Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Template.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
kui maksad võin sulle rate.ee failid anda

Templatet, äkki täpsustad ka mis nn mootorijaokks? css?html?

 

 

... Ma ei taha rate.ee faile lol. Saan ise ka need kui tahan.

Tahan täpselt rate.ee taolist templatet.

 

Mootor on pohhui. Peasi, et rate taoline .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1. Ma ei tee rate taolist asja.

2. Sõber palus mul otsida.

3. Midagi veel?

 

1.

Tahan täpselt rate.ee taolist templatet.

 

Mootor on pohhui. Peasi, et rate taoline .

 

2. Ütle talle edasi et ta failib kui ise isegi templatet teha ei oska

 

3. Minu poolt kõik hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tal on elu, mitte nagu sinul, kes 24/7 programmeerib.

 

ja tuligi kadeduslause ära , see ,et ta midagi kellegist paremini oskab, tähendab, et tal pole elu ? LOL , lase ketsi :D

muidu , et OT poleks, tseki siia :Dhttp://www.datingpro.com/dating/templates.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ja tuligi kadeduslause ära , see ,et ta midagi kellegist paremini oskab, tähendab, et tal pole elu ? LOL , lase ketsi :D

muidu , et OT poleks, tseki siia :Dhttp://www.datingpro.com/dating/templates.php

 

Mida vittu?

Sina võid mu teemast nahhui tõmmata, idioot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida vittu?

Sina võid mu teemast nahhui tõmmata, idioot.

 

Kas sul on mingi ajupuue ? Ma üritasin sind aidata, andes mingi lingi, sa ütled idioot mulle, su postide järgi vaadates on sul mingi tõsine sündroom, et kõigiga paugud ja mölised, lapsepõlves mingi raske trauma üle elatud ja nüüd valad siin foorumis oma viha välja ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te irisete ta kallal . Esiteks Teie peaksite oma suhtumist muutma, mitte tema. Tema küsis teilt abi ja teie hakkate siin praaksuma : See feilib jne jne .. Pmselt aidake inimest hädast välja. See tema enda asi kas feilib või mitte. Nagu mina aru saan siis On siin enamustel mingi puue mitte compton'il.

 

Sos For oT.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis te irisete ta kallal . Esiteks Teie peaksite oma suhtumist muutma, mitte tema. Tema küsis teilt abi ja teie hakkate siin praaksuma : See feilib jne jne .. Pmselt aidake inimest hädast välja. See tema enda asi kas feilib või mitte. Nagu mina aru saan siis On siin enamustel mingi puue mitte compton'il.

 

Sos For oT.

 

Soz kui sina aru ei saa, ma ei öelnud sõnagi feilimise kohta, kommenteerisin eelmist posti + üritasin teda aidata, andes talle lingi - tänutäheks saadeti kuhugi musta kohta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen otsinud juba 2 kuud rate/feimi taolisi scripte, aga ei leia :S, ja ise ka veel PHP pro pole, et oskaks teha . Kui kellegil on võimalik anda, siis MSN : [email:f4e6c86e]blackoutnow@live.com[/email:f4e6c86e] (Oleksin väga tänulik) Maksaks isegi ratesse solle veits,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.