Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Soovitage

Soovitatud postitused

Tere, peagi mul siis sünnipäev tulemas ja oleks plaanis osta mingi konsool. Ise ei oska otsustada, millist osta.. Ehk oskate soovitada ja palun ütelge mille poolest parem jne.. Sellised postid mõttetud: "Võta PS3, xBox on mõttetu." ja vastupidi..

Tänud! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Xboxil vaja palju vidinaid osta. Live eest maksta jms. Pultidel vahet pole eriti minu arust, xboxi pult raskem.

PS3 on paremad nn eksklusiiv mängud, näiteks: GT5, uncharted, little big planet jms.

Rrodi pole muidu uuel xboxil ka.

 

Kui sa rohkem selline, kes FSP mängib palju lives ja nii, siis võibolla soovitaks isegi xboxi, aga erilsit vahet pole, lihtsalt xboxiga läheb sul kogu jama kallimaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Move?

 

Xboxil on veel vägevam asi: Kinect.

 

kinect on ripoff PS2 Eyetoyst

ja move on Wii ripoff.

 

mina võtan move, sest see pole sonylt copytud nagu kinect

 

ja loomulikult osta PS3, ma ostsin xboxi, kahetsen väga ikka sega, pult nii raske, mängu pakid suured, peab netti ostma vms, ps3 internet tasuta, osta PS3!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii, sain MW2 xboxile just ja pelasin ca 2h järjest. Vasaku käe keskmine sõrm hakkab migni täiega valutama seal puldi all ju...

Ps3 pult parem vast ikka, analoog käib ka kiiremini.

 

---------- Post added 03-12-10 at 19:25 ----------

 

kinect on ripoff PS2 Eyetoyst

ja move on Wii ripoff.

 

mina võtan move, sest see pole sonylt copytud nagu kinect

 

ja loomulikult osta PS3, ma ostsin xboxi, kahetsen väga ikka sega, pult nii raske, mängu pakid suured, peab netti ostma vms, ps3 internet tasuta, osta PS3!!

 

 

"move" oli tegelt juba astal 2002 või 2003 vist olemas. See oli PS3 peal Eye Toyga mingi asi, aga seda ei lastud kunagi müüki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, sain MW2 xboxile just ja pelasin ca 2h järjest. Vasaku käe keskmine sõrm hakkab migni täiega valutama seal puldi all ju...

Ps3 pult parem vast ikka, analoog käib ka kiiremini.

 

---------- Post added 03-12-10 at 19:25 ----------

 

 

 

"move" oli tegelt juba astal 2002 või 2003 vist olemas. See oli PS3 peal Eye Toyga mingi asi, aga seda ei lastud kunagi müüki.

 

lasti küll müüki, PS2 eyetoy, osad mängud vajasid mingit move sarnast jubla, mil mingi ulme suur pall otsas, osad eyetoy pelad vajasid seda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige parem on ikkagi PC.

Alati kui tehakse selline teema(ükskõik kus), et kumb, kas PS3 või Xbox360, siis tulevad kõik fanboyd kohale ja tuleb üks puhas spamm.

Kõige parem on ikkagi ise proovida(kasvõi poes), et kumb parem on ja kumb paremini istub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.