Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aivo mägise pettur antty siit

Soovitatud postitused

Too sama vend müüs mulle need usd, sain usd enda paypalile, summa oli 24.5$ , (kindlasti need samad usd) . Kandsin talle raha ära selle eest, ning siis oli paypal limited ja raha läinud ja tema offline.

 

Refundisin talle usd, ootan msni, et äkki saan raha tagasi vms. Aga ei tea, ei usu vist.

 

Panen ka siis väikse proofi :

 

Paypal :

 

paypak.bmp

 

Pange ülekanne :

 

ulekanne.bmp

 

Msni vestlusest pilti pole kuna kasutan ebuddyt ja mozilla crashib vahepeal.. Aga siin peaks piisavalt tõestust olema .

 

Ootan siis Aivo enda sekkumist, või lihstalt Dumby karmi kätt siia teemasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

L0l, loodate abi saada, ning saadate abi perse. Good job guys.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

LOL ..Jah võin pilte ka paypalist teha ^^ Aga edu sellele tüübile..Ma käisin tegin täna avalduse juba politseis ära.

 

---------- Postitused liidetud 19:47 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:45 ----------

 

Too sama vend müüs mulle need usd, sain usd enda paypalile, summa oli 24.5$ , (kindlasti need samad usd) . Kandsin talle raha ära selle eest, ning siis oli paypal limited ja raha läinud ja tema offline.

 

Refundisin talle usd, ootan msni, et äkki saan raha tagasi vms. Aga ei tea, ei usu vist.

 

Panen ka siis väikse proofi :

 

Paypal :

 

paypak.bmp

 

Pange ülekanne :

 

ulekanne.bmp

 

Msni vestlusest pilti pole kuna kasutan ebuddyt ja mozilla crashib vahepeal.. Aga siin peaks piisavalt tõestust olema .

 

Ootan siis Aivo enda sekkumist, või lihstalt Dumby karmi kätt siia teemasse.

 

Jah see sama Kusi Paa ^^ Hehe.. aga see selleks. Mine politseisse Vend saab topelt laksu politseist.

 

---------- Postitused liidetud 19:53 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:47 ----------

 

antty laenas ültse talle vahvli acci.

ma tean neid irl, väikse summa eest võin krabil külas käia . nkn oli kunagi asja sinna sõpradega,

 

^^ Pole vaja Mu klassivend elab Antlas. Tal lihtne minna autoga.


banned.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Too sama vend müüs mulle need usd, sain usd enda paypalile, summa oli 24.5$ , (kindlasti need samad usd) . Kandsin talle raha ära selle eest, ning siis oli paypal limited ja raha läinud ja tema offline.

 

Refundisin talle usd, ootan msni, et äkki saan raha tagasi vms. Aga ei tea, ei usu vist.

 

Panen ka siis väikse proofi :

 

Paypal : .... Ma sain nagu aru ,et sa said scammed.


banned.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.