Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

archi on scammer!!!!!!!!!!!!!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

see see sama eks yritas mul acci yle lasta


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
yritas mind kh yle lasta

pakkusin MM-i lasi nahhui , pani blocki

 

täpselt sama moodi oli mul ka


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see ei ole archi ju:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see sama kapoow küsis mult ka kassaki msni.

 

archi.png


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis ta vahvli rsn? ongi archi v?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Msn [email:1ovmjabt]kapoow@windowslive.com[/email:1ovmjabt] oli juba petiste listis olemas. Alati kontrollige PETISTE LISTI! Paraku ei saa ma midagi erilist teha, sest sa oled nagu iga teine loll, kes ei küsi PM! Alati küsige PM nii tema kui ka sinu msniga. Kui midagi on puudu on juba selge pilt, et asi ei ole õige. Kui sa aga küsisid talt PM 'i mingi valemiga siis palun uploadi PM 'i pilt ning saada see mulle postkasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.