Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cloud'i kontor

Soovitatud postitused

Ausaltöeldes ei tea miks ma selle teema siia tegin , eile mõtlesin, et võiks ju... Kuna täna pole enam aega mul midagi tarka siia kirjutada siis saate selle asemel üle loo. Vb hakkate iga päev ainult muusikat saama - kes teab...

 

Täna saate siis selle :

 

Muusika on osa mu elust , vähemalt mingil määral , arvan et ei suudaks selleta elada. Enamasti kuulan musa vastavalt tujule. Ok suht random...

Küll ma mingiaeg proovin siia midagi tarka ka kirjutada, kui "mingiaeg" veel selleks tuju on.

 

Peace, im out.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oo, naudin su muusikavalikut. Jään vist seda blogi uurima :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pool päeva magasin , pool päeva sõin kuid kõht on kuidagi kahtlaselt koguaeg tühi...

tegin endale just laimi teed, naudin nüüd seda ja mõtlen et kui ma nii laisk ei oleks siis võiks ka üritada ise muusikat produceda nagu paar selli siit foorumist, ei oska kahjuks kuskilt alustada...

 

 

täna te paremat midagi ei saa.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain füsa töö 2. Niiväga lootsin 4. saada :( a suht pohh tegelt :D mingid hullud arvutusülesanded on lebod aga mõisted ei püsi peas... teemaks oli muidu mingi Newtoni seadused , raskusjõud , gravitatsioon , hõõrdejõud , impulss , inerts ja ma ei tea mida veel...

Tõmbasin endale ka FL Studio 8 , uurisin tunnikese iseseisvalt , tundub suht huvitav mässata , Lotus ütles et ta võib aidata ka veidi.

tänane track :

 

Endale räigelt meeldib

...is nice


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

So , hows it goin?

 

Pole mõndaaega siia midagi postitanud, võib-olla olen lihtsalt laisk , või siis jällegi pole julgenud kirjutada või pole olnud millestki kirjutada. Tegelt ma polegi siia veel ju midagi kirjutanud... No teeme siis proovi.

*Räägin teile nädalavahetusest, minu jaoks algas see neljapäeval - koolis oli jõulupidu vms ja peale seda läksime klassivenna poole , niisama vaikne istumine , palju meid ei olnud. Sai mõndade uute klassikaaslastega veel paremini tuttavaks ja nalja sai ka , koju jõudsin pool kolm.

*Reedel oli siiski koolipäev, matas oli kontrolltöö - suht lebo , aga suutsin ikkagi imekombel 3 saada, kuigi lootsin 4. Pärast istusin kodus ja otsustasin vaadata arvutist Dexteri uut (5.) seasonit.

