma pöördusin ma sony kaupulusesse Tartus. Mõeldud, tehtud. Edasi saatsid nad selle parandusse Tallinnasse. Kuna mu isa tegeles sellega kuna ta käib soomes jne, siis ta võttis ise ära. Ja kuna mind eriti ei huvitanud mis viga oli, ei küsinud ma ka samuti. Nii PS3 töötas mingit aega ja nüüd mingi paar kuud tagasi =/? V natuke varem, ei mäleta ausõna. Juhtus sama asi. Kuna PS3lele on palju huvitavaid mänge välja tulnud, näiteks black ops jne. Siis ma tahaks korda teha, sest arvuti ei kannata neid mänge vapsje välja :S. Variante on kaks. Kas see juhtus mu venna pärast või sony süü. Kuigi mu vend ütles, et ta pani 2 plaati sisse ja plaaditükk jäi sisse, ei usu ma seda. Kuna ma olen kuulanud samal ajal kui plaadi olen sisestanud ja ei ragise midagi. Siis eeldan, et kas viga on laseris või selles asjanduses mis pöörab toda värki. Ja samuti on ka garantii ammugi lõppenud. Oleks mul vaja teada, kui tegelikult ongi sama asi kaks korda nsm katki läinud, kas siis nad peaksid mulle raha tagastama / uue PS3 andma? Kuna see on vägagi kahtlane teema ja kui see tõesti on nende süü ja nad keelduvad. Siis ma vajaduse korral võin pöörduda Tarbija Kaitse Ametisse ( ainult väga suurel vajadusel ). Kuna ma asjal ei taha nii jätta, ja küsin ka abi PS3 foorumitest tahaks ka siin teada, kas on kellegil ka Ps3 või teise asjandusega selliseid probleeme olnud. Põhiküsimus ongi siis, et " Kas nad annavad uue PS3 või tagastavad raha isegi kui terve viga on nende süü ". Ei soovi mingeid lollusi siia teemasse, aitäh.

 

Cheers,

Tanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sul arvatavasti see 60 GB versioon jah? Siis tasuks uus slim omale soetada, sest 60gigased surevad nagunii välja.

Laseri viga suht kindlalt, vahetus mingi 1500 vist koos uue laseriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

2.5k läks eelmine kord.

Aga jah, mõtlesin ise ka selle peale eile ja rääkisin isaga.

Jep 60gb on.

E:/ Tahtsin öelda, et ajasin paska teile. Mitte et ps3 ei loe plaate VAID ei lähe töölegi üldse enam...

Ma arvasin, et alguses on telekas asi, aga proovisin ka krdi elutoa telekal, seal ka ei funganud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sony ei pea sulle midagi tagasi maksma ega ka ymber vahetama, garantii läbi, siis oma rehade eest teeb korda või ostad uue, kedagi ei koti (peale sinu) et see katki on, nad saadavad sind lihtsalt perse , kui soovid ymbervahetust või raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sony ei pea sulle midagi tagasi maksma ega ka ymber vahetama, garantii läbi, siis oma rehade eest teeb korda või ostad uue, kedagi ei koti (peale sinu) et see katki on, nad saadavad sind lihtsalt perse , kui soovid ymbervahetust või raha tagasi.

ja mina saadan sinu perse, danel veere.

 

ühikonnale: kutsu võsapets, las lahendab ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga see, ku kui käima paned, siis viskab korra kollase tule põlema? Kui viskab siis YLOD.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sony ei pea sulle midagi tagasi maksma ega ka ymber vahetama, garantii läbi, siis oma rehade eest teeb korda või ostad uue, kedagi ei koti (peale sinu) et see katki on, nad saadavad sind lihtsalt perse , kui soovid ymbervahetust või raha tagasi.

 

keda kotib, et sind ei koti :D?!

sõida oma ferrariga kraavi emolover

Raiko ei ole BLOD / RLOD ega YLOD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui garantii aeg läbi, pead oma taskust maksma selle paranduse, vahet pole kas on sinu viga või Sony viga.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:/

Tegelt jätangi vist asja nii, et võib vist lukku panna, kuna probs saan uue ps3.

 

Ega jah,

 

kui probleem oleks lugejas, siis tegu ikkagi Blu-Ray lugejaga ja selle parandus pole mitte üldse odav.

Teiseks, kui sul YLOD on siis pole midagi teha enam, kui garantii läbi, vastaseljuhul on Sony sunnitud selle konsooli välja vahetama kas samasuguse või samasse hinnaklassi kuuluva konsooliga. Enne seda muidugi niiöelda "ekspertiis" selgitab välja, kas tegu on tehase veaga (niiöelda viga, mis on tehasest kaasa tulnud) või sinu tekitatud. Aga see selleks, kui sul garantii läbi.

 

Ja mis, nüüd uued PS3'ed ei maksa 10k, nagu sa algul mainisid. Väga soliidse PS3 saab nüüd koos Black Opsiga tellida nt eBayst umbes 5000 EEK'uga. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.