Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nonnner scammer !

Soovitatud postitused

Nonner on scammer , ise kahtustan seda , v siis on see googler . kuna nad olid eelmised omanikud sellel kasutajal realkinq-il , linnari msn [email:knmknvjt]linnar_lillemets@hotmail.com[/email:knmknvjt] juba 2 korda on nii et parool on changed ? wtf nägu , sooviksin raha tagasi vms siis kui parooli saan uuesti teada , ja 1 korra veel nii juhtub soovin juba p2p pinni ka tagasi ja raha .

 

---------- Postitused liidetud 16:00 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:48 ----------

 

ip 104.108.196.88.dyn.estpak.ee on ip kes oloi viimasena sisseloginud , viitsid checkige ? t6mbasin acci tagasi

 

---------- Postitused liidetud 16:00 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:00 ----------

 

req questid ka maha v6etud lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuid jh ma võin öelda, et ma olen see sama HIM, kes sai scammi eest banni..

kuid siiski see polnud otsene scamm

ise ostsin authid ja müüsin edasi, mis said failed

 

 

aga mis sa yritad lihtsalt raha tagasi saada?

pealegi ma ei usu, et sind keegi yldse yle lasi

ah ma ei tea

dno las mode vaatab ja otsustab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra ma antsin ip , putsi noh , v6tsin acci tagasi juba , ip sain kätte , checkige üle kelle ip on ees on ip kirjas

 

---------- Postitused liidetud 18:24 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:23 ----------

 

btw miks msnis ei ole ? ise ütlesid , et sa pole scammer siis oleksid mind juba ammu blockinud ? ja nüüd blockisidgi nn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.