Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Olivia Munn magab sülearvutiga

Soovitatud postitused

466157t9h98ae.jpg

 

Kaunitar rääkis ajakirjale Men's Health, et ümbritseb end alati tehnoloogiast, sest talle meeldib alati tööga seotud olla.

 

«Minu magamiskapil on mu BlackBerry ja MyTouch, voodis sülearvuti (vallalisena on voodis palju ruumi, et elektroonika minu kõrval magada saaks) ning universaalne pult, millega saan juhtida oma Blu-Ray'd, DirecTV'd, televiisorit ja Xbox'i,» jutustas Olivia.

 

«Ma ei usu, et tehnikavidinad mu magamistoas on probleemiks. Mul on palju käsil ja ma töötan kõvasti. Töö pakub mulle rahuldust ja teeb mind õnnelikuks,» lisas ta.

 

Näitlejanna rõhutas, et elektroonika ei sega tal päriselu elamast: «Kui keegi tõesti köidab mu tähelepanu, ei mõtle ma kindlasti oma telefonile.»

 

Allikas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaatan, et preili Munn on vahvli foorumit vallutamas. Seekord siis tehnoloogiaga. Ma vist tean miks tal läpakas voodis on :D Keegi peab ju meest asendama, vms ?! :D


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.