Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Warning.

Soovitatud postitused

Tahaks lihtsalt mainida, et mult tõmmati kasutaja tagasi , mille ma ostsin 2a tagasi.

Kui keegi seda kellegile siit müüa proovib, palun kontakteeruge minuga.

 

Kasutaja algnimi oli Death arrive , siis muutsin selle Onu peetrus-eks , nüüd on Way2noooob.

 

Inimene kellelt selle ostsin on siin juba banned. ( Vahvlis oli NoNo)

 

Lihtsalt väike abipalve neile kes märkab seda kasutajat tegutsemas ja kui võimalus siis mulle märku anda.

 

PS! sooviks teda ka , et kas keegi on just äsja müünud pinni sellele kasutajale ( death arrive )

 

Ette tänades Onu Peetrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena .

Sain teada kelle käes . :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju maksad :D

ta ütles et ma ta nime ei ütle .

Aga nii palju ütlen et ta siit foorumist banned .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rofl;) kena acc selle acci andmed ma postitasin mingisse foorumisse like 3years ago?

Kasutaja pole eriti turvaline...kui ma isegi meenutama hakkaks mis paroolid olid peaks kuskil paberil ka mõned kirjas olema Oleks account recovered.

Kasutaja oli kunagi ka mingi rakvere tüübi käes äkki...ta siin ka scammerite all lasi korralikult inimesi üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noh ainukene kes seda saaks teha ongi '' NoNo'' sest temalt ma selle ostsin.

 

Ps! ma lihtsalt ootan inimeste headust , kes lihtsalt jagaks mulle ta nime, kontaktid, ip aadressi vms.

 

Nah accounti võis recoveryda kes iganes...nagu ma ütlesin siis accil polnud just parim minevik acc olnud paljude käes...ja , et recida acci 1parool nt 3aastatagune ja acc on suht kindlalt tagasi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vahetpole, see reimo teeb nkn uue kasutaja kui vaja. Ta ju meil elva big scammer clubis


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.