Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sain petta ennast!

Soovitatud postitused

Mingi ....auk scammis mind see oli okidokil ta müüs xbox 360 et kantsin algul 600kr ära ja ülejäänud kui xbox tuleb järgmine päev tulen vaatan kasutaja blokeeritud ei tea miks aga reedel lähen politseisse :nose::O:-(:dead::wa:


MineCraft Ruulib!(H)

MSN:ChainSawFerret@hotmail.com

Skype:ChainSawFerret

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ai pange ban sellele vargale kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

well, 600.- eest sa xboxi just ei saa.. Tavaliselt peab köik raha enne ära kandma, mis on turvalisem kui kanda 200.- ennem ette, kuna siis peaks saama mingit kriminaalmenetlust teha vms(vöin mingit bsi ajada)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei ole tõestust ei ole bänni ...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänan kohe ei pea sõimama,

 

lugemispuue ma olen meelitatud....

 

 

Vabandust spammi pärast


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

äkki saad öelda, mis tema okidoki kasutajanimi on?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õppetund sulle, If it's too good to be true, it probably is.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas ei olnud mitte, et 1000 eek peab olema varastatud asja väärtus, et kriminaal menetlust teha?

Võibolla eksin, võibolla oli nii, et see muudeti ära:D

 

kui oleks 999 EEK siis öeldakse,et kahjuks oleksite pidanud 1 eegu eest rohkem üle saama?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui summa ületab 1000EEK, läheb asi kriminaalmenetluse alla, kui on alla, siis läheb väärteomenetluse alla. Peaks vist nii olema. Viimasel ajal on cyberpetturid väga populaarsed ning selliste asjadega tegeletakse üsna tihedalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D tead seda et alla 1000 kroonine summa pole krimm asi ja see mees ei saa mitte munnigi trahvi :D:D

 

Kuule poja, kui sa asjaga kursis pole, siis ära tooda sellist sitta eks. Kui summa ületab 1000.- krooni, saab isik kriminaalmenetluse, kui on alla 1000.- siis saab väärteo menetluse. Ja mõlema eest saab trahvi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D tead seda et alla 1000 kroonine summa pole krimm asi ja see mees ei saa mitte munnigi trahvi :D:D

 

Ja kuidas on asjalood siis, kui tema polnud ainuke kes üle sai selle 600.- . Ehk oli 5 or 10 inimest kes sai 600'ga üle ja ta ei saa ikka sittagi trahvi ?

 

Loogiliselt võttes tehakse siiski talle kriminaalmenetlus.


Shawtyyyy.png

toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule poja, kui sa asjaga kursis pole, siis ära tooda sellist sitta eks. Kui summa ületab 1000.- krooni, saab isik kriminaalmenetluse, kui on alla 1000.- siis saab väärteo menetluse. Ja mõlema eest saab trahvi.

 

Nagu näha oled sa seda asja kogenud, et nii täpselt tead. ;)

[PETTURINA]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu näha oled sa seda asja kogenud, et nii täpselt tead. ;)

[PETTURINA]

 

Eksid. Said banni maha ja kohe on vaja spammima hakata?

 

Olen ~10 000EEK väärtuses tehinguid teinud ja kõike ausalt. Seega ära lahmi sellist sitta eks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.