Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS] Lihtne PhotoShop Signatuur [KERGE]

Soovitatud postitused

Niisis, minu esimene õpetus. Kõik pildid, C4D-d, mis kasutan on õpetuse lõpus DL-ina olemas.

 

Kõigepealt tuleb sul leida sgnatuuri komponendid(C4D/render)

Päris häid võib leida planetrenderist.

 

Alustagem.

1. Kõigepealt tee uus dokument ja vali endale sobiv suurus(Minu pilt 380x150px).

1.jpg

 

2. Nüüd vali Gradient Tool ja tee ilus taustavärv.

Ürita musta mitte kasutada, sest siis on kindel, et signatuur ei tule tühi.

2.jpg

 

3. Nüüd pane paika Smudge seaded.

smudge1-1.jpg

smudge1-2.jpg

smudge1-3.jpg

 

Nüüd kui seaded on paigas võta mõni värviline render/C4D ja pane ta taustaks(vajadusel duplicate), seejärel smudge laiali. Sul peaks midagi sellist tulema:

3.jpg

Et smudge ilus oleks, mine Filter>Sharpen>Sharpen.

Kui sa ei soovi smudge-da, siis sa ei pea, see on vaid nõuanne ja teeb signa veidi erilisemaks.

 

4.Järgmiseks peame töötama renderiga. Kui render on liiga suur, mine File>Automate>Image ja muuda suurust, kuni saan soovitud suuruse.

Nüüd kui renderi suurus on paigas tuleb ta paigutada heasse ja õigesse kohta, võid proovida mitut varianti, mina tegin nii:

4.jpg

 

5. Nüüd sulatame renderi veidi taustaga rohkem kokku, selleks on mitmeid erinevaid võimalusi. Kuna ma tegin tausta smudgega, siis ma smudgen renderi ääri õrnalt, et render nö sulaks kokku taustaga ja saan tulemuseks selle:

6.jpg

 

6. Kui render ja taust on omavahel ilusti koos, siis peab veidi värvidega mängima. Eks seda, kuidas ja mida ta muudab teab ta ise. Mina muutsin vastavalt:

7.jpg

Signatuur muutus väga oldschooliks ja uimaseks.

 

7. Nüüd tuleb teksti osa, see on koht, kus inimeseid eksivad kõige rohkem. Vali värv, mis sobiks kokku nii tausta kui ka renderiga ja paiguta kohta, kus ta väga silma ei jää. Kui oled sobiva koha leidnud, mängi jällegi seadetega, kuni saad meeldiva seadistuse. Minul jäi selline:

8.jpg

 

8.Nüüd eemaldan ma igavuse effekti, nimelt värskendame signatuuri C4D-dega.

Jällegi võid mängida seadetega vastavalt soovile. Mina tegin soft light-iga ja sain ka vastava tulemuse:

9.jpg

 

Ja nii ongi!

Võid veel värvide ja seadetega rohkem mängida, kui soovid.

 

Minu lõpptulemus:

OldSchool.png

 

Vajuta siia ja lae komponendid alla!

 

Loodan, et teile meeldis ja on abiks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.