Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SeventyFive üritas scammida mult pinni!

Soovitatud postitused

Niisiis, paar päeva tagasi tegin siia teema, et müün pinne.

Eile sain siis müned pinnid, kuid ostjaid ei olnud. Täna hommikul tõusin ülesse ja läksin arvutisse,

tulin vahvlisse ja postkasti oli tulnud 1 kiri kasutajalt SeventyFive

Kiri oli selline:

Sooviks ikkagi enda pinni saada.

Unblocki msnis palun,või logi uuesti sisse.

 

Niisiis, logisin selle [email:17fog2k0]Reimopinnid@hotmail.com[/email:17fog2k0] sisse ja mind oli lisanud 2 uut msni ja üks nendest oli SeventyFive.

http://www.upload.ee/image/945017/remofei.PNG

feil.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pilt on tema enda tehtud, sest minu mnsi pealkiri on eilsest saadik olnud M: 12 PIN 45.- TÜKK!!

Plus Ma ei pane enda msni pealkirjaks enda nime ehk Reimo, kui mul pinne pole siis on kas Stock 0 võisiis Pinnid tulevad sellel päval. Ja kirjafont pole ka see mida mina kasutan. See pilt on tal tehtud siis kui ma teda veel vastu polnud lisanud, sest offline näitab [email:17fog2k0]reimopinnid@hotmail.com[/email:17fog2k0] kuigi nimeks on mull seal Reimo :D

Niiet, ban sulle kes sa üritad minult pinni välja pressida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks,mina lisasin sind,mitte vastupidi.

Teiseks,fonti saab paari hiireklõpsuga muuta.

Kolmandaks,miks peaksin taolist asja lampi ajama hakata vms?

Neljandaks,mul pole programme ega kogemusi,et pilte ''tuunida'',nagu sa ütlesid.

 

Selle nime kohta ei oska midagi öelda.Kell oli hiline ka,ei tea palju rahvast sul msnis tollel hetkel online oli.Oleksid saanud ilusti paariks/kümneks minutiks pealkirja ära muuta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aa .. mis puudutab esimest pilti ja seda msni nime jama, siis .. modernsed inimesed kasutavad essentialsi ;) ehk siis ta ei näe su " MÜÜN PINNE SDADAS " pealkirja vaid näebki su õiget nime. mees vii ennast enne asjadega kurssi, kui midagi tegema hakkad :)


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tsau, Oskar.

 

Maksa võlad ära, türapeer.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?63205-Scammer-Remofei/page2

Loe viimast lehte ! ;)

 

---------- Postitused liidetud 18:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:46 ----------

 

aa .. mis puudutab esimest pilti ja seda msni nime jama, siis .. modernsed inimesed kasutavad essentialsi ;) ehk siis ta ei näe su " MÜÜN PINNE SDADAS " pealkirja vaid näebki su õiget nime. mees vii ennast enne asjadega kurssi, kui midagi tegema hakkad :)

 

Mees, mine postita enda jura mujale!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ütleks et rune pinn on sitaks väärt mitu tundi fotoshoppimist :)))))))))))))))))))))!

 

Kes sa üldse oled?

Ja siin ei lähe mingit photoshoppi vaja !

Piisab PAINTIST!!

 

---------- Postitused liidetud 18:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:27 ----------

 

Ootame siis Sunparty (või mõne muu moderaatori,kuid Sunparty lubas asjaga niiöelda tegeleda) ära ning vaatame mis tal selle kõige kohta öelda on.

 

Ilmeselgelt ootame, näitan ka talle midagi....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol ilmselgelt n2ha, et fake pilt ju ! 100% fake, vaadake pildi kvalile, seal t2htede juures see sitt, nii ongi p2rast painti v6i psi ! Pmst v6ib sellele lohhile ban panna .

 

Tore kui keegi saab ka aru, et tegemist on FAKE pildiga.

 

BTW tegin sama mida need tõõbid üritasid, tõenäoliselt tegi ta seda koos Taivsssiga.

Miks muidu ta kaiteb seda Seventyt

Plus teil mõlemal on vähe tehinguid ning mõlemal on negatiivne tehing ühel P2P pinniga, teisel niisama authi müümisega ors!!!

Mul 46 tehingut nendest ühtegi pole negatiivne.....

Ja ma ei võtaks elusees authi pini vastu, tont seda teab millal feilib või äkki on üldse tasuta auth!

PALUN VÄGA!

sunpratyle.jpg

Selle pildi järgi võiks õelda samamoodi, et Sunparty sa oled mulle 45.- võlgu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mitu tundi sul seda aega teha oli?

Minu pildil on ilusti kellaaeg olemas,ja foorumist näeb ära millal ma vargusest teada andsin + millal pilt tehtud on (pildi andmeid vaadates).

