Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ExTreme~Green~Zone~Stuntages

Soovitatud postitused

34369693.png

 

 

HostName: ExTreme~Green~Zone~Stuntages .:Beta:.

Address: 80.235.27.136:7778

Players: 5 / 109

Ping: 11

Mode: [ExTGZ]Stunt~Race~Drift~Fun

Map: Disneyland

 

 

Foorum: Tulekul!

Adminid: Alles Valimisel kes ees see mees!

 

Lühidalt: Kuhjaga Telemise funksioone automaatne ralli süsteem majade ostmis süsteem, saad oma auto enda nimele registreerida, saad valida mis karakter oled ja siis tööd teha sellega nt ment saad pätte kinni püüda jne.

Äride süsteem osta arisi ja teeni raha ning scoori.

 

Serveris on Umbes 184 äri, 1768 maja, Over 240 käsku, 1934 masinat, 16,650 objecti! Ja palju palju asju veel!

 

 

GeoIP system, streamer Plugins, LAdmin 4.2 Administration Script,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rp ikka?

 

lol


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rp ikka?

 

Pigem mingi cops and robbers taoline.

 

Lühidalt: Kuhjaga Telemise funksioone automaatne ralli süsteem majade ostmis süsteem, saad oma auto enda nimele registreerida, saad valida mis karakter oled ja siis tööd teha sellega nt ment saad pätte kinni püüda jne.

Äride süsteem osta arisi ja teeni raha ning scoori.

 

Loogiline, et ei ole RP.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sibul loe teinekord vähemalt pealkirja kui kommenteerima või küsima kukud, muidu ikka suht mõtetu postcount ju?

 

 

Sina jägmine kord õpi eesti keel ära .

 

MÕTTETU!

 

EDIT:// Sinu postitus läheb küll sitaks kokku selle teemaga siin. Muideks, lause viimase sõna ja punkti vahel pole tühikut, kuradi keeleteadlane mul. Ma kirjutan kuidas mina tahan, niikaua kui mu jutu mõttest midagi aru on saada. Mõtetu või mõttetu, peaks nüüd oksa tõmbama ennast? Julm mees ja lisaks veel postcounter. Kahju sinusugustest ja eriti sellest, et te vahvlis pesitsete.. Muide, mis mõtetu kirjavea sa nüüd mu tekstist leiad? Või on oodata mingit muud tühja postitust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.