Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kodujuust ! - Näpud sügelevad ikka

Soovitatud postitused

See tüüp siis lasi üle, paljud lugenud üldise turu all müüakse valget sony ericssoni , 250.- + postikulu, tal olid pildid oma kasutajanimega olemas , seega usaldasin, kuna telfi oli hädasti vaja .

Nüüdseks 4 päeva juba möödas ja ta ei käi enam vahvliski !

On pede, muud pole öelda , igastahes pöördun politseisse, täna vist enam ei jõua aga homme peale kooli kindlasti, vale mehega jamas, kui arvas, et ma ei võta midagi ette .

 

Tema andmed : HANNES VARES 221028325614

 

Ei hakka pilti lisama, mul kõik olemas, kuid kui moded soovivad pilti ja näha, et see pole tühi süüdistus, siis saatke PM mulle, annan seal pildid !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tüüp siis lasi üle, paljud lugenud üldise turu all müüakse valget sony ericssoni , 250.- + postikulu, tal olid pildid oma kasutajanimega olemas , seega usaldasin, kuna telfi oli hädasti vaja .

Nüüdseks 4 päeva juba möödas ja ta ei käi enam vahvliski !

On pede, muud pole öelda , igastahes pöördun politseisse, täna vist enam ei jõua aga homme peale kooli kindlasti, vale mehega jamas, kui arvas, et ma ei võta midagi ette .

 

Tema andmed : HANNES HÄDAVARES 221028325614

 

Ei hakka pilti lisama, mul kõik olemas, kuid kui moded soovivad pilti ja näha, et see pole tühi süüdistus, siis saatke PM mulle, annan seal pildid !

 

Kahju, et perekonnanimel ei olnud selline.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sul temast pilti on?

kui on siis saada pm, sest mu nagu üks suht naaber ta nimi on hannes vares, emalt just küsisin, aga vaevalt, et tema, kuid see mees ikka joob ka. Vaevalt, et see tema on sest see mees on 31, vanust ta välja ei anna, arvasin et ta mingi 21-25 pigem kuna ta siuke kahtlane. Vaevalt, et tema kuna see mees elab nagu ma aru saan kiviõlis?, ma elan mingi 20 kilti tallinnast :D


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sul temast pilti on?

kui on siis saada pm, sest mu nagu üks suht naaber ta nimi on hannes vares, emalt just küsisin, aga vaevalt, et tema, kuid see mees ikka joob ka. Vaevalt, et see tema on sest see mees on 31, vanust ta välja ei anna, arvasin et ta mingi 21-25 pigem kuna ta siuke kahtlane. Vaevalt, et tema kuna see mees elab nagu ma aru saan kiviõlis?, ma elan mingi 20 kilti tallinnast :D

 

Pilti kahjuks pole, lisan veel niipalju ,et kasutas seda msni : MSN : [email:l5g7573v]kodulahendus@karp.ee[/email:l5g7573v]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahahah, tean kutti irl :)

 

ta muidu ammu täisealine jah.

 

//pole sugugi kindel, et sama isik on..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ehk ta ei tea ka , aga võibolla on sama isik, igastahes varsti saan mendist vastuse , kiri on teele lükatud juba. Annan siia ka teada mis saanud siis on ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banned aga ma ei saa aru kuidas sa üldse annad 0 tehinguga ja 55 postiga tüübile ette? Järgmine kord ikka vali hoolega kellele sa annad ette ja kellele ei anna ette. Politseisse mine ka kindlasti, on vähemalt lootus raha tagasi saada.

 

Parimat.

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütlen veel niipalju ,et täna käisin politseis ja väärteomenetlus on tema vastu algatatud. :)

Talle ei saanud helistada, kuna ei teadnud täpselt kumb isik on, eestis kaks Hannes Varest ja mõlemad elavad Tallinnas ..

Edu sulle, Vares! Loodan et saad suure trahvi ja hea õppetunni !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.