 

Põhimõtteliselt,iga kord kui mõnda tüüpi varguses süüdistatakse,võib ta sellist juttu ajada ja puhtalt ära pääseda?Nice one.

Tavsssi ehk Pinnuga saame ainult sellepärast hästi läbi,kuna jagame RSis kasutajat jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja mitu tundi sul seda aega teha oli?

Minu pildil on ilusti kellaaeg olemas,ja foorumist näeb ära millal ma vargusest teada andsin + millal pilt tehtud on (pildi andmeid vaadates).

 

Põhimõtteliselt,iga kord kui mõnda tüüpi varguses süüdistatakse,võib ta sellist juttu ajada ja puhtalt ära pääseda?Nice one.

Tavsssi ehk Pinnuga saame ainult sellepärast hästi läbi,kuna jagame RSis kasutajat jne.

 

Sellega ei lähe absoluutselt aega , kellaaega saab ka cobyda (i) ja kuhu sa vargusest teada andsid? minu postkast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellega ei lähe absoluutselt aega , kellaaega saab ka cobyda (i) ja kuhu sa vargusest teada andsid? minu postkast?

No,kui oled juba kätt harjutanud taoliste asjadega,siis ma arvan küll.

Minu kogemused piirduvad ikkagi ainult pangaväljavõtete,RSi level-up piltide jms croppimisega.

Ja seletad ehk,kuidas kellaaega saab kopeerida või midagi?Vaata kellaaega,millal ma su teemasse postitasin + tehingu lisasin.

Samuti,nagu sa ise ütlesid,pole sa kordagi ka arvutit skanneerinud anti-viiruse programmidega jms,niiet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No,kui oled juba kätt harjutanud taoliste asjadega,siis ma arvan küll.

Minu kogemused piirduvad ikkagi ainult pangaväljavõtete,RSi level-up piltide jms croppimisega.

Ja seletad ehk,kuidas kellaaega saab kopeerida või midagi?Vaata kellaaega,millal ma su teemasse postitasin + tehingu lisasin.

Samuti,nagu sa ise ütlesid,pole sa kordagi ka arvutit skanneerinud anti-viiruse programmidega jms,niiet.

No tõesti kas sa ikka üldse ei mõika?

Ma võin igaühe juurde nimodi minna, et postitan teemase umbes lampi, et sa scammer ja panen negatiivse tehingu !

Ja mida se arvuti skanneerimine siia puutub?

Ja ilmselgelt su kogemused piirduvad pangaväljavõtete,RSi level-up piltide jms croppimisega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tõesti kas sa ikka üldse ei mõika?

Ma võin igaühe juurde nimodi minna, et postitan teemase umbes lampi, et sa scammer ja panen negatiivse tehingu !

Ja mida se arvuti skanneerimine siia puutub?

Ja ilmselgelt su kogemused piirduvad pangaväljavõtete,RSi level-up piltide jms croppimisega

 

see sunparty jura mis sa tegid .. polnud kuigi reaalne ka tho


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

miks peab üks peaaegu 50 tehinguga inimene üle laskma 50.- ja seejärel oma SUUREPÄRASE äri maha panema siin foorumis ? Selgitage see ära ja ma ei ütle rohkem midagi, isegi mina oma 13 tehinguga ja annetaja staatusega ei laseks üle suuremaid summasi, kuna siin on raske usaldust võita ja seda ma küll mingise väikse raha vastu ära müüa ei tahaks.

Btw, sa väidad, et sa ei oska ,aga kes teab tegelikult, kui hästi sa PS-i valdad ? Neid pilte ülikerge teha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
miks peab üks peaaegu 50 tehinguga inimene üle laskma 50.- ja seejärel oma SUUREPÄRASE äri maha panema siin foorumis ? Selgitage see ära ja ma ei ütle rohkem midagi, isegi mina oma 13 tehinguga ja annetaja staatusega ei laseks üle suuremaid summasi, kuna siin on raske usaldust võita ja seda ma küll mingise väikse raha vastu ära müüa ei tahaks.

Btw, sa väidad, et sa ei oska ,aga kes teab tegelikult, kui hästi sa PS-i valdad ? Neid pilte ülikerge teha .

 

Miks? Loll küsimus. Siin on ka moderaatorid/moderaator tühiste summade eest petnud.

Igastahes case closed. See on bs mis siin toimub. Kui Sunparty õigeks peab siis avab uuesti teema ja vtab asja enda hooleks.

Praegu õpetuseks: KASUTAGE MSN 'i LOGI SALVESTUST! Saate ilusti pildid teha, ilma piltideta ei saa paraku midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.