Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ragnarposti@hotmail.com, vajan et sa end paljastad

Soovitatud postitused

nii siis, olen temaga 2ri teind vb isegi aasta no seal hulgas: pinnid , authid jne, ostsin vahepeal mingi rs acci , ning sain n2dala p2rast üle, peale seda pole ta sisse loginud, järsku oskate palun aidata, mai usu et ta tegelikult ka scamemmer on, proofer pole, tahan et ta tuleks msni ja aitaks mul kasutaja tagasi saada

ta pole msnis ilmunud v2lja juba üle kolme n2dala!!

kui teil on 2kki teada ta nim isiin foorumis sis andke aga teada, sest see teeks asja veel hullemaks (mulle), kui te ei anna infot

 

mai tule teda veel scammeriks nimetama aga algus teema on tehtud

 

sain n.ö üle siis 300 krooniga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw, ma ei usu, et isegi tema abiga acci tagasi saad, tavalselt accide myk käib nii, et mingi 1 myb 2le, ja 2ne myyb 3le ja siis 1ne ofc võtab tagasi mingi aja pärast ja laseb fagexil tsiksida asjad nii, et sina enam acci recoverida ei saa.

 

Easy as pie

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei usu et msn hacked kindlöasti mitte, igatahes kui keegi n2eb sis v6iksid öelda et risto.14@hotmail-iga ühendust uuesti v6tab, tahan oma raha tagasi kuna mai viitsi j2lle mingit asja korraldada nende ülelaskjatega

mul tuttav oli ju see kellelt peteti 3500eek v3lja nende rate kõnedega ja to sai ÜKT

aga usun et ragnariga seda ei juhtu

usun et tal mingi jama aga ei tea kamh, vb t6esti tahtis üle lasta aga kahtlane mulje j22b ju vms?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin temalt flaxeri eelmine aasta, sai failed, andis uue.

 

Aga mingi aeg ostsin acci "Armada Style" temalt.

Nädala pärast oli acc ära recoveritud. MSN'is ka ei vastanud enam.. tont rsk.

 

---------- Post added 27-12-10 at 11:34 ----------

 

Viimati foorumis:24-12-10 11:47.

 

 

3 pääva tagasi oli igastahes foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestis pole kunagi scamminud , ning seda accounti müüsin välismaa foorumisse ning kui saan ostjalt tagasiside , et kasutaja recoveritud kellegipoolt jälle siis tõmban tagasi ja müün kellegile teisele. Väike raha on okei ja tondid ärge kutsuge scammeriks kui ei jaga asja , mine arenda oma fishing lõpuni välja ja ole rahul endaga , et oled 18 aastane ja ei ole suutnud tööd ega naist leida.

Cya ...


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestis pole kunagi scamminud , ning seda accounti müüsin välismaa foorumisse ning kui saan ostjalt tagasiside , et kasutaja recoveritud kellegipoolt jälle siis tõmban tagasi ja müün kellegile teisele. Väike raha on okei ja tondid ärge kutsuge scammeriks kui ei jaga asja , mine arenda oma fishing lõpuni välja ja ole rahul endaga , et oled 18 aastane ja ei ole suutnud tööd ega naist leida.

Cya ...

 

Vahet pole kas sa oled scamminud Eestis või Brasiilias. Oled scammer ja scammeriks sa jääd.

 

Mõni mode võiks permi ära visata...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule kusik , ega ma ostsin ka selle accoundi 50krooniga mingilt vennalt kes oli 5s omanik ning sinusugune türa ei tule ütlema mulle , et olen scammer. Ise olid vahepeal tumm , et ei oska oma suud kinni hoida. Mine räägi oma emale , et ma scammer mitte siin äkki usub sind või saadab ka su perse.


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kusik , ega ma ostsin ka selle accoundi 50krooniga mingilt vennalt kes oli 5s omanik ning sinusugune türa ei tule ütlema mulle , et olen scammer. Ise olid vahepeal tumm , et ei oska oma suud kinni hoida. Mine räägi oma emale , et ma scammer mitte siin äkki usub sind või saadab ka su perse.

 

mees see foorum pole sinujaoks vist .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kusik , ega ma ostsin ka selle accoundi 50krooniga mingilt vennalt kes oli 5s omanik ning sinusugune türa ei tule ütlema mulle , et olen scammer. Ise olid vahepeal tumm , et ei oska oma suud kinni hoida. Mine räägi oma emale , et ma scammer mitte siin äkki usub sind või saadab ka su perse.

 

cry_me_a_river.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.