Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Remofei

Soovitatud postitused

Oli siuke asi ,et ostsin ta sõbralt kasutaja 100 eek . ja müüsin paar päeva hiljem 85 maha . (raha oli vaja) No ja siis Kevin mängis selle kasutaja paar päeva ja tuli msni mulle kaebama ,et vale pass. Ma siis recoverisin ruttu sain tagasi. Võtsin kohe ta ip [ÜLEVAL ^] Lasin Stenil Aka Dumbyl ära kontrollida ja see klappis samad IP'D. Ja siis küsisin ta käest ,et kas ta sõber Oskar on scammer või? Sellepeale ütles ta ,et ta ei usu seda jms.

 

Foorumlase Remofei ip.

ve9qi8.jpg

 

MSN 'i ajalugu.

u3n1t.jpg

 

Ta teeb sellist nägu nagu ta ei teaks midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorumlane Remofei, sul pole siin enam midagi öelda. Sinu IP klapib pildil oleva IP 'ga kasutajalt mis oli just foorumlaselt ouTcasT varastatud. Annan sulle aega 24h, et kahjud hüvitada ja selle all pean ma silmas raha tagastamist, sest nagu näha siis see kasutaja ei ole kohe üldse turvaline ja kes ikka soovib kasutajaga mängida, kui andmeid teab keegi teine v isegi kolmas. Kui ei ole 24h jooksul kahjusid hüvitatud oled banned ja asi ants.

 

Parimat.

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorri, aga tegemist pole minu msniga !

Mõtle ka ennem mida kirjutad!

ja mina pole seda kasutajad müünud ! minu ainuke msn on [email:7tyq2f59]Remofei@hotmail.com[/email:7tyq2f59] -.-

Küsi tema käest kellelt ta selle acci ostis!

Ip peabki klappima, sest tema oli ka selle kasutajaga sees, ehk näitab sul seal kahte ipd ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eestisell pole minu oma, nagu varem õeldud kasutas teine inimene minu foorumi kontot seni kuni ma siin ei olnud , tegin runes pikema aja pausi, küsi kasvõi sellelt kellele ma The Wanted * müüsin, selles on juba pikk aeg mõõdas.

btw 8.11.2010 räägitud jutt on minu msn,

niiet minul pole siin mingit põhjust saada banni.

Vaadake nime kes andis talle enda msni.

Ja romm teab väga hästi, et mina talle ei müünud seda!

Sul on selgelt õeldud veel seal, et su sõber andis algul mingi teise kasutaja....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sinu nimi klapib ideaalselt minu omaga eksju ! sama nimi, mille lisasin chati kui romm tahtis kasutajat, ma isegi ei teadnud millest ta räägib ja siis liasasin ta msi yhte chatti, tema andis enda eestiselli msn vms ja siis oligi kogumoos, mis ma temaga rääkisin.

Pärast küsisin kas sai kasutaja kätte, ta ütles JA.

Ja siis ma ütlesin, et teeme tehingu.

 

---------- Postitused liidetud 00:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 00:52 ----------

 

 

Loe ennem eelnevat teksti ! :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ouTcasT .

Esiteks ma ei ole mingi vant ja teiseks selle login pildi sa võisid teha ka siis kui sa minult kasutaja ostsid. et seda pärast kurjalt ära kasutada.

Hetkel kaldun ma arvama hoopis selle poole et sina ise recoverisid selle kasutaja tagasi ja püüad oma mainet nüüd puhtaks pesta, sest mina seda kasutajat puutunud ei ole ja kasutaja andmeid teavad ka ainult sina ja kevin kellele sa müüsid, Ma lisaks siia pilte meie msni juttudest nii sinu kui ka keviniga aga ma tegin formati ja panin win 7 peale. seega seda ma teha ei saa.

Ja dumby tõesti on hetkel loll olukord kui ma Võin õelda käsi oma enda rinnal , et EiI mina ega remofei ei ole seda kasutajat tagasi võtnud .

