Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Et siis kes tegeleb?

Kaua sõitnud?

Mis trikid selged?

RattaJupid ?

 

Mul on hetkel WTP JUSTICE 2010 oma

hetkel kõik stock

 

Sõitnud 6 kuud pausidega võibolla täpselt ei tea .

 

Trikid : Bunnyhop : ) , Nothing , Duck NoHander , No Footer , jne midagi julma pole viitsinud 6ppida .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et siis kes tegeleb? Tegelesin*

Kaua sõitnud? Ratas olnud aasta, sõidetud ebaaktiivselt. Nüüdseks juba üle 3 kuu lihtsalt seisnud ja uut omanikku oodanud.

Mis trikid selged? 180 to fakie rollback, fly-st 360 on ära tulnud, bhop ka muidugi:D

RattaJupid ? Müügiteemas näha, OSTKE ÄRA:D http://www.vahvel.net/showthread.php?60724-M-BMX-Vaata-kindlasti!!!&highlight=


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaua sõitnud? 3-4 korda

Mis trikid selged? veerand footjam tailwhippi

RattaJupid ? Ratta juppe pole aga selle eest on mul mobiiltelefon


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kõva.

 

Juba boner ? .. damn booooy.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõitsin kunagi ja siis müüsin ratta maha. Midagi erilist ei osanud tegelikult, 180d ja footjammid ja muud sellised asjad tegin ära muidugi. Bunny pealt bars tuli kah peaaegu ära.

Ratas ise oli mirra blackpearl mingisugune, mõned jupid olid väljavahetatud paremate vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal mtb praegu ja sõitnud mingi paar kuud aga bmx oli vahepeal wtp trust 09 pandora lenks eclati sadul ja wtp supreme stem

mingi 360 flyst tuli vahepeal 540 quarterile harva ja muidugi footjammid ja footjam tailwhip lippas ka ning duck turndown oli kaa suht lukkus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sitaks närvi ajavad poserid, kes sõita ei oska ja siis töllerdavad mööda linna ringi oma lasteratastega. Umbes 70% sõitjatest on poserid. Respect for the real riders !

 

Tõesti, täitsa perses mis toimub praegu ju. Mõnel 12 aastasel tatil on sama hea ratas(või isegi parem) kui mõnel tasemel sõitjal aga ise teeb healjuhul mingit feikit ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sitaks närvi ajavad poserid, kes sõita ei oska ja siis töllerdavad mööda linna ringi oma lasteratastega. Umbes 70% sõitjatest on poserid. Respect for the real riders !

 

Haters make me famous.

 

/muidu seda ka, et kui keegi tahab osta bmxi, siis PM. Pildid saab msnis, kui huvi.

Kompliit oli algselt Wtp 4seasons 06. Kõik jupid on pulberpritsiga üle värvitud. Ära on vahetatud lenks: Shadow Conspiracy 13b big bar. (8;27.5). Cutitud Macneil pivotal seatpost. 2010 Macneil pivotal sadul. Keskjooksu laagrid vahetasin ära (cupid on vanad). Gripid annan tutikad slapshotid kaasa. Pedaalid on eclat plastik mustad. Ülejäänud peaks vast stock olema.

 

Müüa veel eraldi: 06 stock wtp sadul, salt cutitud (u. 12cm) post.

Eclat läbipaistvad plastik pedaalid ilma laagriteta.Koos võllidega.

 

Kui on normaalne hind, võin need asjad kaasa anda veel.

 

/ratas ise üleni sinine pmst, veljed mustad, lenks valge, crängid valged..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
https://www.emt.ee/talent/sony-ericsson-talent/66

Mina see kollase ja musta rattaga.

 

Tra vaata sellistest ma räägingi. "Ma näitan mõne tliki. See on sõidan vastu tleppi ja siis tulen tagasi. see on faike. ja siis teen 3sest treppist droppi. räme adreka sain kätte"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hakkasin sõitma kevadel, ehk siis mingi 5-6 kuud. Ratas mingi eastern shit. Trikidest tuleb 36, igast no handerid(Duck, Suicide, Flatis teen ka no handeri ära ...), Footjam Whip, Vaderjam. Hetkel õpin bars'i ja siis vahepeal natuke tavalist whipi. Paar korda on tulnud peaaegu 540 ka ära, siis veel footjam 360, nothing , nohand tyregrab, 360 tyregrab jaa siis igast asju veel, ei viitsi neid kõiki siia kirjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
https://www.emt.ee/talent/sony-ericsson-talent/66

Mina see kollase ja musta rattaga.

 

ütled et oled mingi mario aga vahvli nimi on kaspar(Y)

 

ma pole kunagi eriti söitnud bmxi kuid ma olen täiesti 100% kindel et ma teen need "trikid" ära.

juhan piibel

 

loodan et sa mötlesid seda irooniliselt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tra vaata sellistest ma räägingi. "Ma näitan mõne tliki. See on sõidan vastu tleppi ja siis tulen tagasi. see on faike. ja siis teen 3sest treppist droppi. räme adreka sain kätte"

 

Mida sa higistama hakkad kohe irw. Arvad tõesti, et Kaspar on see sama tatt seal videos?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pooled "talendid" seal mingi 7 aastased fingerboardi vanad kes viskavad seda boardi õhku lihtsalt.

 

ütleb 12-aastane ühikarottide fänn.

 

need 7-aastased näpurulatajad teeksid sulle pimesi ka pähe


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.