Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

BBONG e STEVEN

Soovitatud postitused

http://www.vahvel.net/showthread.php?61755-Scammer-BBONG-e-STEVEN&highlight=

Sai tänu sellele teemale ban , ning nüüd vaata kutt jälle müüb rahuliku südamega pinne . MINA OMA RAHA POLE TAGASI SAANUD ! Sooviks oma raha või vähemasti kutile ban .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina ei viitsi politseiga tegelda , kas raha v soovin et oleksid banned

 

Kui sa ei viitsi politseiga tegeleda siis järelikult ei taha sa ka raha tagasi.

Ja nii ongi.

 

Tra mingi täiesti lambise koha pealt tõmbate mingi 3 kuud vana asja üles.

Asjad olid juba ammu ära lahendatud, need kes läksid menti, said ka oma raha tagasi.

Kes menti ei taha minna, sellel järelikult pole mingit vajadust oma raha järgi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soovin Moderaatori arvamust .

Ilmselge on see , et soovin oma raha tagasi , aga mul pole tahtmist minna politseisse .

 

Siis on teine võimalus irl need asjad ära lahendada.

Teised inimesed said küll ilma vahvlita hakkama, miks sina ei saa ?

Veits mage ei ole siia halama tulla v ?

 

Tahad saame kokku, võid mult näeost näkku ka seda sotti küsida ju.. miks just siin?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas see summa oleks seda väärt ? See 100.- ei tee mind ei rikamaks ega vaesemaks , see on mu jaoks kommiraha .

Aga milles on asi ? PÕHIMÕTTES .

Moderaatorid palun võtke seisukohad .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas see summa oleks seda väärt ? See 100.- ei tee mind ei rikamaks ega vaesemaks , see on mu jaoks kommiraha .

Aga milles on asi ? PÕHIMÕTTES .

Moderaatorid palun võtke seisukohad .

 

Mida sa pärdik inised siin siis kui see sott sinujaoks mitte mingi summa ei ole.

 

... muidu ise oled rahul, et niimoodi lihtsalt tuled inimestele näkku nussima v ?

Ma ütlesin.. saame kokku ja räägime nagu mees mehega, mitte läbi vahvli nagu mingi viimane emane.

 

Ilmselgelt sa oled ise lihtsalt niivõrd kusine tüüp, et oskad ainult öelda : "MODED, KOMMIGE KOMMIGE".

Ise tõesti ei julge midagi öelda v ? Mingi modedele ikka perse pugema ei läheks ju.

 

LIHTSALT FAKING HALE!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina ajan paska , ? Nagu ma arusaan on sinul , arusaamis raskusi + kes sa enda arust oled , et sa kõiki sõimad roppustega . See näitab juba seda , et oled umbes pubekas ,kes ei suuda rääkida normaalse inimese ning kes tahab olla wannabe mode .

Ilmselgelt võivadkõik oma arvamust avaldada kuid KES paneb asja paika ? Ei pane paika need arvamused siin vaid Moderaatorid .

Katsuge olla nüüd , pole mõtet sõimata ühte pedeks teist jobiks . Ma tänan , kes on minu arvamusega nõus . Kuid see aita mind vähe . Ootame Moderaatori arvamuse . Nii kaua päikest .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina ajan paska , ? Nagu ma arusaan on sinul , arusaamis raskusi + kes sa enda arust oled , et sa kõiki sõimad roppustega . See näitab juba seda , et oled umbes pubekas ,kes ei suuda rääkida normaalse inimese ning kes tahab olla wannabe mode .

Ilmselgelt võivadkõik oma arvamust avaldada kuid KES paneb asja paika ? Ei pane paika need arvamused siin vaid Moderaatorid .

Katsuge olla nüüd , pole mõtet sõimata ühte pedeks teist jobiks . Ma tänan , kes on minu arvamusega nõus . Kuid see aita mind vähe . Ootame Moderaatori arvamuse . Nii kaua päikest .

 

Arvata on et ma hakkan sõimama kui mingi suvaline tatt mulle lohh ütleb ?

