Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Remofei.

Soovitatud postitused

Nii,kuna eelmine teema suleti,ning ma ei saanudki aru mis põhjustel,siis teen uue.

 

Lisasin üleeile õhtul,22:00 paiku [email:2c0f75h8]reimopinnid@hotmail.com[/email:2c0f75h8] ning ligikaudu tund ja pool hiljem logis ta sisse.Esialgu pidin vahetama enda AutoHunter Pro pinni vastu,kuid lõpuks leppisime kokku,et vahetame AutoFletcheri vastu.Andsin authi ära,pidi pinni ise sisestama.Ütles küll,et tehtud jne,logis välja kuid kasutajal on ikka 4-5 päeva p2p (mõni moderaator võib vajadusel kontrollida).

 

Screenshot: http://www.upload.ee/image/945017/remofei.PNG

 

& Reimo,kui sul kindlat tõestust pole,et pilt fake on,siis parem vaiki,eks? :) (Vaadake eelmist teemat rohkema info jaoks).

Hetkeses teemas on sama palju proofi,või natukese vähem,nagu igas teises teemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii,kuna eelmine teema suleti,ning ma ei saanudki aru mis põhjustel,siis teen uue.

 

Lisasin üleeile õhtul,22:00 paiku [email:3d92p1bt]reimopinnid@hotmail.com[/email:3d92p1bt] ning ligikaudu tund ja pool hiljem logis ta sisse.Esialgu pidin vahetama enda AutoHunter Pro pinni vastu,kuid lõpuks leppisime kokku,et vahetame AutoFletcheri vastu.Andsin authi ära,pidi pinni ise sisestama.Ütles küll,et tehtud jne,logis välja kuid kasutajal on ikka 4-5 päeva p2p (mõni moderaator võib vajadusel kontrollida).

 

Screenshot: http://www.upload.ee/image/945017/remofei.PNG

 

& Reimo,kui sul kindlat tõestust pole,et pilt fake on,siis parem vaiki,eks? :) (Vaadake eelmist teemat rohkema info jaoks).

Hetkeses teemas on sama palju proofi,või natukese vähem,nagu igas teises teemas.

 

 

Näita mulle msni logi !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kasutaja ja parooli jätame kindlasti meelde ,et kasutaja mingi 6kuu pärast armsasti recoveryda GF.

Ee,ühe ainsa parooliga ei tee sa midagi,kui e-mail,recoverid jms pask peal on.

Näita mulle msni logi !!!

Puudub selline asi,kuid pilt otsesest vestlusest kui sellisest on ilusti olemas,või mis?

jõudu ja jaksu sulle 1 parooliga recimisel, kui paroole on miljoneid olnud + küsimused on peal :D

+1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ee,ühe ainsa parooliga ei tee sa midagi,kui e-mail,recoverid jms pask peal on.

 

Puudub selline asi,kuid pilt otsesest vestlusest kui sellisest on ilusti olemas,või mis?

 

+1

 

Loe eelmine teema läbi, mis kinnni pandi seal on ilusti kirjas "pilt otsesest vestlusest kui sellisest on ilusti olemas,või mis?" ON BS.

Igal inimesel on see peal, seljuhul sinu kahjuks, ei tõesta sa siin midagi, pilte on ülikerge fakeda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Olen suht kindel,et paljudel pole msni history värk olemas (s.t, linnuke on maha võetud teatud kastikesest).

 

Paljudes teemades on sarnane pilt (otsene pilt vestlusest,mitte history shiz) ja sellest on piisanud.

See jutt,mida sa ise ajad,et pilt on fake on tõsine bs. Iga tüüp,keda varguses süüdistatakse oleks võinud niimoodi öelda,ja puhtalt pääseda, või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen suht kindel,et paljudel pole msni history värk olemas (s.t, linnuke on maha võetud teatud kastikesest).

 

Paljudes teemades on sarnane pilt (otsene pilt vestlusest,mitte history shiz) ja sellest on piisanud.

See jutt,mida sa ise ajad,et pilt on fake on tõsine bs. Iga tüüp,keda varguses süüdistatakse oleks võinud niimoodi öelda,ja puhtalt pääseda, või mis?

Kes sa tür* oled selline?

Põhjenda mulle ära mille kuradi pärst peaksin ma tegema mitmesse erinevasse foorumisse teema, et müün PINNE ?

Et saaks sult mingi kuradi fletcher authi üle lasta?

Shithappens siis, pane linnuke peale....

Hakkan siis scammima, kui ma olen aastast 2007 siin kasutaja? pluss 45+ tehingut veel mingi kuradima fletcheri pärast raisku lasta?

Tuleks lasta sinu IP`d kontorillida, raudselt oled mingi kunagine scammer, kes teeb alatihti uusi kasutajaid...

