Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer wazzup

Soovitatud postitused

VIP

Tee uuremad pildid ja mis ta msn on ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väike fake msn

 

õige on siin

c94443bbf11fa91f960267b3fe7cd624.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No mida vittut nüüd siin toimub . Saan raulikult Cs pelada ja nüüd mingi scamm teema.

MINU MSN on [email:hs750cyf]Eikko007@hotmail.com[/email:hs750cyf] ( null null seitse )

Siin on sul aga [email:hs750cyf]eikkooo7@hotmail.com[/email:hs750cyf] (o o seitse )

Tra ja sa panid mulle veel neg kah :S Küsi alati PM !!!!! tra mul signas msn olemas ja veel kui vajutad mu nime alla sellele inimese märgile seeal kah [email:hs750cyf]eikko007@hotmail.com[/email:hs750cyf]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No mida vittut nüüd siin toimub . Saan raulikult Cs pelada ja nüüd mingi scamm teema.

MINU MSN on [email:2bz7u5fj]Eikko007@hotmail.com[/email:2bz7u5fj] ( null null seitse )

Siin on sul aga [email:2bz7u5fj]eikkooo7@hotmail.com[/email:2bz7u5fj] (o o seitse )

Tra ja sa panid mulle veel neg kah :S Küsi alati PM !!!!! tra mul signas msn olemas ja veel kui vajutad mu nime alla sellele inimese märgile seeal kah [email:2bz7u5fj]eikko007@hotmail.com[/email:2bz7u5fj]

 

omfg, seee pärast ei küsinud pmi ,kuna oli just mulle teemasse postitanud, ja nn sina lisasid msn

 

---------- Postitused liidetud 12:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:41 ----------

 

pmin mõnele modele ,et võtaks neq ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tegin teema atm . Lisa mind msn : [email:3t01xl42]eikko007@hotmail.com[/email:3t01xl42] Vb isegi homme võtan ühe pin .. Aga kindel ära ole. Ennem pean pure maha saama lükata.

 

no okey.tra, närvi ajavad need fakerid, aga suht pohh see üks pinn,kätte saaks võtaks munad maha:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.