Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rasmuspuur5@hot.ee ehk dj krik on scammer! just scammis mu kasutaja ära!

Soovitatud postitused

sa teed mulle mingit nalja w?

enamus teavad et ma olen andre. .ja mu msn on [email:15enu9nd]andrehaan@hot.ee[/email:15enu9nd]

 

njahm lisasin msnni ja uurisin mis värk on.. a keegi selline lisas mind msnni.. ja ütles et on dj krik..

põhimõtteliselt uskus niisama mingit kelbast jne.. ei küsin mingit pm-i ega midagi..

kas selles olen siis mina süüdi?

tahaks teiste arvamust kh kuulda..

 

nüüd tahab et mina maksaks talle 11$ selle eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sa teed mulle mingit nalja w?

Enamus teavad et ma olen andre. .ja mu msn on [email:3sh80ehr]andrehaan@hot.ee[/email:3sh80ehr]

 

njahm lisasin msnni ja uurisin mis värk on.. A keegi selline lisas mind msnni.. Ja ütles et on dj krik..

Põhimõtteliselt uskus niisama mingit kelbast jne.. Ei küsin mingit pm-i ega midagi..

Kas selles olen siis mina süüdi?

Tahaks teiste arvamust kh kuulda..

 

Nüüd tahab et mina maksaks talle 11$ selle eest

 

umm ma ei õelnud et maksa 11$!

Ma ütlesin et tahan ikkagi oma 11$!

Ja...sul v6ib olla ka vari msn-.-

sa võisid seda ju planeerida ka ju.

Ja selle 11$ all mõtlesin et sellelt scammerilt tahan 11$ ikkagi.


minu_banner.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dj krik sul võib vabalt teine msn kka olla ju .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no arvake mida tahate..

krat kll see pole normaalne..

mul raha jagub. .mul pole mingi probleem seda kasutajat osta.. nahui ma hakkaks sul seda veel üle laskma..

mis kradi vari msn.. mul on alati olnud 1 ja ainus [email:3eluaoq5]andrehaan@hot.ee[/email:3eluaoq5]

 

---------- Postitused liidetud 20:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:20 ----------

 

umm ma ei õelnud et maksa 11$!

Ma ütlesin et tahan ikkagi oma 11$!

Ja...sul v6ib olla ka vari msn-.-

sa võisid seda ju planeerida ka ju.

Ja selle 11$ all mõtlesin et sellelt scammerilt tahan 11$ ikkagi.

 

 

 

kle teeme nii et sa ei süüdista mind onju..

sul pole mingeid tõendeid. .ainuld mingi fake msn kes ütleb et on dj krik..

nagu misasja.. ole normaalne onju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no arvake mida tahate..

krat kll see pole normaalne..

mul raha jagub. .mul pole mingi probleem seda kasutajat osta.. nahui ma hakkaks sul seda veel üle laskma..

mis kradi vari msn.. mul on alati olnud 1 ja ainus [email:17vh2a7o]andrehaan@hot.ee[/email:17vh2a7o]

 

---------- Postitused liidetud 20:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:20 ----------

 

 

 

 

kle teeme nii et sa ei süüdista mind onju..

sul pole mingeid tõendeid. .ainuld mingi fake msn kes ütleb et on dj krik..

nagu misasja.. ole normaalne onju

 

Kogu see teema ongi üks suur tõend.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm.. rasmus puur..

leidsin googlest ka sellise onju..

kusjuures mind ei huvita kh kes sind scammis..

kuna ma tean et mina see ei olnud..

ja sa ära tule mind süüdistama.. kui sul tõendeid ei ole..

 

---------- Postitused liidetud 20:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:26 ----------

 

Kogu see teema ongi üks suur tõend.

 

mis kradi tõend? ütle mulle. .mida sa siit leiad. .mis viitaks sellele et see olen mina?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
dj krik sul võib vabalt teine msn kka olla ju .

 

OMG..MA RÄÄGIN SEDA KOGUAEG!

JA MA ARVAN ET TALLINA reaalkooli ORKESTRI JUST EI SCAMMIKS MIND?

TA LIHTSALT M6TLES ET 2KKI SEDA NIME POLE OLEMAS V6I MIDAGI ET SIIS TEEB MSN.

