Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pak$ - Scammer ? ( Vaata sisse )

Soovitatud postitused

VIP

Pmst siis ostsin kasutajalt nimega "Pak$" eile $41 .

Järmine päev siis login oma paypaliga sisse ja vaatan, et $41 läinud . Oli mingi limited v held vms ... kasutada ei saanud .

 

Siis rääkisin tüübiga msnis ja ütles, et ta acc oli limited vms, pmst ei saa kasutada ... ?

Ütlesin talle, et peab nagu raha tagasi maksma , ta ütles, et maksab pool kuna tal nagu ka vaata see kasutaja limited vms .

 

Aga ma nagu tahaks ikkagi tervet raha tagasi .. ma ei teinud mittemidagi valesti, et see raha nagu Held sai .. tema kasutaja viga lihtsalt (vist) .

 

Et siis nagu pmst tahaks teada, et kas ta peab maksma siis terve raha, või pool .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oeh, väga vale tegu, et ostsid.

Pmst asi on nii, et ta teeb money "exchange" ehk siis pmst petab raha välja ja siis müüb seda.

Sinult kadus ära, sest too, kellelt ta üle lasi tegi dispute.

 

Ehk ta peaks siis terve raha nagu tagasi maksma ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oeh, väga vale tegu, et ostsid.

Pmst asi on nii, et ta teeb money "exchange" ehk siis pmst petab raha välja ja siis müüb seda.

Sinult kadus ära, sest too, kellelt ta üle lasi tegi dispute.

 

Ega ainult ülelastud rahaga limited ei saa geenius. Paypal võib jumala lampi ka limited tõmmata acci. Aga eks see pmst ole ta enda südametunnistuse asi, kas maksab koguraha või pool, sest tegelikult pole ka tema selles süüdi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida sa meiser vitt tead, sa mulle siiamaani 200eek võlgu ... kanna see mardile ja oki.toki .

 

---------- Postitused liidetud 19:21 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:20 ----------

 

Ega ainult ülelastud rahaga limited ei saa geenius. Paypal võib jumala lampi ka limited tõmmata acci. Aga eks see pmst ole ta enda südametunnistuse asi, kas maksab koguraha või pool, sest tegelikult pole ka tema selles süüdi.

 

õigus, paypal teeb seda mis ise tahab, selles pole me kumbki süüdi ja pool ma olen nõus tagasi maksma . Sest kannatada saime mõlemad mitte aind tema ja süüdi pole me kumbki .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst siis ostsin kasutajalt nimega "Pak$" eile $41 .

Järmine päev siis login oma paypaliga sisse ja vaatan, et $41 läinud . Oli mingi limited v held vms ... kasutada ei saanud .

 

Siis rääkisin tüübiga msnis ja ütles, et ta acc oli limited vms, pmst ei saa kasutada ... ?

Ütlesin talle, et peab nagu raha tagasi maksma , ta ütles, et maksab pool kuna tal nagu ka vaata see kasutaja limited vms .

 

Aga ma nagu tahaks ikkagi tervet raha tagasi .. ma ei teinud mittemidagi valesti, et see raha nagu Held sai .. tema kasutaja viga lihtsalt (vist) .

 

Et siis nagu pmst tahaks teada, et kas ta peab maksma siis terve raha, või pool .

 

Nothing to do. Viga mõlemas pooles kui mõlemad limited saavad. Sinu viga see, et verifyed polnud ja tema viga see, et sinuga diili ajas. 50% on vägagi mõistlik!


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nothing to do. Viga mõlemas pooles kui mõlemad limited saavad. Sinu viga see, et verifyed polnud ja tema viga see, et sinuga diili ajas. 50% on vägagi mõistlik!

 

ega see verified konto nüüd küll midagi paremaks ei tee, limited lähevad niikuinii, vahet pole


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nothing to do. Viga mõlemas pooles kui mõlemad limited saavad. Sinu viga see, et verifyed polnud ja tema viga see, et sinuga diili ajas. 50% on vägagi mõistlik!

 

Aa muidu , kui keegi peaks arvama, et mu kasutaja sai nagu limited vms ...

