Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas Xbox 360 Hea Konsool:P

Soovitatud postitused

Sõber räägib, et xbox 360 on parem kui PL3.Ma ka arvan, et see on hea see on odavam kui PL3.Kõige esimesed mängud ja demod tulevad xboxile sest olen paljusid reviewe näinud kus kõik mängivad xboxil seda mängu Xd


MineCraft Ruulib!(H)

MSN:ChainSawFerret@hotmail.com

Skype:ChainSawFerret

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise saan homme enda oma kätte. Siiamaani olen mänginud vaid paari sõbra juures, kuid olen kindel et ei kahetse oma ostu.

Kui kavatsed muidu osta kasutatud xboxi, siis jälgi ikka, et oleks Jasper emaplaat ja livest bannimata. Siis lõbu kuipalju ( :

 

Ei ole võrrelnud boxi Ps3-mega põhjalikult. Olen lihtsalt mänginud mõlemaga ja tuleb tunnistada, et xboxi pult on kindlasti mugavam käes (oleneb muidugi ka inimesest) Näiteks mõlemad analogid on ilusti näpu juures, et ei pea seda kusagilt alt otsima hakkama.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
PL kutsutakse ka playstationit, kui saa meisrike veel ei teadnud.

Raudselt tuleb Raiko nüüd siia õiendama "sitt konsool, ps3 parem" jne.. -.-

 

Täpselt, sest see ongi ^^

Xbox pole sitt, ta lihtsalt mõttetu :)

 

---------- Postitused liidetud 17:38 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:35 ----------

 

Nõustun kaspariga. Xboxi pult on ülimalt mugav. PS3-mel on analogid liigagi koos, kuid xboxil väga hea puldi paigutus.

 

Ligia koos? Sa pole vist kunagi ps3 pulti käes hoidnud. Muide, youtubes commentatorid paljud võidavad, et ps3 on analoogi asetus palju parem.

Xboxi pult ongi ps3 puldi pealt pmst maha tehtud, et liiga maha tehtud poleks, tõstsid analoogi ümber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal oli vahepeal ps3, nüüd on xbox. xboxi pult on inimestele, kellel suuremad käes, ps3 pult on väikestele lastele kellel käed väiksed.. xboxi pult seejärel minule kõvasti mugavam, ja xboxi pult raskem ka.. ei pea hoidma kätevahel nagu pilpapeal sitta... ps3 sul ei ole nii mugavad store süsteemi ega kasutajaabi.. muu kõik sarnane.. xboxil mängib rohkem inimesi online ka.. ps3l ei mängi niipalju. xbox odavam ka soovitan osta slimi 4gb oma. väga hea ja odav.

xboxil see jama et, sul pole blu ray vaatamist, aga vaevalt sa iga filmi eest 250.- tahad maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
endal oli vahepeal ps3, nüüd on xbox. xboxi pult on inimestele, kellel suuremad käes, ps3 pult on väikestele lastele kellel käed väiksed.. xboxi pult seejärel minule kõvasti mugavam, ja xboxi pult raskem ka.. ei pea hoidma kätevahel nagu pilpapeal sitta... ps3 sul ei ole nii mugavad store süsteemi ega kasutajaabi.. muu kõik sarnane.. xboxil mängib rohkem inimesi online ka.. ps3l ei mängi niipalju. xbox odavam ka soovitan osta slimi 4gb oma. väga hea ja odav.

xboxil see jama et, sul pole blu ray vaatamist, aga vaevalt sa iga filmi eest 250.- tahad maksta.

 

Tegelikult nt USAs on konsoolid pmst sama hinnaga, ei tea mis jama Euroopas on, et hindade vahe nii kõrge. Samas 250gb xbox + aasta aega live teeb rohkem kui 320gb ps3. Xboxe on rohkem ka sellepärast, et see tuli ennem välja. Ma ei saa aru miks kurdetakse et pult väike? Minu arust xboxil just suur, see patarei koht ka veel + xboxi pult on palju raskem. Kuskil keegi kirjutas, ma ei tea kas tõsi, aga xboxi puldil kaob vahepeal konsooliga ühendus ära. Ps3 kasutab ühenduseks sinihammast, aga xboxil mingi oma wireless süsteem.