Niigi see on august 2010 tehtud sul -.-

Niiet tõmba jeed siit!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kes sa tür* oled selline?

Põhjenda mulle ära mille kuradi pärst peaksin ma tegema mitmesse erinevasse foorumisse teema, et müün PINNE ?

Et saaks sult mingi kuradi fletcher authi üle lasta?

Shithappens siis, pane linnuke peale....

Hakkan siis scammima, kui ma olen aastast 2007 siin kasutaja? pluss 45+ tehingut veel mingi kuradima fletcheri pärast raisku lasta?

Tuleks lasta sinu IP`d kontorillida, raudselt oled mingi kunagine scammer, kes teeb alatihti uusi kasutajaid...

Niigi see on august 2010 tehtud sul -.-

Niiet tõmba jeed siit!

Kontrolligu, ei tea,kas Rs2eesti ajast on kasutaja mul alles & sellega seoses info (ip'd jms).

Wtf, eile ostsin pin.

ABSULL mitte midagi ei juhtunud.

Kõik sujus ilusti, sisestas ise jne.

Good for you. :)

Endal on tagasiside ka 50 % sellel Seventyl , raudselt ongi mingi rott.

Rott?

See 40-50 krooni pole nii suur summa,et peaks taolise sita peale aega raiskama,asi on põhimõttes. ;)

haha alles recoverysin accoundi lvl 123 ühe parooliga mis oli mingi 6kuud vana:)

 

Selle kasutaja pw on niivõinaa vale, tüüp lihsalt kirjutas remofei "parooliks".

Ma pole selle tüübiga rääkind!

Kasutaja parooliks oli remofei,paariks- viieks mintutiks, kuniks ''lasin sul pini sisestada''.

Ei ole?

 

Tõesti,kui sul tõestust pole,et tegu on fakega (mida see ka pole), siis ole parem tasa.

 

 

 

Ootan ikka juhtkonna arvamust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

Tõesti,kui sul tõestust pole,et tegu on fakega (mida see ka pole), siis ole parem tasa.

 

 

 

Ootan ikka juhtkonna arvamust.

 

 

Saad sa aru mees, see teema pandi juba sellise pildi pärast lukku, mida sa jaurad enda paska siin...

Ma ütlesin, näita logi või shithappens!!

 

DUMBY SÕNAD EELMISES TEEMAS!

 

See on bs mis siin toimub. Kui Sunparty õigeks peab siis avab uuesti teema ja võtab asja enda hooleks.

Praegu õpetuseks: KASUTAGE MSN 'i LOGI SALVESTUST! Saate ilusti pildid teha, ilma piltideta ei saa paraku midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra mis sa ei tea mis tähendab msni logi v?

või mängid lihtsalt lolli?

by: Dumby

KASUTAGE MSN 'i LOGI SALVESTUST!

Ei, lihtsalt,varem on alati otsese chati screenshotist piisanud,sellepärast pole kunagi näinud mõtet ka msn history salvestamisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, lihtsalt,varem on alati otsese chati screenshotist piisanud,sellepärast pole kunagi näinud mõtet ka msn history salvestamisel.

 

Näed enam ei piisa, sest sinusugused tondid fakevad pilte -.-

Ma ei viitsi suga rääkida siin siukest iba ajada, las siis keegi admin vaatab teema üle ja korras...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sests a oled suht bot ja üritad teisel mainet alla teha , kas sul pole siis tõesti seda 45.- krooni , etomale pinni osta?

Kui tõesti ei ole siis ma võin sulle jõulukingiks selle 1 pinni anda . Ega sa sellepärast teiste mainet alla ei pea tirima , või mis nautingut sa sellest saa?

Orgasmi? Mingi nüüdisaja itimeeste värk?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sests a oled suht bot ja üritad teisel mainet alla teha , kas sul pole siis tõesti seda 45.- krooni , etomale pinni osta?

Kui tõesti ei ole siis ma võin sulle jõulukingiks selle 1 pinni anda . Ega sa sellepärast teiste mainet alla ei pea tirima , või mis nautingut sa sellest saa?

Orgasmi? Mingi nüüdisaja itimeeste värk?

On. Nagu ma eelnevalt ütlesin,et asi on põhimõttes.

 

Võid selle pinni siis Reimole anda, tema annab mulle ja lasen teema ära kustutada, simple as that.

Ja kui mul oleks selline ''reputatsioon'', nagu sul, ei tuleks ma üldse siia alafoorumisse. ;)

[email:3ry3kwcn]eestisell@hotmail.com[/email:3ry3kwcn] - Oskar Valdmaa 221020198881 , sa seesama tüüp ju,kes Reimo Vahvli kasutajat kasutas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.