Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ps2 piraat kivi

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sunny ära mölise, ta küsis abi mitte sõimu.

 

"piraat kivi" on selline kiip mis käib su ps2 sisse, see võimaldub sul mängida isekirjutatud ps2 mänge (tirid netist, kirjutad plaadi peale)

Kiip tuleb ps2 külge joota, ma ei tea täpselt kuhu, emaplaadi külge vist :D

Lihtsam võimalus piraat mänguda mängimiseks on ka, Swap Disc, see nii, et paned ühe disci sisse ps2te, lased ära laadida ja siis võtad välja ning paned piraat disci sisse. Selle kohta saad YouTubest õpetusi.

 

 

Osta saad nt siit: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44852

Väga odav ja post on tasuta, olen sealt ise ka asju tellinud, tuleb 7-10 päeva.

Paar aastat tagasi maksid kiibid 500-700 krooni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sunny ära mölise, ta küsis abi mitte sõimu.

 

"piraat kivi" on selline kiip mis käib su ps2 sisse, see võimaldub sul mängida isekirjutatud ps2 mänge (tirid netist, kirjutad plaadi peale)

Kiip tuleb ps2 külge joota, ma ei tea täpselt kuhu, emaplaadi külge vist :D

Lihtsam võimalus piraat mänguda mängimiseks on ka, Swap Disc, see nii, et paned ühe disci sisse ps2te, lased ära laadida ja siis võtad välja ning paned piraat disci sisse. Selle kohta saad YouTubest õpetusi.

 

 

Osta saad nt siit: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44852

Väga odav ja post on tasuta, olen sealt ise ka asju tellinud, tuleb 7-10 päeva.

Paar aastat tagasi maksid kiibid 500-700 krooni.

 

See oli mölisemine? Irvirivirvirvirv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kivi võib ära rikkuda ps2,soovida ühe plaadi osta see on parem,see paned algul sisse siis teed midagi,siis ps2 loeb välja isekirjutatud plaade,selle asjandus lisan mõnel päeval ära,poes maksab see umbes 500kr-600kr,seda saab ainult vist välismaalt:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kivi võib ära rikkuda ps2,soovida ühe plaadi osta see on parem,see paned algul sisse siis teed midagi,siis ps2 loeb välja isekirjutatud plaade,selle asjandus lisan mõnel päeval ära,poes maksab see umbes 500kr-600kr,seda saab ainult vist välismaalt:D

 

 

Ise ka saad aru mida suust välja ajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eestis tegelevad paljud selle paigaldamise ja müümisega. Isegi osta.ee-st võid leida kui otsid. Mul endal on ka Ps2 piraat kiviga or what ever it is. Piraat ehk netist tõmmatud mängud töötas küll mingi pool aastat aga nüüd andis Ps2 saba. Originaalid töötavad aga piraadid mitte. Ju vist miskit seal metsa poole läks. Ps2 üldiselt nii mõttetu, mängi arvutis pigem.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli mölisemine? Irvirivirvirvirv.

 

Oli küll jah, rahune maha isa, täpselt sellise suhtumisega nagu sina oled , nimetaks 13-14 aastase käitumiseks , mida sina ei ole , kuid käitud küll nii, võta tuure maha, aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.gamepood.ee peaks tegelema sellega, vähemalt mina lasin seal paigaldada.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.