 

//Btw, kellelgi xboxi on müüa? Jasper ja livest bannimata plz. MSN: [email:28cx3851]juust10@hotmail.com[/email:28cx3851]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
endal oli vahepeal ps3, nüüd on xbox. xboxi pult on inimestele, kellel suuremad käes, ps3 pult on väikestele lastele kellel käed väiksed.. xboxi pult seejärel minule kõvasti mugavam, ja xboxi pult raskem ka.. ei pea hoidma kätevahel nagu pilpapeal sitta... ps3 sul ei ole nii mugavad store süsteemi ega kasutajaabi.. muu kõik sarnane.. xboxil mängib rohkem inimesi online ka.. ps3l ei mängi niipalju. xbox odavam ka soovitan osta slimi 4gb oma. väga hea ja odav.

xboxil see jama et, sul pole blu ray vaatamist, aga vaevalt sa iga filmi eest 250.- tahad maksta.

 

Mida vittu sa teed? Igas Xbox teemas oled sina platsis, kõik teavad juba, et sinuarust see xbox sitt. Saa üle juba.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sorry et ma PL3 Ma unustasin et PS3

 

---------- Postitused liidetud 19:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:26 ----------

 

Igastahes ostsin xboxi 2ra aga pakki ei tea kuna saan


MineCraft Ruulib!(H)

MSN:ChainSawFerret@hotmail.com

Skype:ChainSawFerret

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuskil keegi kirjutas, ma ei tea kas tõsi, aga xboxi puldil kaob vahepeal konsooliga ühendus ära.

 

//Btw, kellelgi xboxi on müüa? Jasper ja livest bannimata plz. MSN: [email:29cm4164]juust10@hotmail.com[/email:29cm4164]

 

 

Tõesti, mul juhtus täpselt sama asi sõbra juures, et ühendus kadus ära, aga see oli vast sellest suurest puldi rappumisest ja värki. Näiteks teise puldiga, panime uued patareid sisse, proovisime ka disconnectida mingi raputades ja värki, aga ei toiminud. Et ma arvan et see suht suhteline värk selline..

 

Muidu, xbox elite, jasper 120gb 4 orig mänguga, bännimata. 3500.- ja sinu! Garantii veel u. poolteistaastat.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõesti, mul juhtus täpselt sama asi sõbra juures, et ühendus kadus ära, aga see oli vast sellest suurest puldi rappumisest ja värki. Näiteks teise puldiga, panime uued patareid sisse, proovisime ka disconnectida mingi raputades ja värki, aga ei toiminud. Et ma arvan et see suht suhteline värk selline..

 

Muidu, xbox elite, jasper 120gb 4 orig mänguga, bännimata. 3500.- ja sinu! Garantii veel u. poolteistaastat.

 

Ilma mängudetta, ühe puldiga, headseti ka ei taha, 2500.- :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra küll , mis mõte on sellel "Konsooli Sõjal" ? 1. Mis see annab teile kui üks ütleb "Shitbox" ja teine ütleb "PS3 sucks" ..

Neil on muidugi omad head ja omad halvad .. Ps3el GoW ja xBoxil Halo .. mõlemad vägahead mängud, xBoxil on parem pult (85% Konsoolide kasutajatest ütleb seda), Ps3el pole seda power brikki ..

Nagu ssly .. (Midagi peaks veel ütlema, aga mul pole enam midagi öelda)

Xbox parem muidu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ahjaa, see powerbrick on küll ulme!:D

Elitel on isegi suurem see kui arcadel.

 

Mina seda häält nagunii ei kuule kuna mul Turtle Beach headset peas ^^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma mängisin xboxiga jumala normaalne, ps3 ei ole mänginud teise ja esimesega loog, aga maisaa aru mida te vaidlete kas on hea või ei ole, peate hullult targad olema a sellel on see headset jne, sellel raskem pult so what, mõlemaga saab mängida, peaasi on ju, et mängida saab.


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Xbox live >>>>ps networks. See jutt, et puldil kaob ühendus konsooliga ära on täielik bs. Ühendus kaob vaid siis ära, kui patareid saavad tühjaks, või see patareide koht tuleb puldi tagant lahti.

 

Tead mitu mängu sa saaks osta, selle asemel et raha Livele kulutada? :S Täielik BS see pole, nagu kaspar ütles, on see temal ka juhtunud.

Microsoft puhtalt raha peale väljas ju, isegi akusi ei raatsi puldile panna :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no hetkel te võrdlete Microsofti ja Sony .. see on ju elementaarne, et Sony on proffessionaalsem tehnika tootja, kui MS.

xBoxil on ainult üks hea külg, nimelt nad töötavad juba xBox 720 kallal, kuid sony alles arendab PS3'e, mis tähendab seda, et varsti on väga buggine uus ja hea xbox väljas, mis arvatavasti peale 3 päevast kasutamist kõlbab ainult vastu maja seina viskamiseks ning siis perfektselt bugfree PS3, mida saavad isegi su lapsed kasutada, kui sa juhuslikult impotent pole.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.