*Laupäeva algus polnud paljulubav, aga läksin mingi aeg ikkagi piljardit mängima, oli tore - sai pikalt ja laialt teiste üle naerdud ja taga räägitud ( yeh , bitchy ). Pärast passisime niisama linnas ringi , ootasime sõpra kes Tallinnast bussiga tuli. Peale seda käisime veel tunnikese tühja ja oli kodu minek - jubekülm oli , riietus polnud väga sobiv ja polnud eriti midagi teha. Pool tundi hiljem helistas üks teine endine klassivend ja kutsus koos teiste sõpradega niisama taidlema - läksin. Kuigi polnud väga huvitav, olin rahul oma otsusega välja minna, olin seekord ka soojemalt riidesse pannud , 2 paari kindaid , veidi paksem pusa , villased sokid jne. Nice. Igatahes mingiaeg läksin siis klassivenna poole, teised enamused ei julgenud tulla või leidsid mingi muu vabanduse ja läksid kodu ära... Chill oli - kuulasime mõnusat musa - dubstep , dnb , hip hop n shit - ja asja juurde käis loomulikult ka alkohol(mida polnud just palju). Tegelt ei meeldi eriti rääkida alkost vms, suht mark isegi, minu arust ei tee see mitte üks raas kedagi lahedamaks kuid kindlasti leidub keegi kes julgeb sellele vastu vaielda. Ühel hetkel kui teistel kõht tühi/suitsunälg/"viina vähe" probleem oli läksime kõik ( mingi 7-kesi vist ) ära poodi. Pitsakas ei olnud suitsu, ega viina... Aga selle eest sai sealt pitsat ( captain Obvious, right? ) norm. Edasi oli vaja kuskilt suitsu ja viina. Läksime fastersisse , klassivend sai oma suitsud kätte , aga viina mitte. Ootasime tüüpi ( siberi rahaboss ) kes läks tee peal korra kodu , et panna soojemad riided selga ( 1-2 ajal öösel ). Ok blablabla vahepeal toimus igast paska veel , siis lõpuks sai joogid kätte ja hakkasime tagasi minema ( kuskil 1,5 km äkki, vb veits rohkem/vähem ) ja mõned hakkasid vinguma et külm on blablabla , saatsime nad takso peale, me läksime 3-kesi siis jala - kuigi oli külm , tasus asi ära. Peatselt peale teiste lahkumist taipasin midagi - minu käes oli pealekas , ühe teise käes oli viin . Yup , got that right... Anyways , teepeal sõitis ühes kohas mendi buss mööda , tundus et sõidab küll edasi , aga märkasin siis , kuidas üleval pidurituled ilusasti põlesid. Ütlesin seda seltsimehele , ta pistis kohe jooksu(kuigi oleks võinud ju rahulikult edasi minna... vaevalt et oleks kahtlustanud midagi vms), alguses ei saanud arugi miks ta jooksis, aga otsustasin täiest väest järgi panna, samamoodi kolmas vend. Jooksime mäest ülesse, teepeal kukkus esimese venna taskust piip välja - pidime pärast järgi minema. Kohale jõudes olin suht läbi juba , istusin(loe: äärepealt magasin) võrkkiiges vms., silmad tahtsid automaatselt kinni vajuda. Otsustasin et on õige aeg hakata kodupoole minema. Kuskil 4.30-5 ajal jõudsin kodu , kohe magama . Magasin ilusti kolmeni päeval.

*Nii, ja ongi pühapäev... Oli mõttes küll õppetööd teha, aga jäi ära. Läksin hoopis linna , oli kavas mingi suurema hulga klassikaaslastega niisama tore olla , aga kokku sai meid ainult 3... Alguses ei teadnudki mida teha , kõndisime mööda linna ringi , siis läksime toomemäele. Seal sai igast lollust tehtud , hüppasime lumme jne. Pärast seda otsustasime sooja kohvikusse minna , seal võtsin ligi pannkoogid ja kakao, mõnus. Hiljem sai veel veits ringi käidud , lõpus võtsin statoilist veel ühe kakao ja liikusin kodupoole ära. Kodus alustasin sarja Weeds vaatamist. Alguses tundus veits imelik , aga nüüd on suht lahe , saab nalja isegi vahest jne.

 

Praegu tõmbasin endale NFSU 2, kohe installin vms ja üritan siis mängida veits vahelduseks. Good old times...

 

Peace.

 

Ohyea , miski muusikapala ka siis teile :

 

 

NB! Ma ei oska hästi kirjutada :( Ja tekst tundub ka kuidagi ülimalt pikk minu arust(minu kohta), loodan et keegi siiski viitsib läbi lugeda , heh (H)


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lugesin läbi, selle , mitu paari su kindaid on või , kuidas riideid on, selle oleks võinud vahele jätta aga muidu väga chill blogi on . keep going!

 

 

//////pink elephants!!!!!!! tedsin seda laulu juba kuu tagasi aga mine peppu kui hea laul see on:P:P:P:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

yo,

vahepeal on palju juhtunud, aga ei vaevu sellest rääkima, vähemalt praegu mitte.

kõht on punnis ees ja veits unine...

 

viimasel ajal tundub mulle , et kõikide lugude(mida ma kuulan) dubstep remixid on paremad kui originaal laul. jõuludeks tsipa rahulikumat :

 

Ja kui see peale ei läinud siis kindlasti peaks kõigile peale minema see (vähemalt mingi osa sellest loost):

 

 

algus on petlik , oleks lahe kui ikka lõpuni kuulate.

 

And yeah - häid jõule!


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vahepeal on suht igav olnud , täna tulid sugulased kaugelt külla - taidlen nendega enamusajast nüüd vast. Soetasin koos sõbraga HoN'i kasutajad , mõtlesin et pole ammu midagi mänginud onlines enam, nüüd teen veits proovi.

