Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lahkuminek

Soovitatud postitused

VIP

Lol, sellist asja küsid vahvli lasteaialt? Siit sa tarka vastust ei saa, usu mind. http://www.lapsemure.ee


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimane laks, mis juhtus umbes pool aastat tagasi, oli selline, et ..

Kuulsin semudelt, kuidas neiu mind konkreetselt ja odavalt üle lasi. küsisin siis next day, et mis kala on. läbi msni tuli tõuge, siis hakkas midagi nagu kergelt rääkima, i was liek " mm .. okei, gtfo siis .. " muide, suhe oli kestnud oma 1.5a .. ta ei suutnud seda uskuda ja nõudis, et ma seda talle näkku ütleks. nii ma siis tegingi, läksin ta uskse taha. . alguses rahustasin ta maha, kuna ta oli üsna murtud .. ja seejärel lihtsalt rääkisin, et nii ei lähe, meil ei tule mitte effigi välja. ja bb. nii ta läks


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viimane laks, mis juhtus umbes pool aastat tagasi, oli selline, et ..

Kuulsin semudelt, kuidas neiu mind konkreetselt ja odavalt üle lasi. küsisin siis next day, et mis kala on. läbi msni tuli tõuge, siis hakkas midagi nagu kergelt rääkima, i was liek " mm .. okei, gtfo siis .. " muide, suhe oli kestnud oma 1.5a .. ta ei suutnud seda uskuda ja nõudis, et ma seda talle näkku ütleks. nii ma siis tegingi, läksin ta uskse taha. . alguses rahustasin ta maha, kuna ta oli üsna murtud .. ja seejärel lihtsalt rääkisin, et nii ei lähe, meil ei tule mitte effigi välja. ja bb. nii ta läks

 

Fuck_Yea__in_HD_by_CrusierPL.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oma tüdruk atm, kellega pea 11 kuud koos oldud vist 3 korda juba msni kaudu tahtnud lahku minna :D Pärast jalutan ukse taha, räägin pool tundi juttu ja ongi kõik korras :D

 

Õige kah, kui läbi neti jutust ära ei saa tuleb e-hiirotsemine lõpetada ja ukse taha lennata.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Emm.. 1 korra on mind mahe jäetud, muidu olen ise jätnud.

Msni kaudu, ega ma väga emoma ei hakkanud, lohutasin end sellega, et kuskil on mõni ilusam ja parem neiu kes mulle sobiks. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Emm.. 1 korra on mind mahe jäetud, muidu olen ise jätnud.

Msni kaudu, ega ma väga emoma ei hakkanud, lohutasin end sellega, et kuskil on mõni ilusam ja parem neiu kes mulle sobiks. :D

 

Pretty much the same.

 

Saan praeguste eksidega ka hetkel suhteliselt hästi läbi, suhtleme irl, msnis jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, kõikide eksidega suhtlen siiani, väljaarvatud sellega, kellega täna break-up oli. Temaga lihtsalt enam ei taha suhelda, liiga lapsikuks läks kätte ära. :P Aga ei, mai hakka nutma, isegi pisarat ei ole valanud. Aga jah, ta ei julgenud seda isegi telefoni teel või silmast-silma öelda, vaid MSN break-up FTW!


Foorum pole peldik, kuhu peaksid Sa s*ttuma !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.