Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammeri hoiatus ! Minu feiker. [3.hite@windowslive.com] !

Soovitatud postitused

see on ikka tõesti feil, et -YEP tahab -YEPile müüa pinni :D

 

muidu mind proovis kh üle lasta

 

hui proovis ta sind üle lasta, sa kuradi tont lihtsalt tahad siit teemast oma järjekordsed e-orgasmi saada , postcounti. dibiil raisk,

ja ma arvan et iga vahvli liige teab et see pole normaalne kui feiker üritab õiget omanikku üle lasta. sa vinkuviin oled nkn see sama faker.

im just sayn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hui proovis ta sind üle lasta, sa kuradi tont lihtsalt tahad siit teemast oma järjekordsed e-orgasmi saada , postcounti. dibiil raisk,

ja ma arvan et iga vahvli liige teab et see pole normaalne kui feiker üritab õiget omanikku üle lasta. sa vinkuviin oled nkn see sama faker.

im just sayn.

 

Mine nüsi veene, revokid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hui proovis ta sind üle lasta, sa kuradi tont lihtsalt tahad siit teemast oma järjekordsed e-orgasmi saada , postcounti. dibiil raisk,

ja ma arvan et iga vahvli liige teab et see pole normaalne kui feiker üritab õiget omanikku üle lasta. sa vinkuviin oled nkn see sama faker.

im just sayn.

 

lol kes räägib:D

 

maybe it was you?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hui proovis ta sind üle lasta, sa kuradi tont lihtsalt tahad siit teemast oma järjekordsed e-orgasmi saada , postcounti. dibiil raisk,

ja ma arvan et iga vahvli liige teab et see pole normaalne kui feiker üritab õiget omanikku üle lasta. sa vinkuviin oled nkn see sama faker.

im just sayn.

 

Midagi tarka pole öelda? ma lihtsalt ütlesin et proovis mind üle lasta, kas siis on kohe see sama faker? ei -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Revo on aind jutumees ju.. Täiesti mõttetu vend on ta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Revo, mis sa telefoni numbriga teed? Võtad venna telefoni numbri, hakkad lambist vastakaid tegema, segama, jagad lambikatele. Väga pointless vend, sa oled paljusi ähvardanud, kellegile pole ukse taha läinud. Edu sulle emo poiss kes mõtleb ,et kui kuulab Lil Joni siis on tegija.

Tuled mulle ka nüüd ukse taha ja lased nädal aega elada veel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Revo, mis sa telefoni numbriga teed? Võtad venna telefoni numbri, hakkad lambist vastakaid tegema, segama, jagad lambikatele. Väga pointless vend, sa oled paljusi ähvardanud, kellegile pole ukse taha läinud. Edu sulle emo poiss kes mõtleb ,et kui kuulab Lil Joni siis on tegija.

Tuled mulle ka nüüd ukse taha ja lased nädal aega elada veel?

 

suu kinni karvane uhvoskinnats natsikutsikas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaadake last, ei oska midagit öelda siis ainult sõimab ja ähvardab. Ta võib teie aadresse küsida aga nii või naa ta külla ei tule. Kuna ta pole suutnud veel auto raha kokku scämmida, kurb aga tõsi. Mine kerja tänaval, võibolla saad mingi summa kokku, osta endale uued teksad + kilo seepi et saaksid uued liibuvad püksid jalga tõmmata ning siis meile külla tulla vms?:)

Ära küsi neid aadresse, sa nkn ei tea neist midagit. Hea kui sa tead kus võru-gi asub, Muud mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.