Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CoolDog

Soovitatud postitused

Härra cooldog siis on meil tore scammer =)

http://www.vahvel.net/member.php?11318-CoolDog

Lootsin osta 12gb USKO noahe 360 kr eest. Käisin raha ette ära ja poiss hakkas viivitama. Leidis igasugusi vabandusi et logis vale acci peale jne. Peale seda ütles et peab kiirelt ära käima. Siiamaani 5min käib

Siis mõtlesin noh et äkki ongi vaja tal minna kuhugi. Ootasin 1h ( kuna ta ütles et 5minutiks).

Samal ajal kui tema "käis 2ra" oli ta toredalt vahvlis lugemas teemasid

Ma ei tea kas mingeid proofe ka vaja

MSN temal : [email:frwtzxv1]eg3rt_007@hotmail.com[/email:frwtzxv1] ja [email:frwtzxv1]Robert_rand3@hotmail.com[/email:frwtzxv1] ja [email:frwtzxv1]arimees_rs@hotmail.com[/email:frwtzxv1]

rate kasutaja nimi: rob21 -> link http://www.rate.ee/userinfo.php?id=1179721 orkut -> http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=17706944807103977950

Päris nimi siis härra CoolDog'il on Robert Rand pärit on ta pärnumaalt Tõstamaa vallast

Härra Robert Rand kui juhtud lugema siis paluks raha tagasi saata või gb'd üle anda....


sig38.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ta ostis mult täna 6 pini 360.- eest. Arvatavasti see oligi sinu raha, ma ei oska öelda. 5 pini olen talle ära sisestanud, 1 on veel järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina sain raha nimelt Kasemaa Õie

Ma ei tea kes ta on aga selliselt isikult tuli mulle 360.-, pank oli SEB

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ammu teada scammer..

Kunagi kui ta pinne müüs sain ka üle, aga 50eek pärast ei viitsinud teemat teha lihtsalt.

 

Vaata mina seda ei teadnud,nüüd sain teada ja vahvlist ei osta enam mitte midagi sest see place on nii fcked up xD


sig38.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata mina seda ei teadnud,nüüd sain teada ja vahvlist ei osta enam mitte midagi sest see place on nii fcked up xD

Mõnes mõttes on sul ka õigus... Aga, eks ostja/müüja peaks ise ka veidi kliendi tausta uurima, kellele ette käib, kasvõi googlest, või otsid rs24 ja vahvli scammerite listist. Näiteks siin petturite all on ttyyp25 kohta tehtud teema. Samas aga on runescape alafoorumis, scammerite teemas, 3-4-ndal leheküljel tema scammimisüritusest ka täiesti teema olemas. Inimesed kuulake:

 

Alati kontrollige inimese tausta, kellega tehingut teete!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lubas kolmapäeval gb'd anda eks me näe mis toimub:)

 

 

Edit 2 Nii kolmapäev käes, ple midagi kätte saanud kontakteerinud ta pole. Homme siis poiltsei poole?

 

---------- Postitused liidetud 04-10-10 15:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 03-10-10 20:09 ----------

 

[/color]

Mõnes mõttes on sul ka õigus... Aga, eks ostja/müüja peaks ise ka veidi kliendi tausta uurima, kellele ette käib, kasvõi googlest, või otsid rs24 ja vahvli scammerite listist. Näiteks siin petturite all on ttyyp25 kohta tehtud teema. Samas aga on runescape alafoorumis, scammerite teemas, 3-4-ndal leheküljel tema scammimisüritusest ka täiesti teema olemas. Inimesed kuulake:

 

Alati kontrollige inimese tausta, kellega tehingut teete!

 

Ma uurisin aga kuna see oli ta fake msn ei andnud see mingit tulemust... ja sain paari tuttava käest infot kes on temaga äri ajanud või temaga midagi teinud ja nad teadsid samapalju kui mina kuid neil oli kõik korras =)


sig38.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.