Üleüldiselt jah.. ootame siis moderaatorit kui te muud moodi hakkama ei saa.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii, lisan ka sõna sekka siis. Tegelikult sina Steven aga võlgnik kellele kõigile sa ka võlgu ei olnud ja nagu näha oled siiamaani pead selle raha tagastama foorumlasele SanderOlen. Tema ei kinkinud seda raha niisama muuseas, sest sa ei suutnud oma msni turvalikuna hoida(minu tegelikku arvamust sa selle jama kohta tead) ning oled ka kogus selles vastutatav. Põhimõtteliselt ma annan sulle Steven aega 24h, et see võlg tasuda foorumlasele SanderOlen, vastasel juhul ma lihtsalt bannin su ära ja see jääb su viimaseks banniks. Selle eest hoolitsen ma juba isiklikult, et sa unbanni ei saaks. Aja oma asjad korda, ta ei pea ennast kuskile politseisse tarima v kuhu iganes, et oma raha tagasi saada. Ma ei hakka uuesti enam midagi siia kirjutama. Nagu mainitud sai siis 24h.

 

SanderOlen võta minuga isiklikult ühendust mis seis jäi pärast 24h möödudes. Närija ei ole aga ümardatult on kell 23:00

 

Parimat.

~Dumby

 

Edit://Kes iganes muu peale juhtkonna liikme või osapoolte sõnakesegi siia poetab, mis ei puuduta absoluutselt teid saab kenasti warnitud + 7 päeva bani. Arvate, et ma ei ole selleks võimelike? Lugege enda eelmiseid poste, see on täielik PC kogumine siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii, lisan ka sõna sekka siis. Tegelikult sina Steven aga võlgnik kellele kõigile sa ka võlgu ei olnud ja nagu näha oled siiamaani pead selle raha tagastama foorumlasele SanderOlen. Tema ei kinkinud seda raha niisama muuseas, sest sa ei suutnud oma msni turvalikuna hoida(minu tegelikku arvamust sa selle jama kohta tead) ning oled ka kogus selles vastutatav. Põhimõtteliselt ma annan sulle Steven aega 24h, et see võlg tasuda foorumlasele SanderOlen, vastasel juhul ma lihtsalt bannin su ära ja see jääb su viimaseks banniks. Selle eest hoolitsen ma juba isiklikult, et sa unbanni ei saaks. Aja oma asjad korda, ta ei pea ennast kuskile politseisse tarima v kuhu iganes, et oma raha tagasi saada. Ma ei hakka uuesti enam midagi siia kirjutama. Nagu mainitud sai siis 24h.

 

SanderOlen võta minuga isiklikult ühendust mis seis jäi pärast 24h möödudes. Närija ei ole aga ümardatult on kell 23:00

 

Parimat.

~Dumby

 

Edit://Kes iganes muu peale juhtkonna liikme või osapoolte sõnakesegi siia poetab, mis ei puuduta absoluutselt teid saab kenasti warnitud + 7 päeva bani. Arvate, et ma ei ole selleks võimelike? Lugege enda eelmiseid poste, see on täielik PC kogumine siin.

 

Okei.. ütleme et ma maksan talle selle selle soti ära ?

Aga mis siis kui 3 kuu pärast on mingi uus tropp kuskilt väljas kes nõuab veel mingit raha ? Pean siis talle ka maksma ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei.. ütleme et ma maksan talle selle selle soti ära ?

Aga mis siis kui 3 kuu pärast on mingi uus tropp kuskilt väljas kes nõuab veel mingit raha ? Pean siis talle ka maksma ?

 

Loodetavasti ei ilmu neid troppe. Kui siiamaani pole keegi ilmunud peale SanderOlen, sest tal pidi ikka tõsi taga olema ja nagu näha ole siis niisama lihtsalt ta seda teemat sinu laimuks ei teinud siis ei ilmu neid edaspidigi. SanderOlen ei ole foorumis nagu näha siis just kõige uusim liige, et sulle mingi pasa kaela tirima peaks.

 

Edit://Aega pikendatud kuni 7 päeva, selle aja määras SanderOlen isiklikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loodetavasti ei ilmu neid troppe. Kui siiamaani pole keegi ilmunud peale SanderOlen, sest tal pidi ikka tõsi taga olema ja nagu näha ole siis niisama lihtsalt ta seda teemat sinu laimuks ei teinud siis ei ilmu neid edaspidigi. SanderOlen ei ole foorumis nagu näha siis just kõige uusim liige, et sulle mingi pasa kaela tirima peaks.

 

Okei.. sander kui sa tõesti tahad seda raha 24 tunni jooksul saada siis peame kokku saama.

Mul lõppeb mingi 3-4 kool, äkki pmid oma telefoni numbri või midagi ? Ja siis saaks umbes kell 4-5 kokku kuskil?

Anna nr ja ma helistan sulle, või helistad ise mulle.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
raha vist ei laeku ?

 

Nagu ma aru saan, siis Steven tahab IRL kokku saada ja siis ära maksta? Miks sellest keeldud siis?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sander on mingi homoretard. Ei koti kui saan warni.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.