 

Kui midagi on siis [email:ickbuxj6]eestisell@hotmail.com[/email:ickbuxj6] , käin seal msnis suht harva hetkel aga plaanin sagedamini käima hakata ja pinnidega taaskord tegelema hakata

samas võite ka kirja postkasti saata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Boss Boss, sa oled scammer ja miks ma seda ei peaks uskuma ,et sa tagasi selle võttsid ?!

 

---------- Postitused liidetud 16:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:40 ----------

 

+ ! Kui ma ostsin kasutaja oli f2p ja nüüd on 20 days member credit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hale Remofei. Kui see BOSS BOSS pole sinu varikonto, siis palusid sõbral selle konto teha ning tal kirjutada. Ma olen sinuga EestiSell msniga täiesti suhelnud, see on sinu msn, kuid ma jään anonüümseks. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht hale Remofei. Kui see BOSS BOSS pole sinu varikonto, siis palusid sõbral selle konto teha ning tal kirjutada. Ma olen sinuga EestiSell msniga täiesti suhelnud, see on sinu msn, kuid ma jään anonüümseks. ;)

 

Tegelikult on asi nii et mian aksutasin vahepeal kasutajat remofei ja müüsin temakaudu pinne , ja siiski piltidelt pole ka näha et kas ta ostis ära või ei kuid jah kasutajat ma puutunud pole pigem on outcastil kuri plaan mind süüdlaseks lavastada ehk siis kasutaja remofei bännida ja nõuda meilt 100.- mida ma talle nagunii ei maksa sest mina pole kasutajat puutunud ja keegi peale tema ja kevini kasutaja andmeid ei tea ka . sellest ka järeldus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vaata , sa oled Oskar Valdmaa , Sa oled suht igas petiste listis , mida sul enam öelda on?

 

---------- Postitused liidetud 17:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:01 ----------

 

+ Sa andsid valed recoverid , proovisin ise ja nad olid valed !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata , sa oled Oskar Valdmaa , Sa oled suht igas petiste listis , mida sul enam öelda on?

 

---------- Postitused liidetud 17:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:01 ----------

 

+ Sa andsid valed recoverid , proovisin ise ja nad olid valed !

 

oeh, Kui ma andsin valed recoverid siis kuida sa nn kasutaja tagasi võtsid ja minu ip-st pilti tegid (I)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma võtsin alguses tagasi selle acci oma emailiga , lihtsalt 3 passwordiga ( Vahetasin 3 korda) Ja siis järgmine kord tuli kohe fast recover nagu ,et tuleb sulle mailile see kood ja saad kohe acci tagasi.

 

enda emailiga , sa oled ikka asjast midagi väga valesti aru saanud , sa said õiged andmed + mina ega remofei pole kasutajat puutunud sa lihtsalt püüad siin hetkel ennast puhtaks pesta teiste inimeste kulul, ja see ei ole sugugi ilus,

ning ma ei viitsi siin sinuga vaielda vaid als moderaatorid otsustavad , kas nad tõesti uuvad sellist tobedust nagu siin hetel lugeda saab .

 

Mida ma avastasin remofei on banned, adminid vaadake hoolikalt teema üle ja otsustage siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No dvj , teeme teamvieweriga panen su recoverid kõik ja vaatame kas saab tagasi?

 

---------- Postitused liidetud 17:21 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:18 ----------

 

+ Sa ei ole praegu msnis , miks ma sul blocki all olen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorumlane BOSS BOSS on banned. Foorumlase Remofei 'ga ei olegi üldse siin pistmist. Tema lihtsalt jagas oma vahvli kasutajat oma sõbrale Oskar Valdmaa 'le kes selle pettuse siis korraldas.

 

Igastahes alati kontrollige petiste liste, lööge nimi googlesse v kuhu iganes ennem äri ajamist.

 

Parimat.

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.