Ei saanud , aint nagu 41 Doltsi läks ära , muu jäi alles .

 

Ma ei ole mingi PPP ( PayPalPro) niiet ma vaata ei tea mis selle lmited ja heldi vahe on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

2zfu2om.png

 

mingi proof vist ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta myys scammitud dollareid.

Keegi tegi dispute ning dollarid t6mmati tagasi.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

held on see et 14 päeva hoiab pp raha enda käes ning selle aja sees otsustab kelle raha saadab.

 

et limited accist lahti saada pead ootama kas 180 päeva, või üritad appealida seal midagi, mis on töeline ajudekepp. Isegi kui sul on kontol õige nimi ja passipildid ja muud tõestused olemas, ei võta nad sult kontot lukust maha, sest saadavad kirju koguaeg et pole vajaliku infot.

kui aru said, siis sa oled suht fucked, both ways


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
held on see et 14 päeva hoiab pp raha enda käes ning selle aja sees otsustab kelle raha saadab.

 

et limited accist lahti saada pead ootama kas 180 päeva, või üritad appealida seal midagi, mis on töeline ajudekepp. Isegi kui sul on kontol õige nimi ja passipildid ja muud tõestused olemas, ei võta nad sult kontot lukust maha, sest saadavad kirju koguaeg et pole vajaliku infot.

kui aru said, siis sa oled suht fucked, both ways

 

14 päeva hoiab .... kui siis nagu 14 päeva läbi ja otsustab, et annab sellele paksule raha siis ta ju nagu tglt ei saagi seda kuna tal acc limited ju , right ?

Aga kui mina saan raha .. siis kõik korras ?

 

Kui suht fucked olen siis peaks nagu terve raha ju ka tagasi saama ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna sa müüsid dollareid mis olid ebakindlad, netist scammitud arvatavasti oled sa kohustatud mardile raha tagasi maksma.

Oma poolega võid sa perse käia.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tal pole seda raha juba ammu alles, nagu temani raha jõuab mängib unibetis maha kohe.

 

Oot see on sinu asi mis ta rahaga teeb? Hoia oma nina teiste rahast eemale. Ning on ilmselgelt näha, et sa Pak$'u ei salli, ehk sinu sõnadel siin sõnaõigust ei ole. Paypal saab igal ajal teha mida tahab, Pak$ ei saa olla asjaga seotud kui sinu konto sai limited... Pool on igati mõistlik, endal oli kunagi sama probleem ning sai lahendatud 50%'ga.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervik, ega Mart limited ei saanud.

Lihtsalt dollarid tõmmati tagasi.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No, ma ei tea täpselt küll, mis need heldid ja disputed tähendavad, aga nüüd, kui saaks Pak$ oma dollarid tagasi saada, siis Pak$ peaks seda tegema, ning siis maksma kogu raha tagasi MarTile.

Aga samas võib olla MarTi viga, et tal Paypali Acc on limiteeritud vms, ning siis ei pea Pak$ seda tagasi maksma, kuna lihtsalt MarT on selles ise süüdi.

aga Kuna Pak$ lubas maksta pool raha tagasi, siis maksku, kui Pak$ ei saa oma Dollareid tagasi.

Võib olla ka Pak$u poolne scamm, et kuidagi moodi võttis dollarid tagasi, ning nüüd üritab teha nii, et maksab pool raha tagasi.

NB! Ma ei süüdista siin kedagi!

 

Taavi


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, ma ei tea täpselt küll, mis need heldid ja disputed tähendavad, aga nüüd, kui saaks Pak$ oma dollarid tagasi saada, siis Pak$ peaks seda tegema, ning siis maksma kogu raha tagasi MarTile.

Aga samas võib olla MarTi viga, et tal Paypali Acc on limiteeritud vms, ning siis ei pea Pak$ seda tagasi maksma, kuna lihtsalt MarT on selles ise süüdi.

aga Kuna Pak$ lubas maksta pool raha tagasi, siis maksku, kui nüüd ei saa Pak$ oma Dollareid tagasi.

Võib olla ka scamm.

Sa ei jaga ikka üldse


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.