Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer sibul112(?)

Soovitatud postitused

VIP

Nimelt 1 hommik avastasin, et ma ei saa enam oma runescape kontosse sisse. Võtsin kasutaja tagasi ning vaatepilt oli selline:

ads.jpg

 

Kuigi ma temaga nagu tehingut teinud pole ega midagi? Runescape nime jätan hetkel avaldamata, kuid adminil / Sibulal soov teada on, siis ma ütlen PM-iga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Milles probleem seisneb?

 

Selles, et sa ei mõista lugeda? Probleem 1) Acci pw oli vahetatud. 2) Sibula IP on seal.

 

Või Sibulal on tegemist papuga mingitmoodi? Peale minu teadis acci pwd ainult Papu, ehk tema võis pw talle anda?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No ega Sibul ise seda parooli välja ei mõelnud, kui see ka on tema ip

 

Ei tõesti, jumala lampi hakkan lamp inimest süüdistama acci scammis? Loogiline, et see on tema IP ju. Ja ära rohkem spämmi siin teemas.

TEEMAST VÕIVAD AINULT OSA VÕTTA INIMESED KES ON: Moderaator/administraator, mingitmoodi tunnistaja või seotud sellega, ostja & müüja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teema kinni!!!!!!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.