TA VEEL POSTITAS ET PALJU TAHAD KASUTAJA EEST...SIIS KOHE 2 MINUTIT HILJEM OLI SEE MIND MSN LISANUD. JA TEADIS KÕIKKE ET MUL SEE TEEMA OLEMAS JNE.

 

---------- Postitused liidetud 20:33 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:28 ----------

 

OMFG...SEE TYYP JUMALA BUST!

TAL OLI VAREMGI TEINE KASUTAJA SIIN!

TA NYYD BANNED!

AGA MIX? :D

TA EELMISE KASUTAJA NIMI OLI NAHAALIK !

VAADAKE! :http://www.vahvel.net/member.php?14-nahaalik

 

 

GOOGLE.EE ON IKKA HEA ASI! :D


minu_banner.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle kui ma olen aktiivselt foorumis.. siis jh tean et kes mida müüb onju. mina lisasin sind alles siis kui see teema ülesse tuli onju..

mind ei huvita kes on see rasmus puur vms.. mind ei huvita kes sind scammis jne.. mind huvitab see et miks sa selles mind süüdistad.. kui mulle pakkus ainuld huvi et palju pank. ja palju tahad selle eest..

lugesid sekundeid w? et kuna sind lisati?

 

---------- Postitused liidetud 20:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:33 ----------

 

oli nahaalik. .mis siis.. olin omal ajal midagi hullu teinud.. mis siis.. see oli 3 aastat tagasi vms..

mul suht pohh mida sa arvad. .aga kui sa tuled siia mind praegu süüdistama.. sisi mees sa eksid rängalt..

 

tee pw recovery. .ja vaata mis ip oli viimati sisse loginud.. ja näed ise kh et see pole mina

 

---------- Postitused liidetud 20:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:34 ----------

 

ja muidu enamus teavad et mul oli varemgi siin kasutaja..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kle kui ma olen aktiivselt foorumis.. siis jh tean et kes mida müüb onju. mina lisasin sind alles siis kui see teema ülesse tuli onju..

mind ei huvita kes on see rasmus puur vms.. mind ei huvita kes sind scammis jne.. mind huvitab see et miks sa selles mind süüdistad.. kui mulle pakkus ainuld huvi et palju pank. ja palju tahad selle eest..

lugesid sekundeid w? et kuna sind lisati?

 

---------- Postitused liidetud 20:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:33 ----------

 

oli nahaalik. .mis siis.. olin omal ajal midagi hullu teinud.. mis siis.. see oli 3 aastat tagasi vms..

mul suht pohh mida sa arvad. .aga kui sa tuled siia mind praegu süüdistama.. sisi mees sa eksid rängalt..

 

tee pw recovery. .ja vaata mis ip oli viimati sisse loginud.. ja näed ise kh et see pole mina

 

---------- Postitused liidetud 20:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:34 ----------

 

ja muidu enamus teavad et mul oli varemgi siin kasutaja..

 

 

 

mis X moel ma v6tan kasutaja tagasi???

ma andsin talle kõik kyssad ja e-mailid ja millal tehtud jne.

 

---------- Postitused liidetud 20:40 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:38 ----------

 

kle kui ma olen aktiivselt foorumis.. siis jh tean et kes mida müüb onju. mina lisasin sind alles siis kui see teema ülesse tuli onju..

mind ei huvita kes on see rasmus puur vms.. mind ei huvita kes sind scammis jne.. mind huvitab see et miks sa selles mind süüdistad.. kui mulle pakkus ainuld huvi et palju pank. ja palju tahad selle eest..

lugesid sekundeid w? et kuna sind lisati?

 

---------- Postitused liidetud 20:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:33 ----------

 

oli nahaalik. .mis siis.. olin omal ajal midagi hullu teinud.. mis siis.. see oli 3 aastat tagasi vms..

mul suht pohh mida sa arvad. .aga kui sa tuled siia mind praegu süüdistama.. sisi mees sa eksid rängalt..

 

tee pw recovery. .ja vaata mis ip oli viimati sisse loginud.. ja näed ise kh et see pole mina

 

---------- Postitused liidetud 20:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:34 ----------

 

ja muidu enamus teavad et mul oli varemgi siin kasutaja..

 

kohe kui post ole üleval ja mingi paar minta hiljem l2ksin msni siis olin juba lisatud.

sina lisasid mind alles peale selle tyybi v2ljalogimist mingi 10 mintsa.


minu_banner.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.