Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Meiser -- infot vaja

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Minu teada ta Tartus ei ela. Järvamaal või kuskil seal kandis. Ma täpselt ei mäleta. Ta on 14 aastane.

Küsi "Mina olengi vahvel"-lilt andmeid, ta peaks teadma teda. Ise asi kas ta neid annab..


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas ta mitte elva ligidal ei elanud.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodn, et väga ei spammi vms... Aga minuarust see veits imelik, et mihkel ei l2he postkontorisse küsima? Seal ütled enda nime ja ytlevad kas sulle on pakk teele pandud või pole (Ise olen küsinud). Pmst jääb mulje, et sa ei julge minna ja kardad küsida tädilt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loodn, et väga ei spammi vms... Aga minuarust see veits imelik, et mihkel ei l2he postkontorisse küsima? Seal ütled enda nime ja ytlevad kas sulle on pakk teele pandud või pole (Ise olen küsinud). Pmst jääb mulje, et sa ei julge minna ja kardad küsida tädilt?

 

kui pakk pole tähitud siis ei saa sealt küsida, tegin kunagi xbox mängudega vahetust, käisin postkontoris küsimas et kas pakk on kohal, sealt öeldi et neile ei jää mingit märget kui pole tähitud kiri/pakk. Pärast vaatasin postkastist ja oli olemas


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

saatsin politseisse kirja ära, ankeedi täidan ära homme. kell 16:00.. ja esmaspäeval lähen kohapeale.. 1500.- on summa, millest politsei juba uurib ja tagajärjed on natukene suuremad kui 1500.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

nii, posti ei tulnud, olen loobunud juba igasugusest paki saamiseks, oleks, et meiser saaks tõestada, et ta on paki saatnud.. ehk siis, ei ole midagi

 

kui foorumi suurem rank siin on, oleks vaja logisi teemadest.. kuna helistasin politseisse, õeldi, et piisab ainult maksekorraldusest. seega, politseis homme märk maas, ning meiseril terve elu märk peal, tahad tööle saada kuhugi? ei saa... annan tõesti meiserile aega HOMSEKS minu raha tagastada.. üldjuhul ma ei teeks sellist asja, aga, kuna tegemist on üle 1000.- ning sellekohta uurib juba poiltsei.. aga palun väga meiser, riku oma elu ära tänu sellele.

lisainfo: http://www.kohus.ee/

naljategemisest on siin kaugel.. helistan õhtul tema onule, küsin vanemate numbrit siiski, loodan, et vanemad räägivad tal paremat juttu.

 

näita maksest pilti+kui pakk tähitud ei olnud ja postis kaduma läks, siis see sinu enda viga.

 

 

sinule ma ei näitta mitte midagi, kui vaja, näittan foorumis moderaatorile, mina olen saaja, mitte saatja, mismoodi mina saan seda valida, mis postiga ta saadab, mul vahet pole, mis postiga tuleb, peaasi, et kohal post on!! tal pole ühtegi tõestust alles, et ta saatis paki.. mis arvate, et selline asi pole kahtlane?

igatahes, homme asi politseis, ja siis tulevad mängu juba uued asjad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

niisiis, homme avaldus politseisse.. muud üle ei ole siiski.. meiser, arvasin, et oled aus kodanik siin.. ise oled veteran ja 64 tehinguga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No offence aga samamoodi võib tal pakk käes olla ja tahab raha tagasi saada.

 

Kaks asja, mida vaja on: Meiseri poolt tõestus, et pani paki teele + Ostja poolt ülekandest pilt.

Ja probleem lahendatud ja kui pole saadud kätte, siis tuleb peksta Eesti Posti töötaja vaeseomadeks.

 

sKz, mida ta sinu arust teeb, kuidas ta tõestab, et ta ei ole paki kätte saanud? Teeb nimekirja kogu asjadest, mis tal kodus on ja teeb pilte sellest, ning topib netti?


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.******.ee/index.php?showtopic=69622 - http://www.******.ee/index.php?showuser=9447

Oled see sina ?

http://www.vahvel.net/showthread.php?63927-M-Xbox-360 sellepärast , ******is ka toodud välja et 60GB ja 10 mängu jne sama sarnasus !

 

Ma arvan , et mihkel sai kätte ja müüs ise maha selle mingitmoodi ja nüüd proovib petta siin kuidagi.

Arvan , et teema lahendatud , kas ta msn on ka mingi [email:2kl6g7t9]ei_no_mida@hotmail.com[/email:2kl6g7t9] või midagi sellist ?

 

EDIT:

******=N30N3T


28042g2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

xbox360 müük jäi pooleni, sest, mul ei tulnud see, leidsin küll ostja, aga ei saanud maha müüa, kuna müük jäi pooleni.. ma mõtlesin ikka ärivaistuga.. nii, teen nimekirja asjadest mis seal oli, kuna ise olin huvitatud ainult HDst ja 1st puldist ning headsetist

headset = 100.-

pult = 400.-

HDD = 300.-

kokku teeb 800.-

seega selle arvestasin maha, tähendab, et oleksin saanud 700ga konsooli, paar mängu, puldi, ja kaablid.. oleksin müünud veel maha PULDI oleksin jäänud 400 peale.. nüüd on mul xbox, juhtmed, ja 1 originaal mäng, müüksin maha XBOX kasti, hinnaga 1000.- ning saaksin omale kõva varanduse,

meiser ise teadis, et ta tahtis kiirelt maha müüa. ning mul oli algusest plaan edasi müüa, aga kahjuks, pole pakki, pole xboxi, kui tahate, helistage kohaliku postkontori ja küsige, kas pakki on tulnud minu nimele lähiajal, ei ole.. vot tak..

BUSINESS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa seda tšekki alles ei jätnud(to gayser)? Kui alles tee pilt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tagasimakset6estus.png pilt, et ma ei saanud müüdud seda.. esmp pidi diiliks minema, ja teisp saatsin tagasi, sest diil oli lootusetu ja saatsin tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.