Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

dnka scammer...

Soovitatud postitused

Okei vahvli kasutaja ''dnka'' nii öelda Erki Sikka nagu ta mainis tahtis osta mult steami, kuna ma vaatasin, et tal on 8 tegingut ja on päris kaua siin olnud olin nõus ette käima ja muidugi lasin tal pm saata, et ikkagi on tema.

Nii praegused andmed:

Nimi: Erki Sikka(KUI IKKA ON TEMA)

MSN: [email:cet65hot]dnka1337@hotmail.com[/email:cet65hot]

 

Proof:

 

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

pm.PNG

 

 

 

Andke siis kõike võimaliku tema kohta teada ;)!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oh issand jumal... Põhimõtteliselt, olin ühel peol, käisin MSNis jne. Pärast tuli välja ,et seal oli mingi pask ,mis salvestas passwordid ära jne. Retardando anna mulle palun oma MSN ja seal räägime täpsemalt.

 

Loll vabandus. Sina vastutad nkn selle eest. Oma msni pead sa turvalisena hoidma, sest kui midagi sellega tehakse on jamad kõik sinu kraes. Ma annan sulle aega 24h, et foorumlasele Retardano 'le kulud katta, vastasel juhul oled banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa tahad tema andmeid ? :D Kui Dnka ei soovi siis tema isiklike anmeid ei pea tema väljastama ning see kehtib ka teiste kohta. Ole õnnelik et sul on olemas nimi vms. Telefoni nr Kuuluvad sammuti isiklike andmete alla ning keegi 3mas isik neid Väljastada ei tohi :D Sos AGA MINA SULLE NEID EI ANNA KUNA IM DA PRO DUC TI ON

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah aga ma pole kindel, et need üldse tema andmed on. Pluss kui keegi teab ja annab, saan ma seda kaudu oma steami tagasi või siis raha, kuna sellise lolli mõistusega inimesega pole üldse mõttet rääkima hakatagi, sest sealt hakkavad tulema sellised lollid vabandused ja mõted, et anna minna...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eeee, okei.

Tema scammis mind, mis tähendab seda, et ta ei anna mulle andmeid ning äkki keegi teine oskab aidata siis.

Ja mul pole midagi selle vastu, kui keegi minu andmeid jagab peaasi, et mitte mingi pahapärast ei kasuta vms...

Ja ma arvan, et kui sa ise scammi saaksid sa ei räägis mingit sellist juttu sa paluksid ise ka teistelt abi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No jah, praegust räägid nii aga kui endal selline olukord siis on si*t majas keegi ei aita sind, kuna sa ei aita kedagi teist.

Ning ma pole kunagi sinna klassi jõudnuki, et müüks rs acce ja raiskaks raha sellise asja peale nii, et GFHF...

Lõpeta oma spamm ka, kui midagi tarka öelda ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh issand jumal... Põhimõtteliselt, olin ühel peol, käisin MSNis jne. Pärast tuli välja ,et seal oli mingi pask ,mis salvestas passwordid ära jne. Retardando anna mulle palun oma MSN ja seal räägime täpsemalt.

 

Käisid peol msnis ja siis salvestas su vahvli kasutaja ja parooli ära? Normal. Just sayin'... This sounds kinda cheezy.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa tahad tema andmeid ? :D Kui Dnka ei soovi siis tema isiklike anmeid ei pea tema väljastama ning see kehtib ka teiste kohta. Ole õnnelik et sul on olemas nimi vms. Telefoni nr Kuuluvad sammuti isiklike andmete alla ning keegi 3mas isik neid Väljastada ei tohi :D Sos AGA MINA SULLE NEID EI ANNA KUNA IM DA PRO DUC TI ON

 

Nimi, telefon, sünniaeg on vabalt avaldatavad.

 

 

ban dnkale


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D:D:D:D ,

steven , tead seda venda ? :D:D

siin üli normaalsed moded, nahhui ma veel bänned pole ? :D:D

 

Retarded oled, sellised sinusugused lohhid ajavadki kõikerohkem närvi

Võtke seda kui Bumpina, pange ban sellelele tolgusele!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.