Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

EasyGame server.

Soovitatud postitused

Server.

Tegevus toimub Ls-is

 

Server pole veel valmis lihtsalt lisan siia.

 

Ise tegelen scriptimisega.

Serveri foorum:http://www.easygame.mybbnew.com/index.php

(Järgmine kuu arvatavasti tasuline foorum,foorumi teen täiesti korda homme.)

 

Meie meeskond server.

 

Serveri tegja ja scripter.

Luiz Fara

 

Peaadministraator.

Jack_Cartos

 

Peamoderaator.

Puudub hetkel.

 

Moderaatorid.

Puuduvad.

 

Serveri tööd jms.

 

Legaalsed fraktsioonid.

 

Lspd Politsei

Sõjavägi.

Kaitsepolitsei.

Päästeamet/kiirabi.

Meedia.

Taksojuht.*

 

Illegaalsed fraktsioonid.

 

Alcapone maffia.

Larvada Maffia.

Japanes maffia.

 

(Hiljem lisan veel.)

 

 

Tava tööd.

 

Farmer.

Narko Farmer.

Advokaat.

Rekkajuht.

Autokooli õpetaja.

Bussijuht.

Poksja.

IP:195.222.13.112:7778

Hiljem täiustan oma serveri infot.

Soovitan Regada foorumi siis suurem tõenäosus saada Serveri meeskonda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks ma siis tulin teie serveri.

Kohapeal avastasin, et teil jooksis mingi Mega 2.2 Gamegmode, mis on SAMP foorumist tõmmatud (väga loodan et te ei tee sellest editi).

Siis kui ma tegin suu lahti ja kirjutasin: "/b see on mingi samp foorumist tõmmatud gm, puhas ****, " et siis kaua ei läinud, kui mind serverist välja löödi.

Siis hetk hiljem läksin uuesti servu, et selgust natukene saada, siis nad tegid seda uuesti ilma, et ma oleksin saanud isegi korralikult spawnida.

 

Esmamulje on teist väga halb ning tundub, et te olete vist väga suvalised inimesed pannud administraatoriteks.


scorpi10.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eks ma siis tulin teie serveri.

Kohapeal avastasin, et teil jooksis mingi Mega 2.2 Gamegmode mis on SAMP foorumist tõmmatud(väga loodan et te ei tee sellest editi).

Siis kui ma tegin suu lahti ja kirjutasin: "/b see on mingi samp foorumist tõmmatud gm, puhas ****, " et siis kaua ei läinud kui mind serverist välja löödi.

Siis hetk hiljem läksin uuesti servu, et selgust natukene saada, siis nad tegid seda uuesti ilma, et ma oleksin saanud isegi korralikult spawnida.

 

Esmamulje on teist väga halb ning tundub, et te olete vist väga suvalised inimesed pannud administraatoriteks.

 

Ja mis siin on ,mis gm?

 

Ei meeldi gm ,siis prem ära tulegi serveri.

 

Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mis siin on ,mis gm?

 

Ei meeldi gm ,siis prem ära tulegi serveri.

 

Tänud.

 

 

Asi on põhimõttes. Hea serveri & mängijaskonna saad sa aind siis kui sul on olemas korralik GM & Administratiiv. Sellise suhtumise peale, kui keegi midagi küsib ja ta välja visatakse pole ime kui sul tulevikus mängijaid pole. On üsnagi kindel, et see server on varsti kinni. :) Ühesõnaga sa ei saagi mängijad enda serverisse siis.

Kõike head.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Asi on põhimõttes. Hea serveri & mängijaskonna saad sa aind siis kui sul on olemas korralik GM & Administratiiv. Sellise suhtumise peale, kui keegi midagi küsib ja ta välja visatakse pole ime kui sul tulevikus mängijaid pole. On üsnagi kindel, et see server on varsti kinni. :) Ühesõnaga sa ei saagi mängijad enda serverisse siis.

Kõike head.

 

Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Another Failed Server Coming Up.

Believe me, i am a sidekick.

 

Igastahes, isegi foorumi nimi pole ära muudetud.

Siis ei ole foorumile korralikku domeeni tellitud.

Mingi leeched GM.

Cheap server.

 

Soovin edu, aga selle GMiga ei jõua te kuhugi. Tehke Stunt server kui nii väga mängijaid tahate, sellega tuleb jubedalt.

Stunt server muidugi nullist :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mis siin on ,mis gm?

 

Ei meeldi gm ,siis prem ära tulegi serveri.

 

Tänud.

 

Inimesel on õigus omada enda arvamust, kui sinu nn "ADMINISTRATIIVTIIM" või kari puht sitakaid seda avaldada ei luba, on juba probleem majas, sest nende närvid löövad pilli. Sul on ainult kari tatikaid kes oskavad "Scriptida" kuigi kopeerivad LARP või SARP või muust sellisest roleplay GMist omale ridu, sest tahavad vinged olla ja admini säilitada, kui neile mingi raskem ülesanne anda: "Ei, ei, mina ei oska. Ärge mulle andke andke sellele teisele". Inimene läks serverisse, avaldas oma arvamuse ja sai kohe kicki?? MINA kickin alates peale 3. halba sõna inimese serverist välja. Ja kui arvad, et suudad mulle ilgelt ebamugavusi valmistada, oma kickimisega, oled teretulnud proovima.

 

Minumeelest oled sina 1 sellistest vendadest, kes lihtsalt, kui inimene ütleb, et sa oled m*nn, sina kickid teda, bannid teda jne, sa ei jää rahulikuks, ei ignoreeri teda, sa arvad, et sa oled see kuningas või boss siin nüüd, kes võib ilma hoiatamata kickida / bannida jne. Ma võin seda tõestada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Another Failed Server Coming Up.

Believe me, i am a sidekick.

 

Igastahes, isegi foorumi nimi pole ära muudetud.

Siis ei ole foorumile korralikku domeeni tellitud.

Mingi leeched GM.

Cheap server.

 

Soovin edu, aga selle GMiga ei jõua te kuhugi. Tehke Stunt server kui nii väga mängijaid tahate, sellega tuleb jubedalt.

Stunt server muidugi nullist :).

 

Koduleht on olemas ,lihtsalt pole preagu sinna pannud.

 

Kui midagi ei tea ära paku üle

 

+ Ma pole ütelnud ,et see gm jääb. ja server valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.