 

Ülimõnus track

 


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teema koha pealt nii palju, et pole üldse viitsind kirjutada, absull mingit tuju pole olnud.

 

Loo koha pealt nii palju, et mingi ülipask mõttetu vid on tehtud sellisele loole.

Samas on super enne magama minekut voodis kuulata lugu, mõelda elu üle vms.

 

 

Loodan ise, et varsti tuleb tuju kirjutada midagi, vahepeal niii palju juhtunud, ei mäletagi enam kõike.

 

gnite.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mornin' guys.

Haos it gooin?

Igatahes jamh, mingil imekombel ärkasin täna, laupäeva hommikul, kell 10:20 ülesse ja pole veel mitte munnigi teinud. Igatahes eilne õhtu oli päris normal. Peale kooli läksime koos ühe endise klassivennaga ühe teise klassivenna poole. Teine klassivend oli just ostnud 10 g , If u know what i mean, kuigi enamuse sellest oli juba maha ärinud. Noh mis seal ikka, alguses läks ringile viin, pärast siis veits savu. Peale seda sai kõhu korralikult krampi naerdud, dubstepi kuulatud. Keerake lambi koha pealt bass maha ja tundke mis jalgadega juhtub. Ulme. Jajah whatever, otsustasime linna minna - bussiga. Tulime Hansa keskuse peatuses maha, ei julgenud edasi sõita, kuna buss ütles "Järgmine peatus : Kivi" , selle üle saime terve õhtu otsa naerda, lihtsalt nii teemasse läks. Läksime mäkki kõhtu täitma, noh kui kõhud said täis tuli klassivennal tahe peale teha. Kolmas tüüp soovitas naljaga vetsu. Nojah, tüüp siis tegigi vetsus. Tõestuseks ei hinganud ta kohe välja vaid jooksis meie laua juurde ja puhus näkku. Peale seda läksime Taskusse, et mõelda mida edasi teha. Istusime siis seal ja lähedusse tulid lõugama 3 eriti koledat tüdrukut. Siis sama kes vetsus peale tegi, tegi pakkumise, 5 euri kui kõige koledamalt(samas ka kõige paksemalt) numbrit küsid (ja selle ka saad). Mis seal ikka, tüüp tegi ära ja sai oma 5 euri kätte. Vahepeal tegi sõber ka 40 eurose pakkumise. Aga ma pigem ei räägi mis tegema oleks pidanud, igatahes asi jäi ära. Lõpuks jõudis kohale ka neljas keda me ootasime, nüüd läksime mängisime veits piljardit. Seal sain ka mina 5 €. Pidin helistama ja ajama mingit paska mida sõber dikteeris. Nalja sai igatahes palju. Peale piljardit läksime emajõe äärde, seal sai ka ühe ringi tehtud. Nüüd läksime ruttu maximasse, kuna teised poed olid kinni ja ma olin lubanud kodust lahkudes oma haigele emale süüa tuua. Peale seda läks asi suht vaikseks. Koju minek.

Nüüd ma siin siis pikutan veel oma sooja teki all ja mõtlen, et peaks lõpuks ülesse tõusma, sööma, pessu minema. Täna plaanis Intellektika ja koss. Mis peale seda saab, ei oska keegi aimata.

 

Peace

 

[video=youtube;d5Qzab_sB-U]


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

räägi mulle kes mida tegi ja kes mida müüb tartus ? :D

huvitav päevik, kuigi see viimane positus sinu poolt on ka esimene mis ma üldse lugenud olen selles päevikus.

võid julgelt pm'i saata kui nimesi siin välja ei taha kirjutada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

yo.

 

Tänased sünnipäevalised

 

1. Siiim. (23)

2. Ritsu (21)

3. TehJacooza (21)

4. Cloud

 

Õnne ka teistele. Paar klassikaaslast käisid juba minupoolt läbi, soovisid õnne.

Eile(tegelt juba üleeile): klassivend ropsis end minu voodis täis.

Täna võtab vast rahulikumalt.

Homme klassiõe sünnipäev...

Vaatab ehk peale seda postitab midagi pikemat.

Praegu vaatan filmi lõpuni ja magama ära.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.